Skocz do zawartości

Wywiad z JayMcKenzie - Byłym Redaktorem, przyszłym Moderatorem?


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461677834__jay.png

 

 

Gość: JayMcKenzie

35cqv5e.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/8220-jaymckenzie/

 

 

 

 

 

 

Redaktor: S}{aDoW

2v2jq5v.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/7926-sadow/

 

 

 

 

 

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie w kąciku redaktorskim, gdzie gościmy tym razem byłego już niestety redaktora - Jay'a. Bardzo się cieszę, że zapisałeś się na wywiad i mam zaszczyt go z Tobą przeprowadzać. Myślę, że wiele osób na forum Cię zna aczkolwiek uwzględnijmy również nowe osoby, które chciałyby się czegoś o Tobie dowiedzieć. Powiedz, jak masz na imię, ile masz lat oraz z jakiego miasta pochodzisz?

 

 

- Witam wszystkich, mam na imię Kuba, w grudniu skończę 16 lat, pochodzę z niewielkiej miejscowości w województwie pomorskim.

 

 

To że jest niewielka, nie sądzę by nie było potrzeby przybliżyć Nam jak Ona wygląda. Co możesz o niej powiedzieć? Co się w niej znajduje oraz jak spędzasz wolny czas na mieście?

 

 

- Szczerze mówiąc nie ma tutaj nic zbytnio ciekawego. Podczas wakacji jest otwarty basen, lecz jest on niewielki i często pełny. Mamy również park, który jest chyba najlepszym miejscem na spotkanie ze znajomymi.

 

 

Rozumiem. Jakie masz zainteresowania? Czyżbyś uprawiał sport?

 

 

- Sport uprawiam tylko od czasu do czasu, przeważnie pogram w tenisa lub pojeżdzę na rowerze. Jeśli chodzi o zainteresowania to głównie wyścigi samochodowe (sam lubię pościgać się na gokartach), oglądanie piłki nożnej (no cóż, mam dwie lewe nogi :c) oraz gry komputerowe.

 

 

Interesujesz się między innymi wyścigami samochodowymi. Czyżby formuła 1? Dlaczego akurat to Cię interesuje? Wiele osób niestety nie widzi nic ciekawego w pojazdach, które jeżdżą po torze kilkadziesiąt razy. Może ich przekonasz do tego sportu?

 

 

Zgadza się, dla większości ludzi Formuła 1 kojarzy się z 22 ludźmi jeżdżącymi w kółko, ja w tym widzę jednak coś więcej.

W obecnym sezonie jest 11 zespołów, każdy team reprezentuje 2 kierowców.

Ludzie ryzykują swoje życie dla sławy i chwały. która będzie im towarzyszyć do końca życia. Jest to świetnie przedstawione w filmie "Rush", który serdecznie polecam. Świetnie ukazuje to również ten krótki film:

 

https://www.youtube.com/watch?v=gZzKMFwMvu8

 

 

Napisałeś, że w obecnym sezonie jest 11 zespołów. Powiedz, której drużynie najbardziej kibicujesz oraz któremu kierowcy z pośród tych 22 osób?

 

 

- Obecny sezon jest zdominowany przez zespół Mercedesa, którego barwy reprezentują Brytyjczyk Lewis Hamiltotn (mistrz świata z sezonu 2008) i Niemiec Nico Rosberg. Osobiście mam nadzieję, że tytuł zdobędzie ten pierwszy. Jeśli chodzi o zespół to najbardziej kibicuję zespołowi Sir Franka Williamsa, którego barwy reprezentują Brazylijczyk Felipe Massa i Fin Valteri Bottas.

 

 

Do jakiej chodzisz szkoły? Planujesz rozwijać wybrany przez Ciebie profil?

 

 

- Obecnie idę do Liceum o profilu Matematyczno-Fizycznym z rozszerzoną informatyką. W przyszłości planuję iść na Politechnikę i zostać programistą.

 

 

Wiele osób pragnie zostać w przyszłości programistą. Dlaczego akurat ten kierunek Cię interesuje? Jest to po prostu pomysł na przyszłość, ponieważ często przebywasz przy komputerze czy jednak już kiedyś programowałeś i chciałbyś to rozwijać?

 

 

Zdecydowanie ta pierwsza opcja.

 

 

Nie sądzisz, że w przyszłości może być zbyt wiele już dobrych programistów? Nie myślałeś może nad inną gałęzią związaną z informatyka? Gdzie chciałbyś w przyszłości pracować?

 

 

Możliwe, że tak będzie, ale szczerze mówiąc zbytnio się o to nie martwię, praca zawsze się znajdzę. W przyszłości chciałbym wyemigrować i założyć firmę skupiającą się właśnie na programowaniu.

 

 

Jakie kraje bierzesz pod uwagę w celu przyszłego wyjazdu za granice?

 

 

- Na pewno anglojęzyczne, chyba, że język hiszpański będzie u mnie się bardzo szybko rozwijał. Na pewno Anglia i Kanada, ewentualnie coś bardziej egzotycznego typu Indie/Australia. Ale zobaczymy jak się życie potoczy.

 

 

Wiele osób myśli o przyszłej emigracji, według Ciebie, dlaczego tak się dzieje? Jest to wina polskiego rządu, władz, rynku pracy? Wiele osób słyszy tylko pogłoski o innych krajach, w których się więcej zarabia, ale po części więcej wydaje? W krajach anglojęzycznych jest inne zapotrzebowanie? Spróbuj uzasadnić swój wybór, dlaczego pragniesz po skończeniu szkoły wyjechać z Polski. Jak sądzisz, dlaczego inni też tak robią?

 

 

- Uważam, że jest tutaj po części jest winna każda z organizacji wymienionych powyżej. Władza wraz z rządem narzuca zbyt duże podatki, a rynek pracy nie jest w stanie utworzyć wystarczającej ilości miejsc. W zagranicznych krajach wygląda to zupełnie inaczej. Wszystko oczywiście jest droższe, ale zarobki są też dużo wyższe. Tam jest zupełnie inne podejście do innego człowieka. Inni również emigrują, ponieważ po prostu w Polsce nie da się moim zdaniem utrzymać rodziny w taki sposób, żeby również znalazły się oszczędności na jakiś dłuższy wyjazd, urlop, wycieczkę.

 

 

Rozumiem, pozwolisz że przejdziemy już do mniej poważnych tematów, które również przedstawią Twoją osobę, a szczególnie.. Twój gust. Jakiej słuchasz muzyki? Jakie nazwisko lub nazwa zespołu pojawia się najczęściej w playliście?

 

 

- Słucham tego, co mi wpadnie w ucho. Najczęściej jednak pojawia się Skrillex i Swedish House Mafia, muzyka tworzona przez nich najbardziej wpada mi w ucho. Od jakiegoś czasu bardzo często można w mojej playliście spotkać również Iggy Azaleę. Jest to prawdopodobnie pierwsza osoba tworząca Rap której muzyka mi się podoba.

 

 

Postanowiłeś zostać redaktorem, czy idzie z tym w parze czytanie książek? Masz swoje ulubione czy jednak preferujesz pełnometrażowe filmy?

 

 

- Nie przepadam za czytaniem, nigdy mnie do tego nie ciągnęło. Wolę obejrzeć jakiś film, co też jednak rzadko kiedy się zdarza.

 

 

Przyznam Ci się, że mnie zaskoczyłeś w tej kwestii. Dlaczego postanowiłeś w takim razie zostać redaktorem, skoro nie przepadasz za książkami czy filmami? Interesują Cię chociaż reportaże, gazety czy dzienniki?

 

 

- Od czasu do czasu przeczytam artykuł w gazecie, bądź obejrzę wiadomości w telewizji. Redaktorem postanowiłem zostać, ponieważ sądziłem, że jestem wystarczająco dobry w pisaniu tego typu form wypowiedzi, że będzie mi to dobrze wychodziło. Niestety, moim zdaniem przeliczyłem się i postanowiłem zrezygnować z danej funkcji.

 

 

Wielka szkoda. Co sądzisz o obecnym kąciku redaktorskim cs-classic? Jest to pozycja przegrana coraz bardziej zatracająca się czy jednak według Ciebie użytkownicy interesują się tą częścią forum? Co uważasz o nowych subforach typu "Nowinki Technologiczne" czy "Anime"? Są one potrzebne?

 

 

- Poziom w kąciku redaktorskim zawsze był wysoki. Problemem było jednak to, że wszyscy skupiali się tylko na wywiadach. Jakiś czas temu zaczęło odradzać się subforum "Recenzje filmów", teraz użytkownicy są aktywni w "Gry to coś więcej". Jeśli chodzi o nowe subfora, to "Anime" jest bardzo dobrym pomysłem, natomiast jeśli chodzi o "Nowinki technologiczne" nie jestem zbytnio do niego przekonany, sam szczerze nie wiem dlaczego.

 

 

W porządku. Może zadam Ci parę pytań, a Ty postarasz się jak najszybciej oraz jak najkrócej na nie odpowiedzieć. Zaczynamy?

 

 

Pewnie

 


J. Polski czy J. Angielski?
 

 

J. Angielski
 

 

Książka czy Film?
 

 

Film
 

 

Telefon czy Tablet?
 

 

Telefon
 

 

Gimnazjum czy Podstawówka?
 

 

Gimnazjum
 

 

Który serwer cs-classic jest według Ciebie najlepszy?
 

BF2

 

 

W porządku. Przejdźmy teraz tradycyjnie do serii pytań o forum czy o grze counter-strike. Opowiedz Nam, jak wyglądały Twoje początki? Od kiedy grasz? Dlaczego postanowiłeś przy tej grze zostać?

 

 

- Wszystko zaczęło się w październiku 2010 roku. Większość kumpli grało w CS'a, więc ja też chciałem spróbować. Zaczynało się od skromnych 1/10, 0/11, lecz z czasem zacząłem grać lepiej. Po kliku miesiącach przerzuciłem się na Steam i gram na nim do dzisiaj. CS po prostu wciąga, dlatego wciąż w niego gram.

 

 

Czy w przyszłości masz zamiar przerzucić się na cs:go cs-classic? Czy grasz już na obecnym serwerze?

 

 

- Nie. W CS:GO nie gram na publicznych serwerach, gram jedynie rozgrywki rankingowe.

 

 

Rozumiem. Opowiedziałeś Nam swoją historię o cs 1.6. Jak jednak wyglądały twoje początki na forum? Jak do Nas trafiłeś?
Dlaczego postanowiłeś zostać?

 

 

- Na forum zarejestrowałem się po kilku dniach od rozpoczęcia gry na tej sieci. Złożyłem podanie, które zostało odrzucone z powodu zbyt małej aktywności na forum/serwerze. Nadrobiłem to i po tygodniu dostałem Admina. Obecnie jestem jednym z bardziej doświadczonych adminów na BF2. Postanowiłem zostać, ponieważ panuje tutaj fantastyczna atmosfera, każdy wspiera każdego, nikt nie jest wrogo nastawiony.

 

 

Co sądzisz o Administracji serwera BF2 oraz o samym serwerze? Myślę, że możesz się w tej kwestii wypowiedzieć, jeżeli jesteś jednym z najbardziej doświadczonych graczy/adminów.

 

 

- Przez te kilka miesięcy był 1, może dwóch adminów, którzy nie wykonywali swojej roli w należyty sposób. Do reszty nie mam osobiście żadnych zastrzeżeń, wszyscy są zgrani i nie ma z nimi większych problemów.

 

 

Zadam Ci już ostatnie pytanie, po którym będziesz mógł pozdrowić wszystkich swoich znajomych. Co aktualnie sądzisz o forum? Czy rozwija się w dobrą stronę? Może coś niepotrzebnie zostało zmienione? Na to pytanie odpowiedź jak uważasz. Ja natomiast bardzo Ci dziękuję za udzielenie wywiadu i mam nadzieję, że spodoba się On Naszym czytelnikom. Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie. Trzymaj się.

 

 

Forum rozwija się w bardzo dobrym kierunku. Karol z Rybakiem nie wprowadzają żadnych bezsensownych "udoskonaleń", zmieniają coś tylko wtedy, gdy trzeba. Ostatnio została wprowadzona zmiana szaty graficznej forum, która osobiście bardzo mi się podoba. Chciałbym pozdrowić: Ciebie, Karola, Rybaka, Natalję, Damiana, Ajmiego, Malcia, Hamesa, Ilonkę, Papka, Shanę, Miszejlę, Ariocha, Pebble'a, Pride'a, Jaskiera, Miverse, Kajmana, Soota, Vernona, Ole, Grzywkę, Nie Roba, Beziego, Cwaniaka, Eryka, Szanel, Jimmy'iego, Lato, 07, Nessię, Senroxa i wszystkich o których zapomniałem.

 

 

Bardzo dziękuję za pozdrowienia.

 

 

 

 

 

 

_____________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Proszę nie pisać komentarzy dotyczących wybrania żółtego koloru, gdyż:

1) Kolor odpowiedzi osoby, która udziela wywiad jest taki sam, jaką posiada najwyższą (aktualnie widoczną) rangę - tutaj: Donator

2) Dostępny jest już nowy Skin "BlackClassic", na którym cały dialog jest według mnie bardzo dobrze widoczny.

 

Pozdrawiam, S}{aDoW

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamo Mamo dostałem pozdro nie wytrzymam mam pozdro :D hahah :D

a Tak serio serio wywiad jak zawsze Shadow są zajefajne. I tak najlepszy serwer u nasz jest FFA Jay'u :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yey, pozdrowił mnie :D. Ale na komórce mogę tylko białego-mobilnego stylu używać i jest średnio widoczny ten żółty :c.

To sciagnij sobie aplikacje tapatalk :D

 

Co do wywiadu przyjemnie się go czytalo, poruszyles bardzo ciekawe tematy. Dzięki za pozdrowienia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yey, pozdrowił mnie :D. Ale na komórce mogę tylko białego-mobilnego stylu używać i jest średnio widoczny ten żółty :c.

Niestety bardzo ciężko jest wybrać kolory w taki sposób, by były one czytelne dla obu stylów.. w końcu czarny i biały to przeciwieństwa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności