Skocz do zawartości

Reset statystyk


Sto-_-Procent

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś wbił na moje konto i skasował mi statystyki. Teraz już wiem, że mogę zabezpieczyć konto i właśnie to robię ale pytanie brzmi czy da radę przywrócić jakoś statystyki? I jeżeli kupiłem VIPa na najdłuższy okres to admini przywrócą mi kupione odznaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też nie wiem po co to jest :P ale śmieszą mnie ludzie, którzy są tak zazdrośni i zawistni by to zrobić. Z tego miejsca chciał bym ich pozdrowić śmieje się z was :D statystyki jak statystyki zresetują sezon będą od nowa, ale jak ktoś się ku**ą urodził skowronkiem nie zdechnie :-) przepraszam za słownictwo ale inaczej takich ludzi nazwać nie można :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem..

Jeżeli macie ss'a ze swoimi odznakami to jest szansa że Wam przywrócą.

Ja dostałem taką odpowiedź (całkiem niedawno) :

"Nie będę zmieniał tego dla jednej osoby

Nikt nie ma z tym problemu
I nikt sobie odznak nie kasuje
Jak nasz ssa ze swoimi odznakami to ci zwrócę"

Po czym wolałem zmienić nick i zacząć od nowa :P [nie miałem dużo tych odznak i dopiero zaczynałem].

Ale to ludzi wprowadza w błąd..  To tak jak zamawiając coca cole dostajesz pepsi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na pomysł, który sam zastosuje :P Ponieważ dzisiaj wchodząc na serwer okazało się, że również nie mam odznak i nnych statystyk :]

Otóż, zamieszczamy link do hltv w którym widać jak na staracie dostajemy he, mamy ileś tam hp, scouty. Można również podać dokładną minute jak ktoś kampił, po tym również idzie ocenić kto jakąodznake miał z "szota".

H@ Powinien oddać wtedy chociażby część odznak.

 

Moja osobista opinia jest taka, że ktoś specjalnie usuwa innym odznaki.. ; \..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uchiha Itachi, dobrze robisz, nawet bardzo dobrze.

 

Problem usuniętych odznak dotknął i mnie, nie wiem kto to zrobił, ale będę dążył do tego, aby się dowiedzieć. Nieco mnie to śmieszy, ponieważ Opiekun serwera, jak i inni admini oraz gracze wiedzieli jakie mam odznaki. Kille również da się przywrócić w zaokrąglonych liczbach.

 

Z tego miejsca chciałbym serdecznie podziękować osobie trudniącej się wchodzeniem na czyjeś nicki i usuwaniem odznak.

 

Bez poważania, NiE RoB Mi SsOw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się coś zaradzić na ten problem i zablokować to resetowanie statystyk, może uda mi się na tyle zmodyfikować silnik serwera dzisiaj się temu przyjżę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności