Skocz do zawartości

Skarga nie rob


B.S.N.T

Rekomendowane odpowiedzi

1.B.S.N.T|BioLy

2.Nie rób mi Ssów

3.Admin

4.Dzisiaj 23:20

5.Cytując regulamin 6.8-Zakaz utrudniania gry (np: rzucając flashe pod nogi lub na resp) (ostrzeżenie , Ban od 30min do 1H) nie rzucałem nikomu fleshy pod nogi ani na resp rzuciłem flesha bo wydaje mi się że od tego są i czasem rzut ten nie wyjdzie albo ktoś po prostu wejdzie na tego flesha i mi właśnie takowy rzut nie wyszedł po czym dostałem bana na 5 min od admina nierobmissow bez żadnego ostrzeżenia czy chociaż upomnienia a jak już dostałem za takie coś bana to kochany nieróbku przeczytaj co pisze na czerwono a jak dalej nie dowidzisz to nie wiem z jakiej paki masz admina nie znając regulaminu O.o zrozumiał bym jak by to było kilka razy ale mi przypadkiem ten rzut nie wyszedł tylko JEDEN raz więc nie wiem dla czego dostałem od razu bana wiem że mnie nie lubisz ale nie możesz dawać mi banów bo masz taki kaprys stosuję się do regulaminu i nie życzę sobie bym był karany za nic jeżeli kara była słuszna (pacząc na regulamin to nie bardzo) to od razu przepraszam za tę skargę ale wydaję mi się że to tylko kolejne foszki nie roba . Dziękuję i Pozdrawiam wasz kochany BioLy :) .

6. tutaj jeszcze dowód jbc http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1408192257-de_inferno-1408481820-1408483380.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, witam serdecznie! 

Widzę, że nieźle spożytkowałeś te 5 minut, czytając regulamin serwera. Jak z niego wynika, mam prawo ci dać bana od 30 minut do 1 godziny, podczas gdy ukarałem cię na 5 minut, za błąd przepraszam. 

Nie dałem ci ostrzeżenia, dlaczego? Bo jako gracz, który pewnie uważa się tu już za stałego bywalca i chciałby, aby inni go szanowali, powinieneś znać regulamin serwera. Ponadto były już między nami zatargi, co na pewno nie działało na twoją korzyść. Tym fleszem oślepiłeś dwóch graczy swojej drużyny w newralgicznym regionie mapy, co mogło skutkować przegraniem rundy. Ba, po ponownym wejściu na serwer, pisałeś na u@ o sprawach wcale niezwiązanych z cziterami. Nie mam na to dowodów, bo nie należę do osób, które chcą kogoś pogrążyć za wszelką cenę, ale wiedz, że od tej pory może zmienić się moje podejście do takich spraw.

 

Jeżeli chcesz nadal robić z igły widły - proszę bardzo. Myślę, że po prostu będę w stanie się w każdej sytuacji obronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem cię ale jeżeli nie znasz regulaminu admina powinieneś stracić bo tak jest w regulaminie owszem pisałem na u@ ale u@ jest też do zadawania pytań adminom sami piszecie masz sprawę do admina pisz u@ ja znam regulamin serwera ale wybacz że źle rzuciłem flesha często nawet światowym gwiazdom cs się to zdarza i proszę cię nie groź mi bo zacznę się bać a to prowadzi do jąkania czego bym nie chciał "Ponadto były już między nami zatargi, co na pewno nie działało na twoją korzyść. " dobrze że to napisałeś już za samo to powinieneś stracić admina bo mi grozisz a admin ma być przykładem . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokaż mi wyraz lub kilka następujących po sobie słów, które wskazują na to, że ci grożę. Nie wiem czemu wszędzie szukasz problemów, ale wiedz tyle, że jeżeli byłbyś fair i miły dla administracji to administracja odpłacałaby się tym samym. Sam sobie zapracowałeś na to, że jest jak jest.

 

Złóż podanie o admina, może go dostaniesz i będziesz wtedy mógł zbierać jeszcze więcej "dowodów" przeciwko mnie. Jednak jak na razie twoje prowokacje do niczego cię nie doprowadziły. Jestem pewny swego. Z każdą skargą coraz bardziej się pogrążasz.

 

Przynajmniej oduczyłeś się używać wulgarnych słów, co uważam za swój mały sukces ;] 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Ponadto były już między nami zatargi, co na pewno nie działało na twoją korzyść. 

2.ale wiedz, że od tej pory może zmienić się moje podejście do takich spraw. 

 

Uważam to za groźby i się boję administracja nie ma być miła tylko równa w stosunku do wszystkich graczy a taka nie jest to nie są żadne prowokacje jeżeli soot nagnie regulamin i puści ci to płazem zgłoszę to wyżej i nie prowokuj mnie głupimi tekstami tego typu "Przynajmniej oduczyłeś się używać wulgarnych słów, co uważam za swój mały sukces ;] " bo nie dam się sprowokować i nie wyzwę cię ani nie przeklnę  ...

 

 

 

Sam sobie zapracowałeś na to, że jest jak jest - takimi zdaniami sam się pogrążasz bo pokazujesz że na serwerze są równi i równiejsi 

 

 

 

Złamałeś regulamin co za tym idzie nie znasz go więc z miejsca powinieneś stracić admina i zauważyłem że na twoją osobę jest najwięcej skarg .

 

 

O to punkty które złamałeś :

 

5.3-Administrator ma świecić przykładem, być okazem wzorowego gracza.

6.8-Zakaz utrudniania gry (np: rzucając flashe pod nogi lub na resp) (ostrzeżenie , Ban od 30min do 1H) - tutaj popełniłeś błąd co świadczy o nieznajomości regulaminu prze twoją osobę 

3 Tutaj przechodzimy do tego punktu 5.7-Adminowi nieprzestrzegającego regulaminu, h@ ma prawo usunąć bez zwrotu kosztów admina.

 

Regulamin nie kłamie ty tak zasady serwera opierają się na nim więc złamałeś go i powinieneś otrzymać karę jeśli nie wiesz jaką pacz pkt 5.7 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, dal ci lekko kare bo nie chcial dawac ci na 30min, bo jest miły i nie lubi dawac dlugich kar gracza, a ty robisz z tego problemy. Ogarnij sie w koncu, bo twoje skargi robia sie juz nudne, caly czas piszesz skargi, nawet jak admin dal ci tak lekka kare zebys mogl wrocic szybko na serwer. Jezeli bedziesz robil dalej takie problemy z niczego, to wlasciciel ciebie zbanuje na forum i cs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy inny gracz by się na twoim miejscu ucieszył że ban tylko na 5 minut. Powinieneś mu podziękować a nie pisać na niego skargi. 

 

 

Nie mam na to dowodów, bo nie należę do osób, które chcą kogoś pogrążyć za wszelką cenę, ale wiedz, że od tej pory może zmienić się moje podejście do takich spraw.

To nie są groźny. Po prostu lojalnie cię uprzedza że jak bd robił to co robisz dalej to będą kolejne bany. 

 

 

Przynajmniej oduczyłeś się używać wulgarnych słów, co uważam za swój mały sukces ;] 

Dobrze napisał. To nie jest prowokacja. Kultura i na serwie i na forum obowiązuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wyżej mają rację, a za to Ty często prowokujesz tekstami typu "zaraz złoże skarge" bądź coś w ten deseń, ciesz się że to 5 min a nie 30.. Znowu nic nie wyjdzie z Twojej bezsensownej skargi.. byłem wtedy na serwie i Nie Rób postąpił słusznie wobec Ciebie kolego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolej na mnie :C

 

Każdy gracz wchodzi na serwer akceptując jego regulamin, Ty tylko sprawdziłeś regulamin aby napisać skargę i nic wiecej.

Nie rób jak narazie trzyma się regulaminu ,ponieważ "(ostrzeżenie , Ban od 30min do 1H) " twoim ostrzeżeniem był ban na 5 minut, jakby nie rób był chamski itd to by dał Ci bana na 1h bo 1 gracz = 30 minut ( ja tak licze przynajmniej ) :)

 

Bioly to już żenujące jest jak piszesz na większość adminów skargi nawet za bana na 5 minut a co ciekawe to ,że praktycznie wszystkie twoje skargi są bezsensowne. Skarga za ban na 5 minut? Znając przeczucie swoje napiszesz skarge za kicka.

 

Tyle Odemnie. Odmeldowuje się, Nara

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy chyba dalej nie rozumiecie regulaminu ja nie rzucałem nikomu fleshow pod nogi tym bardziej na resp rzuciłem flesh który przypadkiem oślepił niby dwóch graczy a za 1 flesha bana nie powinno być jak już ostrzeżenie tym bardzie że nie zrobiłem tego specjalnie śmieszne jest to że admini piszą że zrobił dobrze a regulamin mówi co innego .

 

Przynajmniej oduczyłeś się używać wulgarnych słów, co uważam za swój mały sukces ;]  i to jest już prowokacja bo gracz wie że jestem wybuchowy i na pewno myślał że po tym co napisał go wyzwę albo napiszę jakieś przekleństwo ale mu za bardzo nie pykło :) .

 

I zrozumcie wreszcie że tu nie chodzi o bana na 5 min czy na tydzień tylko o nie znajomość regulaminu przez ADMINA który złamał dwa jego punkty przy czym zastraszał bo ja ciągle boje wejść się na serwer i prowokował mnie do pisania bardzo brzydkich słów ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile ty masz lat ? 8 !? 

 

 

Przynajmniej oduczyłeś się używać wulgarnych słów, co uważam za swój mały sukces ;] i to jest już prowokacja bo gracz wie że jestem wybuchowy i na pewno myślał że po tym co napisał go wyzwę albo napiszę jakieś przekleństwo ale mu za bardzo nie pykło :) .

Gówno wiesz co myślał. Teraz można powiedzieć że sam go prowokujesz. 

 

 

I zrozumcie wreszcie że tu nie chodzi o bana na 5 min czy na tydzień tylko o nie znajomość regulaminu przez ADMINA który złamał dwa jego punkty przy czym zastraszał bo ja ciągle boje wejść się na serwer i prowokował mnie do pisania bardzo brzydkich słów ...

nie złamał tych punktów. Dał ci bana na 5 minut przez pomyłke jak sam napisał. Można to również potraktować jako swojego rodzaju ostrzeżenie.

I nie łamie regulaminu bo jak na razie to skargi na niego są tylko od cb w dodatku nie mają rzadnego sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napiszę na temat, pewnie dostanę warna + po jakimś czasie zabiorą mi admina, ale co mi tam.

Jesteś chyba najbardziej denerwującym graczem z jakim nie tylko ja się spotkałem. Myślisz, że masz VIPa i możesz więcej? Po każdym banie lecisz z płaczem i piszesz o byle co skargę. Masz szczęście, że nie wyleciałeś na więcej, bo ja bym Ci wlepił bana na 1h+. Od razu Cię ostrzegam, jak do innych graczy podchodzę łagodnie, to u mnie życia nie będziesz miał. I wtedy będziesz mógł składać sensowne skargi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisze się pod kolegą up. Chłopie jak byś spróbował napisać, że " Znowu wychodzi że są równi i równiejsi" to powiem Ci, że na start tak jest, ale jak pojawia się taki chłop jak Ty i zachowuje się jak 10 latek z zaprzeproszeniem jebadłem w odbycie to ciężko się z Tobą współpracuje... Już od początku wyzywałeś wszystko co się rusza, spamowałeś na u@, po czym jak któryś z adminów zwrócił Ci uwagę szła nagonka na u@, albo od razu skarga i żeby było mało nie miałeś nawet jednego dowodu na poparcie swojego zdania, teraz też nic nie masz bo wstawiłeś HLTV, bez nakreślenia w których minutach co się działo pewnie sam go nawet nie obejrzałeś.

I jeszcze jedno kolego sympatyczny, ban na 5 min jest jednym z ostrzeżeń, więc nie pluj mordy że dostałeś bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamska kanalio o nicku Grzywka zawsze domyślałem się że lubisz w dupę ale mnie w takie gówniane sprawy nie mieszaj , na hltv są to pierwsze minuty więc ssij na u@ nikogo nie wyzywałem a tym bardziej wszystkiego co się rusza nie masz na to dowodów to sklej tam pizdeczkę i waruj przy nodze mamy żeby ci prądu nie odłączyła ( przepraszam ale jak ktoś mi kiedyś napisał jak Kuba Bogu tak Bóg Kubie :) ) Powtórzę tylko że jak soot puści wam to płazem wam bo admin ma być przykładem na forum jak i w grze to pójdę wyżej :)

 

 

Dziękuję i pozdrawiam wasz kochany BioLy :* :* :* 

 

A i jeszcze do kolegi chama jak ja lubię jak przyznajecie mi racje co do tego że są tu równi i równiejsi widać że admina ma się tu z dupy a najśmieszniejsze jest to że nawet steam nie trzeba mieć potwierdzacie tylko fakt że od początku mam racje co do was ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@B.S.N.T proponuję się najpierw ogarnąć. Ile ty masz kurwa lat !? Po takiej wypowiedzi sądze że nie masz więcej niż 10. Powinieneś już dostać bloka na forum. 

 

 

Chamska kanalio o nicku Grzywka zawsze domyślałem się że lubisz w dupę 

na hltv są to pierwsze minuty więc ssij na u@ nikogo nie wyzywałem a tym bardziej wszystkiego co się rusza nie masz na to dowodów to sklej tam pizdeczkę i waruj przy nodze mamy żeby ci prądu nie odłączyła

Hahahahha xD No mówiłem że 10 lat masz ? 

 

 

w takie gówniane sprawy nie mieszaj

Czyli sam przyznajesz że sprawa jest gówniana czyli nie ma sensu cała twoja skarga. 

 

Radzę ci się zachowywać. Pokazujesz tylko swój poziom intelektualny. Nie dziwie się że Jay napisał co napisał. Jesteś chyba jakiś niedorowzinięty niestety. 

 

 

 Powtórzę tylko że jak soot puści wam to płazem wam bo admin ma być przykładem na forum jak i w grze to pójdę wyżej :) .

Leć na sam szczyt. Twoja skarga nie ma sensu więc możesz z nią lecieć nawet do Boga o ile on istnieje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gównianych sprawach  chodzi mi o fetysze pana chamidło z odbytem , mam 17 lat więc japa dzieciaku i jeżeli będzie tak potrzeba to pójdę wyżej :* 

 

 

Pozdrawiam wasz kochający BioLy :* :* :* : * 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 17 lat ? hahahahahahha xDDD możesz mieć nawet i 30 ale twój poziom intelektualny jest równy 10-latkowi. 

 

 

W gównianych sprawach chodzi mi o fetysze pana chamidło z odbytem 

Co ty chcesz udowodnić tym zdaniem ? To że masz zero kultury ?

Powiedziałem ci leć wyżej. Jak zobaczą jak tu piszesz pięknie to dostaniesz bloka na forum i warna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę dostać ale grzywka i ty dostaniecie razem ze mną :) to wy zaczęliście mnie prowokować i nie kulturalnie się odnosić więc skończ panie Einstein i chłopczyku żeby zrównać się z tobą poziomem inteligencji musiałbym się położyć a wtedy było by mi ciężko napisać ten jak że wyczerpujący post ... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. TO TY zacząłeś wyzywać innych a nie ktoś cb. 

Po 2. Ja cię nie wyzwałem tylko stwierdziłem fakty więc nie strasz mnie warnem.

Po 3. Chłopczyku możesz pisać do osób młodszych od sb. 

Po 4. Pisze się jakże a nie jak że. 

Po 5. Piszę do administracji żeby zamkneli ten temat bo robisz spam. W dodatku wyłapiesz 2 warny. Za spam i obrazę ludzi. 

Po 6. Nie mam zamiaru wdawać się z tb w dyskusje bo jeżeli ktoś to jest dzieciakiem to ty. Jeżeli ktoś komuś nie dorównuje poziomem to raczej ty nam niż my tb. 

 

"Typie" to ty możesz sobie mówić do kolegów nie do mnie. 

chłopie przewyższam was we wszystkim ... widać. Udowodniłeś to już swoimi wypowiedziami. 

I to ty spamujesz bo walisz bezsensowne skargi. My ci odpowiadamy a ty ciągniesz dalej. 

 

ty mnie nie wyzwałeś ale pisałeś wulgarnie

nie wyzywałem cię fakt. I nie mam zamiaru. Wulgarnie? może. Raz napisałem kurwa ale to dlatego że pojechałeś po grzywce chociaż mogłeś sb dać siana. 

Edytowane przez .:Arioch:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde typie to ty spamujesz ja się tylko bronię ja nikogo pierwszy nie wyzwałem grzywka mnie zwyzywała ty mnie nie wyzwałeś ale pisałeś wulgarnie i to ty spamisz pod każdym moim postem zakochałeś się czy jak ? "Ty nam niż my tobie" chłopie przewyższam was we wszystkim ... I powtórzę jeszcze raz to ty spamisz a ja odpowiadam pod swoją skargą bo mam do tego prawo  większość waszych postów jest nie na temat  więc są to kolejne warny ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Ty się pogrązasz

 

1. Mnie to nie obchodzi czy mi odbiorą admina ale jak się nie ogarniesz dam ci bana na tydzień za obraze adminów.

2. Aktualnie to Ty najwięcej kazdego wyzywasz i przeklinasz więc conajmniej 2 warny powinieneś mieć.

3. Ty masz jakieś niedojebanie mózgowe i "wiekszośc waszych postów jest nie na temat" właśnie jest bo opisuja Ciebie i twoją Dziecinade.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny admin który przeklina i wyzywa ale oczywiście kary za to nie dostanie ja wyzwałem grzywkę bo on to zrobił pierwszy z tego co wiem chyba nie jest adminem a jak jest to nie mam pytań :)  i proszę cie daj mi tego bana na tydzień będzie on bezpodstawny ja dostane ub a ty stracisz admina więc śmiało i straszyć to sobie możesz kolegów na swoim poziomie a odemni wara :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności