Skocz do zawartości

[BAN]Prosze o UB


korba123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:KaLi
Logi z konsoli:

 
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : KaLi 
==== Zbanowane IP : 62.133.157.208 
==== Admin : Eryk L$C 
==== Powod Bana : Wstaw screeny na cs-classic.pl 
==== Wygasa : Nigdy ( od 08/24/2014 - 14 : 11 : 

Data/Czas:
Admin robiący screeny:Eryk L$C
IP:
Nie rozumiem jednego! Nie mam ssow! Z reszta nwm dlaczemu mnie zbanowal na tym serwie gram juz 3 rok kupuje vipyi odznaki dobrze mnie znają ! Proszę o UB gdyz naprawde nic nie mam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gracz moim zdaniem był na wh. I tłumaczenie, że nie ma screenów to tylko tak, żeby nie wyszło, że gra na wh. Jak ssy się nie znajdą to niech rozpisze demko z mapy de_dust2 i napisze w której minucie skad wiedzial gdzie są przeciwnicy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eryk ja gram na tym serwie bardzo dłygo i po co miałbym czitowac? zastanow sie! nie mam ssow chcesz sprawdz! przyjedz i sprawdz! niby jaki debil kupuje vipa i odznaki aby potem czitowac i odostac bana i stracic kase? naprawde nie czitowałem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz co ci powiem?> w dupie miałem to profke! banujesz nie winnego gracza! nie umiem czegos takiego robic! boże z reszta ty wogule nie myślisz! po to kupowałem vipa i odznaki? po to?  mam cie nie powiem gdzie pisze do Soota zobaczymy wtedy co bedziesz mowil!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie spamuj tu bo możesz dostac warna po drugie jeżeli nie masz ss warto poradzić się  administratora forum może ci coś pomoże albo po prostu byłeś na odpale i albo nie wiesz gdzie są ss albo walisz nas w ch*** sory za słowo .... 

 

Tyle na ten temat.. :)

 

Pozdrawiam Cwaniaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem przy tym i było widać że coś masz, jak dokładne info musiałbyś mieć żeby przez ściany nawet czasami strzelać.. było widać że nie lecisz czysto bo mierzyles centralnie w te miejsce w którym ktoś siedział.. wyskakiwales zza skrzynki i z miejsca bania..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smoku miałem info naprawde! zadnego wh! nawet mi nie przyszło do głowy aby je pobrac! niby smoku13 po co kupowałęm vipa i odznaki? zeby potem czitowac i dostac bana i stracic kase? nigdy w zyciu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do HLTV  - http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1408241359-de_dust2-1408881540-1408883040.zip

5:58 - 6:01 - Dziwne ,że CT za ścianą a ty odrazu w głowe patrzysz mu.

6:02 - 6:05 - Tyle hałasu a Ty czekasz aż Przeciwnik wyjdzie zza skrzynki ( Odrazu celuje w głowe )

9:05 - 9:07 - Modelowo?

9:12 - 9:14 - Ledwo go widzisz a już strzelasz?

9:36 - 9:40 - Nie było tam widać CT a już do niego biegniesz.

10:40 - Za takie Reconnecty powinien być perm ( jak dla mnie )

 

KaLi odpaliłeś się a teraz płaczesz, nie licz na ub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:58 - 6:01 B-


6:02 - 6:05 B+


9:05 - 9:07 pomyliły ci sie ściany, piękny model +BB


9:12 - 9:14 nie wiem kto dał Ci tutaj info


9:36 - 9:40 +B


 


 


Jak dla mnie wystarczy. Ban zostaje, mozesz sie odwołac podając argumentacje obronną.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności