Skocz do zawartości

Skarga na ole


Vernon

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Vernon

2.Nick admina/gracza który zawinił:  $> OLA <$
3.Admin/Gracz : admin
4.Data i godzina: chodzi o całoksztalt
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkowie sie podpisza pode mna
6.Opis sytuacji: tak jak napisalem wyzej nie chodzi o jedna sytuacje a o caloksztalt oli ktora jak dla mnie jest smiesznym adminem. od samego poczatku robila rozne bledy no ale to da sie zrozumiec wkoncu to byly jej poczatki. potem jednak zauwazylem ze kompletnie nie ma pojecia o adminowaniu. pomine bledy jakie robila piszac na y@ bo musialbym w hltv tego szukac tygodniami, ale moge pokazac upokarzajace rozmowy z nia na gg typu "Ola: żeby wgrać jakies nowe mapki, to trzeba napisac cos na forum?b gdzie mogę umieścić jakiś komentarz odnosnie nowych mapek?  napisalem jej ze na forum w temacie ranking map ale okazalo sie to zbyt trudne. ola: a masz moze do tego linka? bo ja do konca jeszcze nie ogarniam forum :C JAKA SZKODA :((.. nastepne pytanie od drogiej oli: Vernon , powiedz mi gdzie moge wrzucic demko ktore nagralam? mam je umiescic pod ta skarga co byla na mnie? w komentarzu?... hmm nie wiem moze lepiej w tytule tematu? porazka ;s
nastepna akcja. zeby sprawdzic jak ola radzi sobie w roli admina ja z sootem wbilismy pod innymi nickami na serwer gdy byla online. specjalnie robilismy maly chaos na serwie (bez przeklenstw) tylko pytalismy my ludzi o glupie rzeczy. ola oczywiscie mowila spokoj itp lecz przez cala mape nie dala kicka ani nic. po paru minutach napisala do soota na gg ze 2 osoby robia syf na serwie i ona biedna nie wie co zrobic.. CHYBA BOT BY WIEDZIAL ALE OK. soot udawal afk zeby zobaczyc co ona zrobi. po chwili nastepna wiadomosc od oli typu "chce im dac kicka/bana ale jeden ma gwiazdke przy nicku a drugi kratke. BEZ KOMENTARZA. pod koniec mapy oczywiscie bezradna ola wyszla z serwera :) szkoda za 90% graczy z bf2 nie ma kont na forum bo pewnie skarg (slusznych) byloby o wiele wiecej niz teraz.
teraz wroce do poprzedniej skargi na ole kiedy to zbanowala paladyna 108lvl (chyba) wh+aim. oczywiscie typek byl czysty a ola zeby przedstawic dowod musiala sciagnac wh nagrac filmik i wrzucic go na youtube ;O jak wiadomo skarga byla sluszna i ola dostala ostrzezenie. nastepna skarga napisana przez Madridiste dotyczyla kicka za cele mimo ze koles szedl z paka na bsa i mial jeszcze 30sec do konca rundy a do planta brakowalo mu 5metrow (dla niekumatych byl w general store na wescie i szedl na resp ct plantowac) oczywiscie szanowna ola twardo trzymala sie zdania ze ona zna regulamin i dobrze zrobila. mimo iz wszyscy admini bez zadnych pretensji pisali jej ze zle zrobila bo mial czas i szedl plantowac to NIE, OLA ZNA REGULAMIN :) gdyby Soot nie byl tak laskawy to dalby ci drugie ostrzezenie co wiaze sie z twoja natychmiastowa utrata admina. malo tego gdyby nie -.- to wkleilbym tu jej posty w ktorych pisze ze na mnie i kogos tam jeszcze tez ma jakies "dowody zbrodni" niestety Karol usunal nasze i jej posty zeby nie bylo spamu. gdy napisalem oli zeby mi wypisala te rzeczy ktore robilem zle lub napisala skarge to niestety juz dyskusja zmienila sie w monolog ;s od tamtej akcji relacje miedzy ola i paroma adminami sie popsuly poniewaz zamiast bronic swietej oli to my ocenilismy skarge obiektywnie.
dzisiaj okolo 18.30 byla grana mapa fy_snow. na poczatku bylo malo graczy ale pod koniec mapy ludzi przybylo. wbila ola i odrazu pyta o zmiane. ja jej pisze zeby nie zmieniala to ludzie sami wybrali ta mape jak bylo ich malo a zostalo do konca mniej niz 5min. oczywiscie ola ma regulamin wypisany na biurku i napisala ze male mapy trzeba zmieniac jak jest duzo ludzi. SERIO? tylko przypomne ci ze jak byl grany poolday i xomib 6min przed koncem mapy ja zmienil to poszla skarga i powiedziano zeby nie zmienial jak zostanie malo czasu do zmiany mapy. zapomnialem o jednym. ola jest wrozbita maciejem i doskonale wiedziala jaka mape chca gracze. nie zrobila vote z mapami do wybrania lecz "znamiana na nuke lub nie?" tym bardziej ze na snowie nie raz gral full serw i zmien nie bylo.
podsumowujac ola jak dla mnie jest marnym adminem, co pokazaly 2 poprzednie skargi na nia i czywiscie mozecie zobaczyc jak sie w nich tlumaczyla :) wczesniej przymykalem oko na to co robi ale widze ze ola sie raczej szybko nie ogarnie. CHCIALBYM ZEBY POD TA SKARGA WYPOWIADALI SIE NORMALNI LUDZIE OBIEKTYWNIE, A NIE PRZYDUPASY OLI.  
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje się, wcześniej to nawet nawet uchodziło pogadać wszystko było Ok ale później zaczeła się rządzić, "Ona wie lepiej", teraz uważam iż nie nadaje się na admina dodatkowo była taka sytuacja, nie mam jej na ssie ponieważ zrobiłem PrintScreenem i poprostu nie zapisało się 

Pewien gracz napisał "Ola klatkuje Cię" ( a sama wywala ludzi jak kogoś klatkuje ) a ona na Admin Sayu "Wal się"? Admin powinien być wzorem, nie powinien przeklinać i ogólnie być "Normalnym Adminem". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam skargę, zacznijmy od tego. Soot traci opiekuna za dodawanie sobie odznak bez mojej wiedzy (full odznak). Sprawdziłem to, odznaki są dodane, bo zabójstwa się nie zgadzają

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności