Skocz do zawartości

Rezygnacja ariocha


Makaveli.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .:A-|rioch:.

Powód rezygnacji: rezygnuję z admina 4k1. To już nie ten sam cod mod co kiedyś. Gra coraz mniej osób a i ja straciłem chęć do grania na cod modach wszelkiego rodzaju :x wolę pograć na ffa czy nawet bf gdzie każdy ma równe szanse :) W dodatku ostatnio coraz mniej czasu do gry :c

Coś od siebie: Dzięki za to że daliście mi szansę. Pozdrawiam adminów z 4k1 i wszystkich graczy <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde coraz wiecej ludzi rezygnuje z admina itd:(

Też sie nie dziwie ze mniej osob teraz praktycznie kazdy sie przerzuca na cs go;/ 

To nie znaczy, że masz pisać o tym dwa razy! :D

 

Z jednej strony szkoda, że rezygnujesz z Administratora, a z drugiej jednak Cię rozumiem, gdyż sam nie przepadam za zbyt wysokimi poziomami i ogromnej przepaści pomiędzy początkującymi a weteranami.

Jednocześnie też cieszę się, że przypadł Ci do gustu FFA. Będziemy się częściej widywać :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze trochę i tylko FFA będzie jedynym serwerem 1.6 XD a tak serio szkoda że odchodzisz ale ty nie będziesz jedynym które jeszcze odejdzie a dlaczego bo szkoła,praca,studia cokolwiek lato było byli admini teraz mniej będzie bo już koniec wakacji niestety ;/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze napisałem tą rezygnację ale żałuję teraz. Wbiłem dziś na serwa i zwuważyłem że źle się dzieje. Zauważyłem również ża odpadło 2 adminów a więc na serwie zostaje tylko Jaskier Pebble i Neffa a wiadomo że nie ogarną tego sami. Jeżeli można chciałbym anulować tą rezygnację. Jest coś w tym serwerze że chce jednak wrócić. Gram już pół roku tam i mam sentyment <3 Chce nadal pomóc w utrzymywaniu porządku. W dodatku mam parę pomysłów jak poprawić aktywność na serwie bo ostatnio gra coraz mniej osób. Tak więc jeżeli można to jednak nie chcę rezygnować. Przepraszam że założyłem ten temat ale po nagłębszych namysłach stwierdzam że chce zostać. W dodatku we wrześniu chcę kupić steam'a specjalnie pod adma. Nie mam problemów żeby pogodzić cs'a o szkołę. Od 15 do 23 gram więc nie ma problemu wejść zaprowadzić porządek. Adma mam długo i nie ma nikt zastrzeżeń więc jednak chciałbym jeszcze zostać.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności