Skocz do zawartości

ban za nic


dymek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:dymek2.Nick admina/gracza który zawinił:TaQ Takeuchi.4.Data i godzina:14-156.Opis sytuacji:dostalem bana od admina taq za wh choc ich nie mialem gralem sobie i nagle wyskakuje ban ssy chyba nie dostalem jesli chodzi o ten skan co zabilem taq to bylo widac bron a jak dostelm ssy to niech admin napisze to je dam bo ja mam tych ssy od pieruna nie bede wiecej pisal che zeby taka sytuacja sie nie powtorzyla dam jeszcze to[AMXBans] =============================================== [AMXBans] You have been banned from this Server by Admin TaQ Takeuchi. [AMXBans] There are 58 minutes and 46 seconds left of your ban. [AMXBans] Banned Nickname : Dymek [AMXBans] Reason : ' Wallhack ' [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 38578654 ' [AMXBans] Your IP : ' 212.87.244.34 ' [AMXBans] =============================================== Kicked : You are BANNED. Check youSORY ZA EDYTOWALEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzelałeś po ścianach aż miło,skanowałeś wszędzie,obserwowałem Cię chyba z 5 rund i w każdej coś takiego było. Było to ewidentne wh,jednakże masz rację mój błąd,że nie zrobiłem ssów,wybacz,następnym razem będą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrillex moge sie z toba zgodzic daje perma ale i tez daje ssy a nie ban na godzine to jest dla mnie smieszne powiem szczerze ze admin taki to jest wielka pomylka bez obrazy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dymek ma racje

 

a Admi powinien zostać wydalony

nie zrobił ss ani nie ma demka (chyba że HLTV)

a poza tym dał bana na 1h za Wallhack

gdzie jak piszą inni było to widać ewidentnie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh to jest dla mnie szczerze smieszne ;D Jak obserwowales go przez 5 rund to po 1 odpal sobie zawsze record_nazawa np record_wh1 i obserwuj sobie a demko ci leci i wtedy nawet jak wcisniesz zle klawisze w amxmodmenu i nie zrobisz graczowi ss to wystarczy wpisac w konsoli stop i masz juz dowod rownie wazny jak ss'y :) To naprawde nie jest trudne :)Dla mnie to jest UB nie ma dowodow na wh gracza a admin mogl sie pomylic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności