Skocz do zawartości

Minął tydzień... MagiK


Rias Gremory

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Horo X MagiK


2. Imię: Marek


3. Wiek: 15 


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dość dobre, amxmodmenu w małym palcu, nie mam problemów z komendami.


5. Mikrofon(Tak/Nie): Mam, ale nie używam


6. Składka (Tak/Nie): Choć posiadam steam możliwe, że coś tam Karolowi na serwer dam ;]


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.143:27015/top_players/?query=Horo+X+MagiK&Search=Search


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem pomocny i konsekwentny. Zawsze staram się zachowywać kulturalnie, lecz czasem każdego ponosi i nie wytrzymuje. Gdy jestem adminem zawsze wypełniam swoje obowiązki. Z zasady zachowuję samodyscyplinę. Adminem chcę zostać ponownie, gdyż na serwerze jak już w poprzednim podaniu wspominałem, panuje istny chaos i anarchia. Chce zapanować nad tym bo już mnie to zaczyna irytować. Nie wiem ilu adminów ma jeszcze czynną funkcje, ale siedząc czasem po 3-4 godziny na serwerze, żaden admin się nie pokazuje gdy jest potrzebny.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak posiadam. STEAM_0:0:64965146


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Jak nie mam innych, ważniejszych zadań w domu to po 2-3 godziny dziennie( Czasem może być mniej przez prace w domu)


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Raczej popołudnia i wieczory poświęcam na grę. W tygodniu będzie szkoła więc ranki odpadają, a w weekendy trzeba odespać więc najszybciej od 10 pewnie będę na serwerze.


12. Staż w grze counter-strike 1.6: 8 lat - na dr'ach z 7 lat.


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak. Na tym dr, na ZM od csc i kilku innych serwerach od innych serwerowni.


 


 


Wymagania:


 

  1. Ukończone 15 lat Jest
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze Jest
  3. Zachowanie kultury na serwerze Jest
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum Jest tylko troszkę ponad 10 :)
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) Jest
  6. Posiadanie mikrofonu Jest, ale nie używam 
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) Może być 

 


 


Mam nadzieję, że tym razem pójdzie lepiej niż tydzień temu. Mam nadzieję że rozpatrzycie moje podanie pozytywnie. Dziękuję za każde "tak" jak i za każde mocno poparte argumentami "nie". 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem też na tak. Steam, wymagania, kultura. Tym razem się rozpisał tak, że już raczej nie ma się do czego doczepić c:. Ma duże doświadczenie, więc czego chcieć więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można rozpisać punkt 8 ? Można ! :D
Miło się czytało, dzięki temu wiemy z kim mamy do czynienia.
Wymagania spełniasz, plus przekonało mnie Twoje obecne podanie. Jestem na tak.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Pisz na PW

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności