Skocz do zawartości

Bugowanie expa,lvli


kompjuta_Gejm

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: `kompjuta Gejm #PUfa/? <3 CeeS


2.Nick admina/gracza który zawinił:Polish BH Gaming

3.Admin/Gracz : gracz

4.Data i godzina: 14.07.14 00:00 - 06:00 lub 05:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadek kashmir , ja, markiz

6.Opis sytuacji:Grałem sobie wczoraj a mianowicie 14.07.14 północ do 3 nad ranem kiedy wbija Polish BH Gaming z Corosh :)  i Corosh Wbija na nick LubiePlacki_PL ( najw. lvl na serwie) i polish bh gaming go zabija i tak sobie wbija lvl tym sposobem gość wbił 1020 lvl a miał jeszcze dzień wcześniej 600 któryś każdy potwierdzi .           Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak, nie Corosh tylko Cosher naucz sie pisać dopiero coś napisz. O około 23-24 zaczeliśmy grać z Polish bh gaming i lambadyta wbił też rownież Placki o 2 w nocy i graliśmy do 6 rano graliśmy sobie wbijaliśmy expa czyli że ct daje się zabijać tt więc to raczej nie jest zabronione, i z tego co widziałem to CeeS nie grał do 3 tylko do 1 i na dodatek coś takiego jak bugowanie expa nie istnieje :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polish BH Gaming przyznał się, że expił się razem z kumplem. Jestem za tym by obniżyć mu lvl do stanu z przed czynu czyli mniej więcej 650lvl. Rozumiem gracze się sobie dają, ale nabić w jedną niecałą noc 500poziomów przy tak słabym expie jaki jest na naszym DR to przesada i powinno być karane zwłaszcza jeśli nawet jedna osoba nie ma max lvl.. Nie mogę potwierdzić, że odszywali się pod LubięPlacki_PL, ale jest to prawdopodobne bo w sumie tylko na lvl'u tego gracz mógłby tak szybko zdobywać doświadczenie, a w dodatku na nicku LubiePlacki_PL też dużo poziomów wzrosło przez samą noc co jest podejrzane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku za dużo bajeczek się na ogladales widze, Bugowanie expa? Takie cos czlowieku na serwerze nie istnieje jak by bylo bugowanie expa to nie mial bym 1000 tylko z 2k.

 

I to rano wstalem se mialem chyba 620 wnocy mialem okolo 670-680 o 00;00 z kolega "Cosherem" gralismy se do 5-6 rano na deathrunie, O 1-2 wbil placki  nie wiem czy to podszywka czy prawdziwy  byly bo pod niego podszywki byly ostanio,Oraz lambadyta i dawalismy sie nawzajem tak jak normalnie popoludni inni gracze daja sie innym graczom. Wiec nie wiem oco chodzi moze w ogole nie powinnienem grac na serwerze wnocy co ?. Aha i Cees nie raz widzialem jak namawiales graczy pytales sie o gg/fb. Tyle od mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polish BH Gaming przyznał się, że expił się razem z kumplem. Jestem za tym by obniżyć mu lvl do stanu z przed czynu czyli mniej więcej 650lvl. Rozumiem gracze się sobie dają, ale nabić w jedną niecałą noc 500poziomów przy tak słabym expie jaki jest na naszym DR to przesada i powinno być karane zwłaszcza jeśli nawet jedna osoba nie ma max lvl.. Nie mogę potwierdzić, że odszywali się pod LubięPlacki_PL, ale jest to prawdopodobne bo w sumie tylko na lvl'u tego gracz mógłby tak szybko zdobywać doświadczenie, a w dodatku na nicku LubiePlacki_PL też dużo poziomów wzrosło przez samą noc co jest podejrzane.

 Zgdzam sie z MagiKiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku raz wbilem na serwer wykupilem serwer i spytalem sie czy ktos chce mi pomuc ty chciales wiec okej wbilismy na ts'a zaczelismy na drugi dzien juz nie chcialem bo nie bylo cie w cale i ogarnij mnie wyzywanie z twojim niby "klanem kompjuta" oraz z plackami bo jestescie żalosni i nie raz widzialem jak nakreciales na mnie ludzi wlasnie pokaz mi demko. I mowilem ze nie tylko z kolega z 3tpami. LubiePlacki "Nie wiem czy to byla podszywka czy prawdziwy" "Cosher" "Labadyta" kazdy mial 700lvl plus, Cosher jedyny mial chyba 500 ktorys.

Jesli to grzech że gralem sobie cala noc i nabijalem lvl to prosze zabierzcie mi ten lvl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie ma ewidentnego dowodu że lvl były nabijane specjalnie to nie mogę nic zrobić.Na DR nie ma HLTV więc także nic nie zobacze co się działo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności