Skocz do zawartości

:)


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim. Masz Krejzolku to co chciales - odchodze. Nie bede przebywal w takim gronie , pozdrawiam : HARDZIA , O.S.D.I , TORTURKA , TREVUSIA , MISZEJLE , PAPKA , BOMBKE no i Ciebie Tymbark - dzięki chłopaki za miłą atmosfere , dzieki wam zrozumialem , ze lepiej odejsc niz spotykac jedna osobe. No nic tutaj po mnie , zabieram manatki i uciekam. Hejooo :)

 

A TOBIE KREJZOLKU ,ZYCZE ABYS SIE ZMIENIL.

 

Wymienilem tych , ktorym zawdzieczam wszystko . Ci ktorzy niezostali wypisani to prosze sie nieobrazac , zapamietalem was wszystkich. No nic , fajnie bylo - powodzonka w rozwoju dalszego serwera.

 

NIE DAJCIE SOBĄ POMIATAC ! - PAMIETAJCIE.

yol ,

dawny hejz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HAZE nie poddawaj się napisz opiekunowi co się dzieje a jeśli ma to gdzieś to lepiej chyba odejść nisz użerać się no trudno mam nadzieję że chociaż na FFA będziesz grał bo tam jest miła atmosfera bo to co ludzie piszą że atmosfera jest tu okropna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze ty na serio z tym :0 ??? No nie wez,nie odpier.. takich rzeczy,jesteś dobrym adminem a jeśli masz z KreJJzoLem problem to napisz do Papku i wyjaśnicie sobie całą sprawę.Tyle ode mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hannibal ,

stary , daj sobie spokoj. Nie ma takiej opcji zebym to przemyslal. Podjeta zostala decyzja i juz. A no i pozdrawiam Cię równiez , Ciebie nigdy nie zapomne z tym awp na podejściu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Hannibal

o powrocie na stanowisko admina pomyslimy , ale jak sklad sie zmieni na ogarnietych adminow , mowie tylko o tym jedynym , ktory lize dupe kazdemu - Krejzol - sama nazwa wskazuje.

 

@KreJJzol

myslisz , ze od nikogo sie nie dowiem co na moj temat mowiles gdy gralem ? jestes w totalnym bledzie. Patrz na siebie , zmien w sobie to cos. O sobie nic nie mowisz , ale o kims potrafisz mowic . Nie chce ci przeszkadzac w "adminowaniu" - niby dobry admin , a banuje graczy csc zeby zmienili nicki , nie czyta u@. Ja juz mam dosyc , pilnuj sie chlopie lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że odchodzisz i Ty i Tymbarkowy. Jestem tu świeżakiem a mnie zostawiacie, nikt mi nie będzie pomagał :/ Kiepsko trochę, kiepsko. Przemyśl ziomek to, bo zanim byłem tu adminem była nie zła paczka DOBRYCH ADMINÓW. Pozdrawiam i mam nadzieje, że zostaniesz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze obiecales kiedyś ze poczytasz na servie dobranocki:-P, a Ty co? Odchodzisz. Tak nie można bez wywiazania się! Nie znam sytuacji pomiędzy Wami ale czy nie potraficie sobie na wzajem dać na wstrzymanie :(

Tylko od razu musicie odejść. Tak na prawdę się nawet nie znacie a takie kwasy. 0_0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co Ci tutaj PaPkU zrobi jak to jest bezbronne dziecko. Osobiście Cię Haze rozumiem, przeszedłem tą samą sytuację co Ty, IDENTYCZNĄ !

Nie powiem czy robisz dobrze, bo ja dostałem masę hejtów na swoją decyzję i przyjąłem ją do siebie, do dziś nie wiem czy to było słuszne, otrzymałem dystans do tego łosia ale i też do graczy których lubiłem, mam nadzieję, że Cię nie raz tam zobaczę. 3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Miszejla. ♥

nikt mnie niezatrzyma :-)

@ ibrnvski

mile slowa , ale musi sie sklad zmienic . Albo KreJJzoL , albo ja i Tymbark.

@ Wassup

#up

@ Jeremy Clarkson

nie obiecywalem nic , ale cos moge przeczytac.

@ ★ James0v. ★

niech zmieni sklad , to bedzie o wiele nam lepiej. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wam cos powiem :) wyjebcie "torbe" na tych co was nie interesuja tak jak ja to zrobilem i dalej bedzie spoko

ps. to tylko gra ;) internetowe koty wezcie nie robcie balaganu ^^

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze poddajesz się? Po tym jak dałeś mi wiele dobrych rad? Jak uczyłeś co i jak? Jak wstawiałeś się za mną kiedy trzeba?
Nie zostawiaj nas. Ludzie nie róbcie tego,nie psujcie tego co wspólnie tworzyliśmy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haze poddajesz się? Po tym jak dałeś mi wiele dobrych rad? Jak uczyłeś co i jak? Jak wstawiałeś się za mną kiedy trzeba?

Nie zostawiaj nas. Ludzie nie róbcie tego,nie psujcie tego co wspólnie tworzyliśmy :(

czy ja się poddaje ? nie ,  nie poddaję. Ale to przeszło już wszelkie granice. Zostawiam , skład się nie zmieni , bo Krejjzol liże dupe każdemu. Wybierać pomiędzy Tymbarkiem , a mną i Krejjzolem. To tyle, cześć.

 

żeby nie było spamu ,

moda proszę o zamknięcie tematu.

Dowidzenia! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Haze powiedz o co Ci chodzi, ani razu Cie nie wyzwałem, ani razu Cie nie obraziłem. Robisz jakiś syf na forum zamiast normalnie pogadać widać, że nie jesteś chyba jeszcze dojrzały skoro masz takie przemyślenia. We wszystkim widzisz problemy. I ogarnij sie troche, bo to jest tylko gra, a najwidoczniej to dla CIebie całe życie heheehe. Jeśli odejdziesz znajdą się nowi Admini, którzy nie fochają sie za byle gówna, zachowujesz sie jak dziewczyna przed okresem , na kimś musisz sie wyladować. A jeśli ja strace admina? to nie będę płakać, będę sobie wbijać na server bez żadnej odpowiedzialności i będzie haj lajf :)

Ode mnie to chyba tyle, pozdro dla kumatych i tych prawdziwych, a Ciebie to mi już kompletnie szkoda. :)

Pozdrawiam KreJJzoL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@haze po co Ty mieszasz w to Tymbarka? Sam jesteś nikim w realu też pewnie tak jest :) że bronisz się kolegami a sam sprawy nie potrafisz załatwić, bo normalny człowiek i pogadałby z Tym osobnikiem i wytłumaczyli sobie o co chodzi, a że Ty piszesz wypociny na forum to wiesz hehe pozdro i tam 3maj fason na dzielni haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KreJJzol

wiesz co ? siedz tam cicho kasztanie. Nie dorosles do roli "admina" . Przypomne Tobie , ze zbanowales kolege niewiadomo za co , bez tematu bana i niczego. Ban jest z 08.08 z ok 11godz. Obrazasz w tej chwili moją osobe , jestes juz nikim.

 

A moze ty nie masz kolegow? siedzisz na tym serwerze chyba po 7, czy nawet 10h dziennie . A no i jak chcesz wiedziec to Tymbark sam zdecydowal ze odejdzie , nic mu nie mowilem . Trzymaj sie , ogarnij fazon i graj dalej i sie niewypowiadaj w tym temacie , bo robisz z siebie posmiewisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Wypowiedzią Jimmiego. Gram na tym servie dopiero 7 miesięcy ale nie wyobrażam sobie zamiany na inny. Panowała tu świetna atmosfera właśnie dzięki dobrym adminom. Prawie codziennie można się było pośmiać pozartowac. A teraz co? Kłótnie. Haze Wy macie po 20 lat nie potraficie się dogadać?

Jako admini macie tez pewne obowiązki i ponosicie odpowiedzialność za serwer i to co robicie! Zostałeś adminem a teraz rezygnujesz razem z Tymbarkowym, jeszcze Hardwell się zastanawia i co wtedy? Może jeszcze paru adminów odejdzie i zamknięcie Only DD2. Piszę to nie aby obrazić lecz Was zmotywować.

Proszę nie rozwalajcie tego co było tak dobre.

Z szacunkiem Jeremy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności