Skocz do zawartości

[UB Team] ★ James0v. ★


James0v

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ★ James0v. ★
 

Wiek: Wystarczający
 

Staż gry Counter-Strike: 5 lat
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans? : Nie, nie miałem do czynienia z AMXBans lecz wiem, co się tam odbywa pod rangą UB Team. Gdzieś te doświadczenie trzeba zdobyć.

 

Ile czasu poświęcasz forum?: A różnie, nie potrafię wam określić ile konkretnie, bo w każdym dniu jest inaczej, raz w ogóle, raz minimum 3h bądź 5h, zdarza się i cały dzień, naprawdę dużo spraw przez które nie potrafię określić swojego czasu na forum.
 

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Oczywiście, m. in.: MH, WH, Aim, ESP, NoSpread, NoRecoil, NoFlash/NoSmoke
 

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Tak byłem, jeżeli się to zalicza, to skracałem na DR (Reszta banów pod moim nickiem nie jest moja, były to podszywki, Siom założył hasło i nie ma problemów). Otrzymałem także Warna na samym początku mojej przygody z CS-CLASSIC bodajże za spam.
 

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Moje doświadczenie opiera się na adminie, zostało mi po tym oko z resztą inaczej nie składałbym podania. Nie chcę tutaj sobie słodzić, bo widziałem, że to wygląda jak przechwałki - "kiedy dawałem ss-y nigdy nie wracali", potrafiłem siedzieć kilka rund na spect i wpatrywać się w jedną ofiarę. No teraz schodząc do tematu UB Team wypytywałem się, czy jest to trudne i co się tam robi, mówili, że funkcja sama w sobie nie jest trudna jak zna się podstawy, prawda? Wiadomo jakie, data, godzina ss'ów itd... Myślę, że sobie poradzę, jak nie to pozwalam się zhejtować i zabrać sobie tą funkcję.
 

Informacje o sobie lub uwagi: Mam problemy ze sprzętem więc będzie trudnością zawiadomienie was o mojej nieobecności. Komputer w każdej chwili może wybuchnąć. Jeżeli wyższa ranga będzie miała dla mnie propozycję, zapraszam na PW. Jeżeli nie, to będę się tłumaczyć. Myślę, że słabiej wyszło mi to pisanie podania niż poprzednio. Dzięki i cześć. (Obecnie nie ma problemów, piszę po prostu na przyszłość.)

_____________________________________________________________
@n0pe nie chciałem sobie niszczyć podania edycjami ale już trudno. Jeżeli myślisz, że etap "dziecko" obejmuje człowieka który ma minimum 17 lat, to się z Tobą nie zgodzę, powinno Ci starczyć to, że jestem od 17 wzwyż, po za tym wiek nie powinien grać roli, kiedy jego kompetencja odbija się na innych podpunktach wzoru. Przeczytałem to jeszcze raz i myślę, że gdyby ktoś tak napisał, na pewno nie uznałbym go za "dziecko".

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiek: 17-22 = Jeżeli będzie konieczne, podam na PW sprawdzającemu.

 

Dafuq? Jeśli składasz podanie, to podaj już te prawdziwe dane. Każdy chce wiedzieć czy ma do czynienia z dzieckiem czy osobą starszą bo takie zagadki nie punktują.

 

Poza tym od mnie masz zielone światełko, wszystko jest na plus. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż popełniasz ten sam błąd co inni zakładając że odrazu jak wrócisz do sieci dostaniesz niewiadomo jakie rangi, prosto - jesteś w błędzie.

 

 

 

Narazie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności