Skocz do zawartości

Skarga na admina FiFix0


Gość Zangetsu

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:Zangetsu

2.Nick admina/gracza:FiFix0

3.Admin/Gracz:Admin

4.14.08.2014 około 0.50

5.Dowody/Screeny/Świadkowie: https://imageshack.com/i/p6CeeFKgj

http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1408140009-zm_restart_v3-1407967740-1407969240.zip

http://231112.node9.pukawka.pl/hltv-1408140034-zm_3rooms-1407969240-1407971640.zip

6.Opis sytuacji:

2.4 Nie można użyć komendy reconnect w przypadku gdy może to utrudnić grę.

(ja takiej komendy nie użyłem jak będzie widać na załączonych demkach ,po prostu przeszedłem do spektatora)

3.3 Używanie komendy "reconect" (Patrz punkt 2.4) - Ban na 1 dzień

 

A więc na mapie zm_restart_v3 po tym jak zostałem zarażony przez FiFix0 dałem się zabić ponieważ chciałem pójść do toalety , w tym celu udałem się na spektatora by nie utrudniać rozgrywki graczom przez nie wykonywanie celi gry , podczas mojej półtora minutowej nieobecności , gdy wróciłem do gry by dalej uczestniczyć w rozgrywce spostrzegłem że zostałem zbanowany , więc chciałem wyjaśnić tą sytuacje która miała miejsce około godziny pierwszej po północy (logując się na komputerze brata tu: w żadnym regulaminie serwera jaki i gry nie ma wzmianki o tym że nie mogę wejść z innego komputera pod tym samym nickiem wskazuje nawet na to ban który dostałem na IP i STEAM'a więc to ma mi uniemożliwić wejście do gry poprzez mój komputer) , a więc jak wszedłem aby wyjaśnić powód tego bana (nie brałem aktywnego udziału w rozgrywce , jak nawet napisałem "zaraz sam wyjdę ,wszedłem tylko wyjaśnić") to niestety otrzymałem bana perma (na zawsze)  ponieważ admin popełnił błąd. Chcę też dodać że cała ta sytuacja została spowodowana przez bardzo duży błąd admina (prawdopodobnie nieznajomość regulanimu) oraz proszę o odbanowanie mnie , oraz ukaranie admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem za co ty dostałeś perma :) coś tam podobno że niby na aktywnych banach latasz :) fifi jeszcze do mnie pisał na u@ przed zbanowaniem cb. żebym cię zbanował. ja odparłem za co? tu dalej (szczerze mówią nie pamiętam co dalej z nim pisałem, zmęczony byłem po pracy... ) W każdym bądż razie nie podjąłem żadnych kroku co do zbanowania cb. Napisałem fifiemu. że nie wiem o co chodzi i jak chce niech sam banuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban z 11.08.2014 na 3 godziny za "paka na ostatniego", dziś mamy 14.08.2014 i ban aktywny, nasuwa mi się pytanie tylko ja przeniosłem się w czasie czy to wy tak fajnie się bawicie ? :)**

 

4509d2af7d42fe4emed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban aktywny za pakę na ostatniego tak jak Asoko napisał była 11.08.2014 (mapa zm_dd paka poleciała w Ciebie Ruskiee) dzisiaj mamy 14.08.2014 to jest 3 dni po banie czyli 3 dni = 72 godziny a ban był na 3godziny nie wmówisz Mi że 3godziny to 72godziny , po za tym ban "wstaw screeny na cs-classic.pl" to jest ban dla innej osoby nie dla mnie bo na platformie cs-classic.pl grałem tylko na serwerze zombie mod 4.3 -_- [NOCNYEXP] Właściciel sieci będzie chciał to sobie to sprawdzi .. a tak w ogóle Ruskiee po co się udzielasz do tematu nie związanego z tobą ? Nabijasz sobie posty czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie wszedłeś na zmienionym ip skoro ban nie wygasł ziomuś , dostałeś ssy od kogoś z cs classic i też ich nie wstawiłeś.

Mam prawo wypowiadać się w każdej skardze na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie mów do mnie "ziomuś" bo nie jestem twoim kolegom , po drugie tak jak już pisałem (może nie potrafisz czytać ze zrozumieniem nie wiem , ale przytoczę Ci moje słowa jeszcze raz i dodałem kolor + większą czcionkę żebyś miał to jasno i czytelnie) po za tym ban "wstaw screeny na cs-classic.pl" to jest ban dla innej osoby nie dla mnie bo na platformie cs-classic.pl grałem tylko na serwerze zombie mod 4.3 -_- [NOCNYEXP] Właściciel sieci będzie chciał to sobie to sprawdzi a to jest skarga na admina FiFix0 i dotyczy jego banów a nie twoich więc nie widzę potrzeby twojego udzielania się w tym temacie , po za tym Cały serwer wie że jesteś bezstronny bo zawsze jak jesteś to Ciebie "cisnę" tzn. nie daję Ci grać i zarówno wszystkie osoby wypowiadające się w mojej skardze powinny wziąć pod uwagę że nie jesteś bezstronny w swojej ocenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 nie jestem twoim "kolegom" ? Po 2 Dostałeś bana od FiFix0 Po czym po 3 min wszedłeś z innego ip i za tpo dostałeś perma . Do tego masz 3 inne aktywne bany to nie jest cieżko się domyśleć że masz zmienne ip i z tamtymi banami mogło byc identycznie jak wczoraj. Koniec mojego Pisania .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam prośbę, pokarzcie mi Punkt w Regulaminie który mówi, że nie można wchodzić do gry na aktywnym banie, skoro za to jest perma to powinno być w regulaminie, a ja tego nie widzę i bardzo się dziwie, że za braki w Regulaminie karacie graczy.

Czego więc mamy przestrzegać jak nie Regulaminu? Może domysłów adminów, za co mają karać, a może za wymyślanie własnych zasad na potrzebę chwili?

 

P.S. A błędnie napisany Regulamin to nie wina graczy my mamy się stosować do takiego jaki on jest, a jaki jest wszyscy widzimy. :)

 

Pozdrawiam черепашка ;***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za robienie reconnecta, po czym po 3 minutach wszedłeś na serwer na Aktywnym banie i dla tego cię zbanowalem tyle ode mnie.

 

Z tego co ja widziałem, a widziałem dużo, bo akurat byłem na serwerze to było tak jak mówi fifi . Chociaż nie znam się Za bardzo na pracy admina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś bana za robienie reconnecta a teraz powiedz mi oraz wszystkim zainteresowanym gdzie na ukazanym demu z mapy "zm_restart_v3" jest napisane "Zangetsu has dropped" "Zangetsu has connected" to jedna rzecz a drugą rzeczą jest to że twój ban spowodował to że wbiłem do gry na komputerze mojego brata aby wyjaśnić to zdarzenie ponieważ na ukazanym demku z mapy "zm_restart_v3" nie widać że wpisywałem komendę "reconnect" ani że wszedłem i wyszedłem z gry. Na demku z mapy "zm_3_rooms" kiedy zapytałem się Ciebie czemu mi dałeś bana za to że siedzę na spektatorze jak powinieneś dać mi kick'a za to że siedzę afk.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lamisz! owszem zgadzam się jak też napisałem w opisie sytuacji wbiłem do gry na komputerze mojego brata (proszę czytajcie to co napisałem przed swoim wypowiedzeniem się , bo nie chcę wyjaśniać każdej osobie po kolei tej kwestii).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana za reconnect utrudniający grę powinno się dawać, gdy np. w trybie Swarm ktoś ginie i robi reconnect żeby znowu żyć lub w przypadku zabicia przez pipe. I Ruskiee nie masz prawa wypowiadać się w każdej skardze na forum, tylko tam gdzie możesz coś wnieść. A to, że ma aktywnego za pake sprzed paru dni to jest zwyczajny bug w amx. Jak dla mnie ban niesłuszny (chodzi o ten za reconnect), nie widziałam żeby Zang specjalnie kiedyś tak robił. Twój błąd, że wszedłeś na serwer przed upłynięciem bana, mogłeś od razu na forum pisać i poczekać, ale nie sądzę żeby perm ci się należał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.
Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

Powód: Za samo multi konto masz bana na forum i serwerach. Wszedłeś na aktywnym, dostałeś bana to trzeba było napisać skargę, a nie zachowywać się jak 5 latek i wchodzić na serwer.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

Pozdrawiamy
Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności