Skocz do zawartości

Nazwa


NaKuRwIaToR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nazwa "NaKuRwIaToR"

2. Horo x Magik.

3.Admin.

4.14.08.2014 r. ok 23:15

5. Gracze: ' kompjuta gejem_#Kashmir!^ , ' kompjuta gejem_pufa (końcówki nicku nie pamiętam)  , dafuq :c <--- osoby które pamiętam, gdy robię screena coś mi się buguje i wkleja mi czarny pulpit. Jeżeli screen bedzie aż tak potrzebny more zdrobić zdjęcie tel. komórkowym. 

6. Dziś ok godz. 23:15 dostałem bana o treści "zmień nick". 1 ban był na okres 5 min. Kolejny już na 30 min. Niejedna osoba także zna mnie na DR ponieważ mam mikrofon i jestem stałym graczem (ok.750 lvl). Wszedłem na serwer pod innym nickiem aby sie zapytać dlaczego mu przeszkadza moja nazwa. Cały czas mówił że to wulgaryzm - i to był jego jedyny argument. 

Teraz do rzeczy.
Po pierwsze - admin nie posiada głośników ani słuchawek przez co komunikacja z nim używając czatu jest katorgą.
Po drugie - ban 3 (ostatni) jest na 1 tydzień co jest delikatną  przesadą.
Po trzecie - nazwałem admina "botem" (nawet wyraz bot był dla Horo x Magika wulgaryzmem) bo wszytko trzeba mu bylo tłumaczyć po kilka razy.
Po czwarte - myślę że pierwszy ban powinien być kickiem na zmiane nicku (nadużywanie admina).
 
Chciałbym wzniesienia mi bana bo ban jest nieuczciwy oraz ograniczenie temu adminowi funkcji do zwykłego gracza.
Jeżeli nick jest naprawdę wulgarny (co ani mi ani wiekszości graczom DR sie nie wydaję bo nigdy na niego skarg nie było) prosze mi zapewnić konto z takim samym komfortem (czyli z conajmniej 700 poziomem).
Pozdrawiam. 
Gracz DR NaKuRwIaToR.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magik jest dobrym adminem nie nad uzywa admina i za pierwszym razem jak dobrze pamietam dal ci kicka chyba "Wulgarny nick zmien"

tylko że to nie był Magik . Widzisz różnice między " magik" a  "Horo x Magik". Magika sam znam i piszemy troche na gg chociarz ostatnio go nie ma i magik ma słuchawki i mikro. ps magik mi troszkawo pomagał przy składania adma bo mi sie coś bugowało z potwierdzeniem emailu , wieć wątpie że widząc mnie 100 raz na serwie bi mi dał bana. Miedzy Magik a Horo x Magik jest róźnica. pzdr.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

nad uzywa 

boże... :x

 

NaKuRwIaToR Masz aktywnego bana na dd2... Wstaw screeny na cs-classic.pl ..

 

W AMXBans  ostatni ban od Horo X MagiKa jest z 14. na 30 minut :x

Moim zdaniem za taki nick nie powinno się banować. Ukarać admina ostrzeżeniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... Słowo "Nakurwać" jest wulgarne.. Nie potrafisz tego zrozumieć - nie moja wina. Dostałeś kilka razy upomnienie kiciem czy banem na 5 min ale nadal nic z tym nie zrobiłeś, a używanie nicków w jakikolwiek sposób wulgarnych/rasistowskich jest karalne. 

 

Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.

 

Co z tego .że jesteś stałym graczem. Widziałem cię 1 raz i nie interesowało mnie jaki masz lvl. Mógłbyś mieć nawet max lv ale ban ci się należał za nick. Każdy porządny admin dałby ci bana.

 

Pkr 1 w regulaminie DR : " Nie wyzywamy/obrażamy adminów/graczy." . Nazwanie kogoś "botem" ewidentnie jest obelgą. Więc też się nie dziw że zaroiłeś kolejnego bana. 

 

Masz źle wypełniony wzór. Pytania przy punktach powinny zostać także wklejone gdyż bez nich skarga jest słabo czytelna.

 

Co do gościa z podobnym nickiem do mojego. Jeżeli ci nie dawał bana ewidentnie działał wbrew regulaminowi. 

 

Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.

 

Tyle ode mnie. Niech ktoś wyższy rangą coś się wypowie bo mnie już takie bezsensowne skargi irytują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jeżli widziałem multum razy róźnych adminów i od nich było o reakcji to dajcie mi konto z 750 lvl. dajcie mi na nim nick: "MiSiA lovee <3 xD (NaKur)" 

Jeżli w takim razie wiekszość adminów jest "nieporządnych"  zapewnijcie mi dobre konto. 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domagam się UB bo po pierwsze nick nie jest wulgarny a przynajmniej mnie ani 99% graczy DR to nie przeszkadza (pierwsza skarga na mój nick). Proszę administorów aby zmienili nick " NaKuRwIaToR" na nick "Mi$iA lovee <3 xD (NaKuR)"  . Ban na 1 tydzień za wulgarny nic jest przesadą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra ... Słowo "Nakurwać" jest wulgarne.. Nie potrafisz tego zrozumieć - nie moja wina. Dostałeś kilka razy upomnienie kiciem czy banem na 5 min ale nadal nic z tym nie zrobiłeś, a używanie nicków w jakikolwiek sposób wulgarnych/rasistowskich jest karalne. 

 

Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.

 

Co z tego .że jesteś stałym graczem. Widziałem cię 1 raz i nie interesowało mnie jaki masz lvl. Mógłbyś mieć nawet max lv ale ban ci się należał za nick. Każdy porządny admin dałby ci bana.

 

Pkr 1 w regulaminie DR : " Nie wyzywamy/obrażamy adminów/graczy." . Nazwanie kogoś "botem" ewidentnie jest obelgą. Więc też się nie dziw że zaroiłeś kolejnego bana. 

 

Masz źle wypełniony wzór. Pytania przy punktach powinny zostać także wklejone gdyż bez nich skarga jest słabo czytelna.

 

Co do gościa z podobnym nickiem do mojego. Jeżeli ci nie dawał bana ewidentnie działał wbrew regulaminowi. 

 

Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.

 

Tyle ode mnie. Niech ktoś wyższy rangą coś się wypowie bo mnie już takie bezsensowne skargi irytują...

Dalej domagam się UB bo nazwałęm cb botem bo komunakacja z tb przez chat była denna. Nie masz głośników ani słuchawek. Bot <--- nie obelga. Obelga to np. "ty jeb**a Kur*o zaj***e cie i wyr***am ci matke" <--- to jest obraza. Dalej sie domagam unbana bo ban na 1 tydzień pod predekstem obrazy admina jest przesadą.  Jeżeli komuś moj nick przeszkadza (jesteś jedyną osobą). Domagam się zmianu nicku na : "Mi$iA lovee <3 xD (NaKuR)" aby lvl 700 pozostał. Spotykałem róźnych adminów i jesteś jedynym wyjątkiem tej sytuacji. Raz spotkałem Sioma (był tylko na chwile) i nie było od niego żadnej reakcji. 

Edytowane przez CSC Daniel
UŻYWAMY OPCJI EDYTUJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że pierwszy admin, który zauważył Cię na serwerze powinien Ci dać ostrzeżenie odnośnie zmiany nick'u, który jest niezgodny z regulaminem serwera. Niestety nic nie poradzisz, że zainteresował się Twoją osobą dopiero Magik, który ostrzegł Cię dopiero wtedy, gdy nabiłeś poziom.

 

Nakurwiator, na u@ nie powinno tworzyć się spamu, a nazwanie administratora "botem", czyli graczem, który nie wie co się dzieje może być uznane za obraźliwe. Długość Bana jest natomiast zupełnie inną sprawą, bo danie za to tygodnia, jest już grubą przesadą.

 

Ja ze swojej strony prosiłbym nie o UB, ale o skrócenie do 3 godzin.

 

@Magik,

W regulaminie Deathrun stworzonym prawdopodobnie przez Ciebie nie ma nic wspomnianego o obraźliwych nick'ach.

http://forum.cs-classic.pl/topic/6931-regulamin-deathruna/

 

W ogólnym regulaminie serwerów

http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

jest natomiast następujący punkt:

 

2.11 Obrażanie Admina - 3 godziny - 24 godziny  (Przypomnę, że On za to dostał tydzień)

 

 

Przeczytaj regulamin bo już mnie wku**iasz swoimi tekstami i zachowaniem... Pogódź się z faktem że ban jest słuszny i tyle - nie rób zamieszania na forum bo i tak ci nic nie pomoże.

Forum to nie podwórko, używaj w swoich wypowiedziach takich wyrazów, których nie trzeba cenzurować. Jeżeli wciąż sądzisz, że danie bana na tydzień z powodu obrazy admina na u@ jest słuszne, to zacytuję jeszcze raz, ale tym razem Twoją ulubioną wypowiedź:

 

 

Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.

i zapraszam do lektury ogólnego regulaminu serwerów: http://forum.cs-classic.pl/topic/2040-regulamin-serwer%C3%B3w/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że pierwszy admin, który zauważył Cię na serwerze powinien Ci dać ostrzeżenie odnośnie zmiany nick'u, który jest niezgodny z regulaminem serwera. Niestety nic nie poradzisz, że zainteresował się Twoją osobą dopiero Magik, który ostrzegł Cię dopiero wtedy, gdy nabiłeś poziom.

 

Nakurwiator, na u@ nie powinno tworzyć się spamu, a nazwanie administratora "botem", czyli graczem, który nie wie co się dzieje może być uznane za obraźliwe. Długość Bana jest natomiast zupełnie inną sprawą, bo danie za to tygodnia, jest już grubą przesadą.

 

Ja ze swojej strony prosiłbym nie o UB, ale o skrócenie do 1-3godzin.

tylko że mój ban już trwa ok 12 wiec ..... Napisze do sioma o przeniesienie lvl na inny nick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże człowieku czy ty nie czaisz tego, że gracze z oryginalnym cs'em (czyli steam) NIE SŁYSZĄ NON STEAMÓW???

Człowieku pisałem ci chyba z 50 razy że nie słyszę Ns'ów i co 2 osobie bo nie ogarniają tego...

 

Nawet jeżeli bym mógł skrócić ci bana i tak nie zamierzam tego robić. Zasłużyłeś sobie na niego.

 

Nieznajomość regulaminów nie zwalnia z przestrzegania ich.

 

Przeczytaj regulamin bo już mnie wkurzasz swoimi tekstami i zachowaniem... Pogódź się z faktem że ban jest słuszny i tyle - nie rób zamieszania na forum bo i tak ci nic nie pomoże. Wątpię, że ktoś ci lvl przeniesie bo wg regulaminu powinieneś mieć bana na tamten nick i każdy admin co cię puszczał wolno powinien ponieść konsekwencje... Regulamin jest po to by się go trzymać..

 

I nie rób double postów bo jeszcze warny wyłapiesz..

 

@Shadow

Okej przyznaję rację. Jak widzę regulamin został zmodyfikowany - jeden i drugi. Nie zwróciłem uwagi na ogólny.

 

Tak czy owak przeginał i należało mu się. Zdania nie zmienię.

 

@Naku******* Jak ty chcesz UB dostać wyzywając ludzi nawet na forum? 

 

 

cz i jesteś aż tak cofnięty że nie potrafisz przyznać sie do błędu...

 

 Z takim podejściem ub nie otrzymasz.

 

Kolejne double posty ...

Tak Edytowałem bo tdo tego właśnie jest ta funkcja.. Została mi zwrócona uwaga więc zadziałałem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nazwa "Nakurwiator" to nie wulgaryzm i uważam że ban jest nie słuszny.Gracz dostaje UB a Admin upomnienie.

Lecz wchodząc w Amxbans nie ma żadnego bana na 1 tydzień od Horo X Magik.Masz za to perm bana z Only DD2 także jeżeli nie wyjaśnisz tego bana wchodząc na którykolwiek z serwerów dostaniesz bana perm za granie na aktywnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności