Skocz do zawartości

Cudowny admin kropka :*


udupiciel

Rekomendowane odpowiedzi

Do moderatora kropka;*

Nie wiem jakim cudem ona dostała admina, to jest aż śmieszne. Tu niżej podaje link jak to ta cudowna osoba grywa sobie na serwie na którym posiada moderatora.

https://www.youtube.com/watch?v=pVHvhcOTnwU

 

"WYSTARCZY UDAWAC DZIEWCZYNE I WE WSZYSTKIM LATWIEJ, JAK OBSLINIONE GIMBUSY PRZED PCTAMI KONIA WALA ;D"

Nie wiem ile ona gra na tej serwerowni, ale macie tu niezłych moderatorów, że wystarczy być dziewczyną i dać swoje zdj albo czyjeś na profilowe, a "obslinione gimbusy przed pctami konia wala", a ona adma ma od zaraz. Może wystarczy rownież kilka prywatnych zdj w skąpej odzieży i przepiszecie jej cała serwerwonie, ale raczej H@ nie ma tyle oleju w głowie. No chyba, że po prostu nawet nie bedzie sobie przy czym zwalić.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"obslinione gimbusy przed pctami konia wala", a ona adma ma od zaraz. Może wystarczy rownież kilka prywatnych zdj w skąpej odzieży i przepiszecie jej cała serwerwonie

Tak waliłem że nadal mnie ręka boli :c Niech wyśle parę pikantnych pw wszystkim to damy jej wszystkie serwy <3 już mi ślinka leci ^^

Nie moderatora tylko admina.

Fakt wh jest. A tak wgl to skąd wiesz że to kropka ? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to nie jest 1 raz kiedy ona używa wspomagaczy i nie jest to pewnie pierwsza serwerownia na ktorej gra odpalona.. wiec predzej czy później tu też bedzie udawac niewinna jak na naszym forum.. gdy powstała skarga na nią i jej wh, to usuwała i edytowała posty, żeby zgrywac niewinna i rżneła głupa... a jak podali jej demko i grozili ac i bl, to tłumaczyla sie ze ma tam znajomych.. Wiec pewnie tu tez nie bd sie krepowac.. bo gimbusy siedzace przed pctami beda sie cieszyć ze moga napisac do jakiejs dziewczyny, ktora im odpisze w cs-.- A co do tego, że to moze nie byc ona to mam 100% pewnosc. A tłumaczyc wam sie nie musze skad mam tą pewnosc. Szkoda, że dajecie admina byle komu.. Bo serwer jest ponad przecietny.

Czymcie sie :) Pozdro dla kropeczki ktora zapomniała mnie usunac ze steam.
Teraz moge sie postarac Cie udupić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahah, nie wiem czy mam sie smiac czy plakac. Udupicielu h@ widzial juz ten filmik, a gdyby ktos nie zauwazyl to adminuje na serwerze CS:GO, pozdrowienia dla zazdrosnikow z harnasia, buźka :*

Ale to nic nowego, bo waszą sieć wyróżnia tylko jedno-płacz. Jest tak mierna, że nawed Junior Admin was oszukuje sprzedając admina za 11zł :O(Pakos). Haha, porażka jakich mało <3

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przecież ona ma adma na cs'a go nie na 1.6 więc co nas obchodzi wasz płacz że macie adma na wh? dobra dostali dissa temat można zamknąć :D Aż z ciekawości wejdę na tego harnasia waszego dziś ^^

 

@Nawet mi się wasze forum otworzyć nie chce :x

Edytowane przez .:Arioch:.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem ile ona gra na tej serwerowni, ale macie tu niezłych moderatorów, że wystarczy być dziewczyną i dać swoje zdj albo czyjeś na profilowe, a "obslinione gimbusy przed pctami konia wala" 

 

Może wystarczy rownież kilka prywatnych zdj w skąpej odzieży i przepiszecie jej cała serwerwonie, ale raczej H@ nie ma tyle oleju w głowie

To chyba wystarczyło u was skoro tak szybko ten użytkownik zdobył i tzn. Ub'ka i Moderatora :>.

H@ ma tyle oleju w głowie, ponieważ normalny człowiek bez dowodów nie zrobi nic, a ja nie widzę by osoba na którą składasz skargę grała na serwerach 1.6 u nas z czitami lub na CS:GO

 

WYSTARCZY UDAWAC DZIEWCZYNE I WE WSZYSTKIM LATWIEJ, JAK OBSLINIONE GIMBUSY PRZED PCTAMI KONIA WALA ;D"

 

 

To zdanie tylko i wyłącznie tyczy się Was, nie nas, bo ona nie u mnie, a u Was dostawała rangę za rangą.

 

O banie wiem od hmm miesiąca? I co? Gra u mnie na 1.6? 

Napiszę ci coś, co kiedyś napisał właściciel puchatka gdy jeden z jego adminów miał bana na bodajże AC "Nie interesuje mnie to, że ma bana na AC, ważne że u mnie gra czysto"

To samo powiem teraz tobie, jeżeli udowodnisz mi, że ten admin jest odpalony, ok, zwrócę honor i przeproszę, ale w tym momencie mnie to nie interesuje. Wasza sieć to wasza sieć, ja do Was nie chodzę i nie pokazuje linków z amxbans. Wasza sieć to wasza sieć, a nasza to nasza, dopóki nie przedstawisz dowodów możesz co najwyżej pogadać.

 

 

Dla mnie temat wyjaśniony, będą dowody z czitowaniem kropki na CS:GO wyleci, a dopóki nie ma, to nie zrobię nic.

 

Skończ przy okazji pisać serwerownia i zacznij odróżniać pojęcia. TO JEST SIEĆ SERWERÓW

Przy okazji nie reklamuj tego "czegoś" u nas.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności