Skocz do zawartości

Skargi Graczy na Adminów FFA - Sprawa do wyjaśnienia.


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zainteresowanych graczy lub użytkowników forum.

Wczoraj (teoretycznie dzisiaj) wszedłem na serwer FFA i zastałem dość nieprzyjemną sytuację na mapie de_train oraz de_dust2 (demka zostaną załączone na końcu tematu).

 

Mapa: De_Train

Czas: od ~ 2minuta.

Gracze:

Cisa1337, Rusev Rusev Macka, Grabarz^^THC

 

Przybliżę co się działo:

Po dowiedzeniu się, że gramy następnego dnia postanowiłem zmieniłem już nick (stąd Cs-Classic....).

W trakcie pierwszej oraz drugiej rundy, słyszałem od gracza: Cisa1337, który non-stop używał "komunikacji zespołu" o treści "Enemy Down". Po ostrzeżeniu postanowiłem dać Kick'a graczowi, aby nie przeszkadzał innym w rozgrywce, zgodnie z regulaminem FFA:

 

3.5. Zakaz notorycznego pisania wiadomości o tej samej treści. [1. Kick. 2. Ban na 5 minut – 1 godzinę].

czy też:

2.6. Utrudnianie gry innym graczom w jakiejkolwiek formie, która zostanie zgłoszona ( Rzucanie flash’a na respie, rzucanie flash’a specjalnie by oślepić gracza w tej samej drużynie, blokowanie, ustawianie się cały czas przed celownikiem strzelającego, specjalne przedłużanie rundy w postaci nie plantowania paki/nie zabijania przeciwników). [1. Ostrzeżenie. 2. Kick. 3. Ban 5 minut – 1 dzień].

 

Nie byłoby sprawy, gdyby nie oburzenie i dalsze dyskusje dotyczące mojej decyzji (rozmowy kopiowane z hltv):

Moje wypowiedzi są tym kolorem

 

*DEAD* Cisa1337 :  no co to ma byc ludzie ? :D

*DEAD* Cisa1337 :  za co ten kick ?

 

*DEAD* Cisa1337 :  ja tylko informuje kolegow

*DEAD* Cisa1337 :  :D

*DEAD* Grabarz^^THC :  ale ze co ?

 

*DEAD* Cisa1337 :  za "naduzywanie komunikacji"

 

[$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka :  tu nie widamo skad te admini sa

*DEAD* Cisa1337 :  z 100 razy powiesz enemy down i juz kick XD

*DEAD* Grabarz^^THC :  z ukrainyy D:

[$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka :  chyba tak

*DEAD* {R}u{D}z{i}t{S}u :  bo przeszkadza

 

Cisa, sadzisz ze to nie jest utrudnianie gry?

 

*DEAD* Cisa1337 :  pamietaj ze ja tylko informuje druzyne a nie "naduzywam" odrazu...

 

Cisa, spamowanie jednym poleceniem dla druzyny juz na respie, to wedlug Ciebie jest informacja?

*DEAD* Cisa1337 :  no infromacja a co ? XD

*DEAD* Grabarz^^THC :  komunikacja na 100  

Uznaje to za utrudnianie gry, tak samo jak rzucanie mleka na respie

Nie wolno w jakimkolwiek stopniu przeszkadzac innym graczom w prowadzeniu komfortowej rozgrywki

 

*DEAD* Grabarz^^THC :  GDZIE PISZE ZE NIE WOLNO !!!!!?????? PYTAM SIE JA WAS ?!

 

Zapraszam na forum, do zapoznania sie z regulaminem

*DEAD* Grabarz^^THC :  jak sie nazywa ten admin co mnie zaprasza na forum ??

*DEAD* Grabarz^^THC :  chodzi mi oto ze wypisujesz glupoty

W takim razie zapraszam wraz z dowodami na forum o stworzenie skargi.

*DEAD* Grabarz^^THC :  tylko nie daj mi bana ze ci prade mowie

*DEAD* Grabarz^^THC :  bo to bedzie bardziej smieszne niz jest etraz

*DEAD* Cisa1337 :  znowu dostane bana za naduzywanie komunikacji ?

*DEAD* Cisa1337 :  ze napierdalam c+9 ?

*DEAD* Cisa1337 :  zapewne tak :D

*DEAD* Cisa1337 :  ale co tam

*DEAD* Grabarz^^THC :  bronie cisa bo shadow nauzywa adma i rozdaje bany za "nazuwanie komunikacji" no prosze cie

*DEAD* {R}u{D}z{i}t{S}u :  jesli bedziesz tak robic to tak bo nie uzywasz tych komend w jakim celu tylko przeszkadzasz innym gracza

Twoje zarty dekoncentruja innych graczy.

Po ostrzezeniu nie przestales.

Dlatego kick - ban na 5min

*DEAD* Grabarz^^THC :  ej on moze tego uzywac tyle razy ile chce tak samo jak moze uzywac sklepu (B) czy K zeby cos powiedziec

*DEAD* Grabarz^^THC :  i wiem ze mam racje

*DEAD* Cisa1337 :  chlopie 10 latki sie bulwersuja o to ze sobie jaja robie a tak naprawde graja slabo bo sa slabi.... bez (...vipa? - moje przypuszczenie)

*DEAD* Grabarz^^THC :  i jak bym chcial to bym wyjebal post na formum ale niechce mi sie

*DEAD* Grabarz^^THC :  moze keidys jak ssy dostane to przy okazji ..

*DEAD* Cisa1337 :  no kurwa najlepszy adminem jest bez spiny luzno

*DEAD* Cisa1337 :  on jest taki jak jego nick

 

Mapa: De_Dust2

Czas: od początku

Gracze:

Cisa1337, Rusev Rusev Macka, Grabarz^^THC, WaRRanT

 

 

[Po Kick'u KosiKredki za wyzywanie]

*DEAD* Grabarz^^THC :  a on co takiego zrobil ?

 

[Komentarz innego admina]
skoncze te durne dyskusje i nie zycze sobie kwestionowania decyzji administracji

[$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka :  hahaha

[$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka :  natalja jest najlepszy admem

*DEAD* WaRRanT` :  nom

[$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka :  zapamientaj to sobie

*DEAD* WaRRanT` :  zdecydowanie

*DEAD* WaRRanT` :  natalja i ajmi

To wyjasnij go na forum

*DEAD* WaRRanT` :  czlowieku

*DEAD* Cisa1337 :  no mam prblem

*DEAD* WaRRanT` :  bronisz sie forum ciagle

*DEAD* Cisa1337 :  zawolak bez spiny luzno to pogadamy

*DEAD* WaRRanT` :  a na serwie jestes adminem

*DEAD* WaRRanT` :  i sie cwaniaczysz

[$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka :  huli moze skarge zlorzyc na cb

*DEAD* Cisa1337 :  kurwa masz zycie oprocz forum ?

*DEAD* WaRRanT` :  nikt sie nie odzywa do Cb a ty zapraszam do FORum

[$$VIP$$] *SPEC* Guli Wer :  bronisz sie forum ? skladaj skarge tutaj bo na serwie jestesmy adminami

 

Użyłem kolory, aby dialogi były czytelniejsze.

 

Nawiązanie do tematu:

 

Chciałbym się spytać, dlaczego Ja - osoba, która chce pomóc innym graczom by inni nie przeszkadzali w komfortowej rozgrywce jestem wrogiem? Grabiarz stwierdził, że nie chce mu się pisać skargi, w takim razie postanowiłem, że ja to zrobię, aby wyjaśnić pewne kwestie.

 

Do Natalji czy Ajmiego nie mam żadnych pytań. Natalja jest najlepszą Administratorką na serwerze i w stu procentach się z tym zgadzam. Ajmi jednym z lepszych, jak najbardziej prawda.

Problem jest według mnie inny:

*DEAD* Cisa1337 :  no kurwa najlepszy adminem jest bez spiny luzno

*DEAD* Cisa1337 :  on jest taki jak jego nick

*DEAD* Cisa1337 :  zawolak bez spiny luzno to pogadamy

 

Do Administratora: Bez Spiny Luźno (Malcio).

Cisa1337 jest Twoim znajomym? Rozumiem, czasami umykać oko na sytuacje przyjaciela, ale jak to się stało, że gracz ten robi sobie na serwerze co chce, dyskutuje z administratorem, podważa jego zdanie, kłóci się z nim oraz wywołuje Twój nick? Nie wiem co na ten temat myśleć.. chciałbym byś w miarę możliwości wytłumaczył skąd masz AŻ takie dobre zdanie od tego użytkownika, gdzie innych administratorów całkowicie olewa.

 

Do Gracza: WaRRanT:

Nie sądzisz, że ta sytuacja jak i inne są lekką przesadą? Prosiłbym Cię o:

1) Przeczytanie regulaminu serwera na którym grasz.

2) Nie wtrącanie się w sposób chamski do rozmowy, która Ciebie nie dotyczy, chyba że masz coś ciekawego do dodania.

3) Zrozumienia, że nie jesteś sam na serwerze i nie piszę wyłącznie do Ciebie na @.

4) Nie po to na serwerze nie wyświetla nick'ów przy komunikatach na @, abyś mówił innym: kto pisze/kto kickuje/kto banuje

 

Do Gracza: Grabarz:

Następnym razem zrobię Ci screeny, byś mógł stworzyć skargę na forum, dzięki czemu zrozumiem dlaczego jesteś tak wrogo do mnie nastawiony.

 

Do Gracza: Rusev Rusev Macka:

Przejrzyj chociaż raz forum, zobacz podania - może wtedy dowiesz się skąd są Admini.

 

Do Gracza: {R}u{D}z{i}t{S}u:

Dziękuję, że są porządni gracze na serwerze.
 

 

Do Administratora: Guli Wer:

bronisz sie forum ? skladaj skarge tutaj bo na serwie jestesmy adminami

Zdanie to było do któregoś z Adminów? Do mnie? Prosiłbym, abyś sprostował ponieważ wyczuwam dość dziwne nastawienie.

 

Prosiłbym o wypowiedzenie się Graczy, Administratorów, Opiekuna serwera o to, co się stało?

Jeżeli jestem złym administratorem i psuję atmosferę to przecież w każdej chwili mogę zrezygnować. Kompletnie nie rozumiem skąd Ci gracze postanowili podważać decyzje któregokolwiek z Administratorów. Na serwerze bywam głównie wieczorem, stąd niestety nie wiem jak wygląda sytuacja w ciągu dnia.

Postanowiłem być tutaj adminem ponieważ atmosfera na serwerze była bardzo przyjemna, można było sobie z innymi graczami porozmawiać itd. a teraz? Strach cokolwiek zrobić, wyrzucić gracza za kulturę, ostrzec graczy z powodu kultury, bo zostanie się zwyzywanym.

Nie chcę by serwer tak wyglądał, dlatego chcę to wyjaśnić na forum, na spokojnie by wszyscy mogli się wypowiedzieć.

Staram się by wszystko było w jak najlepszym porządku oraz by inni mogli bez problemu, bez żadnych spin wchodzić na serwer i grać.

 

Co więcej, była sytuacja, że pewien z graczy wyszedł na chwilę z serwera (lub został zbanowany na 5 min za ping) i wrócił do innej drużyny niż był poprzednio. Od razu napisał, że Administrator ma go przerzucić do drużyny przeciwnej, w której był wcześniej. Poinformowałem go, że Administrator nie jest po to, aby spełniać zachcianki graczy. Wtedy wybuchł wielki śmiech i zadano pytanie, a więc do czego? Odpowiedziałem na nie "- Do pilnowania porządku na serwerze, a nie do przerzucania graczy do drużyn, która im się podoba". To taki.. smaczek na koniec.. że gracze nie mają pojęcia, kim jest administrator na serwerze oraz co powinien robić - przesłanie do opiekuna odnośnie innych administratorów? Sam nie wiem.. ale coś na rzeczy leży na pewno.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Załączone demka:

http://speedy.sh/cZRQT/hltv-1408150036-de-train-1408055760-1408056840.zip
http://speedy.sh/QDXPp/hltv-1408150055-de-dust2-1408056900-1408057980.zip

PS: Temat ten napisałem tutaj, ponieważ chcę usłyszeć wypowiedzi / "dyskusje" od innych graczy lub administratorów, a nie prosić o poniesienie konsekwencji.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

*DEAD* Grabarz^^THC : i jak bym chcial to bym wyjebal post na formum ale niechce mi sie

hahahah no leżę xDD

 

Prawda jest taka że koleś dostał bana słusznego bo zamiast kroków przeciwnika słyszysz ciągle "Enemy Down". 

Za dyskusję z adminami (podważanie ich zdania) też jest ban. 

Skoro gracze tacy chętni to zapraszam na forum i niech się bronią a nie naskoczyli we 3 na 1 i zadowoleni z życia.

 

A ty S}{aDoW nie bądź głupi bo admem jesteś dobry. Niestety zawsze trafią się osoby którym coś nie pasuje i bd hejtować :x

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zdanie było do Ruseva w odwołaniu do tego zdania: [$$VIP$$] *DEAD* Rusev Rusev Macka : huli moze skarge zlorzyc na cb. Miało być to złośliwe ponieważ gdy my pisaliśmy że od skarg jest forum usłyszeliśmy że ciągle bronimy się forum. Nic do Ciebie Shadowku <3

 

@ o kwestionowaniu decyzji pisałem ja jeżeli komuś to coś da

 

 

@@ Nie życzymy sobie podważania naszych decyzji. Gracz nie ma prawa dyskutować w taki sposób z Administratorami na serwerze. Jeżeli czuje się urażony i bardzo dotknięty od tego właśnie jest forum i dział "Skargi". Następne takie zachowania będą nagradzane natychmiastowym banem. Nie będzie nam groził ani wyzywał nas byle niedzielny gracz. Była miła atmosfera na serwerze, wszyscy ze sobą rozmawiali i śmiali. Dopóki sprawa nie zostanie wyjaśniona informuje, że nie będzie taryfy ulgowej. Jeżeli owi "gracze" przemyślą swoje bezczelne zachowanie, jest opcja że dojdziemy do kompromisu. Pozdrawiam.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*DEAD* Cisa1337 :  no kurwa najlepszy adminem jest bez spiny luzno

*DEAD* Cisa1337 :  on jest taki jak jego nick

*DEAD* Cisa1337 :  zawolak bez spiny luzno to pogadamy
"
Cisa1337 jest Twoim znajomym? Rozumiem"NIE NIE JEST nie znam go w ogole mozesz mi nie wierzyc ale to juz jest Twoja sprawa:)uwazam ze shadow postapił slusznie nienawidze jak ktos powiedzmy "spamuje" tez bym dał kicka  pozniej bana:)a Ty Cisa sie tak mi nie podlizuj bo jak złamiesz regulamin to i tak dostaniesz bana:)Nie wiem  czemu wywołuje moj nick,sam tego nie  czaje i nie   wiem czemu tak o mnie mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W porządku, bardzo dziękuję ze mnie doceniacie i chwalicie ze prawidłowo postąpiłem. Ale skąd takie chamstwo na serwerze? To nie może być pierwszy raz kiedy tak bardzo olewają adminów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym stwierdził ze to wina Tuska dlaczego bo nic nie robi z tym krajem ale glosujcie na mariole w następnych wyborach xD 

 

 

Atak na serio to co zrobisz nic nie zrobisz możesz tylko upominać i banować bo tak już jest z tymi ludźmi myślą ze jak są w sieci to im wszystko wolno 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszna skarga i dobrze postąpiłeś. Na serwerze ma być porządek i kultura. Dzisiejsi gracze w ogóle nie uznają adminów i mają w dupie (za przeproszeniem) co się do nich mówi. Ile razy się pisze kultura to zlewają i się śmieją, a później wielki rozpacz bo bana dostali.

Właśnie Shadow pokazałeś im że to nie chlew i tu nie robi się co chce. Mam nadzieję, że Twoja skarga będzie również przestrogą co dla niektórych graczy.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o takie zachowanie mi chodzi,kiedyś było inaczej,ale admini pozwalali i tak się nauczyło graczy co jest smutne...Jak wejdę na serwer to nie zauważyłem, aby któryś z adminów upominał graczy o kulturę, bo jakoś nikogo to nie interesuje. Rolą admina nie jest tylko dawanie banów za czitowanie, ale także dbanie o kulturę czego u nas brakuje. Ja nie mam już tyle czasu co kiedyś by spędzać dni na serwerze i uczyć, że na serwerze ma obowiązywać kultura. Teraz jak kogoś kicknę za kulturę to wielkie zdziwienie, że jakim ja wgl prawem mogłem kogoś kicknąć za kulturę. Mieliśmy przykład Dudka, który trzymał równy poziom kultury wraz z graczami i im pozwalał na wszystko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

*DEAD* Cisa1337 :  no kurwa najlepszy adminem jest bez spiny luzno

*DEAD* Cisa1337 :  on jest taki jak jego nick

*DEAD* Cisa1337 :  zawolak bez spiny luzno to pogadamy

"Cisa1337 jest Twoim znajomym? Rozumiem"NIE NIE JEST nie znam go w ogole mozesz mi nie wierzyc ale to juz jest Twoja sprawa:)uwazam ze shadow postapił slusznie nienawidze jak ktos powiedzmy "spamuje" tez bym dał kicka  pozniej bana:)a Ty Cisa sie tak mi nie podlizuj bo jak złamiesz regulamin to i tak dostaniesz bana:)Nie wiem  czemu wywołuje moj nick,sam tego nie  czaje i nie   wiem czemu tak o mnie mysli.

 

W takim razie temat można uznać za zamknięty.

W najbliższych dniach postaram się osobiście tych graczy zbanować, zgodnie z ogólnym regulaminem serwera na 24h za obrazę admina - tak na przestrogę, że nie tolerujemy takiego zachowania.

 

WaRRant dostał już bana na 3h za swoje zachowanie.

 

Rusev Rusev Macka gra na aktywnym banie, więc został wyrzucony i zbanowany.

 

Poszukiwani gracze to:

Cisa1337(zbanowany na 1dzień)

Grabarz^^THC(zbanowany na 1dzień).

 

Do zamknięcia.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow podziwiam Cię za Twoją cierpliwość w stosunku do tych rozwydrzonych "graczy". Ja bym nawet na twoim miejscu nie wdawał się z nimi w tego typu dyskusje. Jedyne to bym upomniał raz, następnie banik na 30 minut na ochłonięcie i kulturalnie zaproszenie do przeczytania regulaminu.

 

No ale i tak propsy, Good Job ! :laugh:

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda że Natajla i Ajmi są najlepsi ale są także inni admini a nie tylko oni. Dla tych graczy  to najlepiej zdegradować Shadowa,Guli Wera,Artema i innych tak to serwer by spadł na same dno bo dwóch adminów na serwerze gdzie cały czas gra full graczy a wiadomo że admini to nie no life i nie siedzą 25/8 tak przez cały rok każdy ma życie prywatne i nie każdy ma czas zawsze wejść ale ich to nie interesuje i dawanie infa tak enemy down czy co tam było co sekunda to naprawdę zajebiste info tyle to pomaga że bez tego by nic nie ugrali -_- ja bym im dał bana na 3 godziny żeby się ogarnęli i mieli szacunek do innych adminów bo każdy z adminów na tym serwerze pełni swoją rolę najlepiej jak mogą jak ja bym był tam to by była rzeźnia :) Brawo shadow że założyłeś ten temat a jak dla mnie powinni dostać bana 3h-1dzień jak pisałem nabrali by szacunku do adminów tyle mam do powiedzenia ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: close

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności