Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=qJsarywS5r4

xDDDD

 

Proponuję w końcu dodać linię "raszu", która będzie odpychać wrogów przed upływem czasu 1:30 wyłącznie na małych mapach.

 

Proponowałbym również przedłużeniee spawn protection, by gracze nie strzelali z respa na mapach fy_pool_day / aim_map czy aim_map_usp.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka przy pace? Dla mnie NIE! Dla tych, którzy mają muzykę w cs ustawioną na dość głośno będzie to złe. Inni gracze mogą być źli, że np. gracz tt nie nie zabił gracza ct, który broił pakę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muzyka przy pace? Dla mnie NIE! Dla tych, którzy mają muzykę w cs ustawioną na dość głośno będzie to złe. Inni gracze mogą być źli, że np. gracz tt nie nie zabił gracza ct, który broił pakę.

Tylko, że muzykę zawsze można wyłączyć, a dźwięk z gry zostawić.

Poza tym.. ja również uważam to za zbędny dodatek, który bardziej pasuje do serwerów 4Fun niż FFA,

a link dałem na "prośbę" Ziela, bo nie pamiętał dokładnie jak idzie tekst :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie na małych bo wtedy by był TP

O chłopie zmień dealera XDD Chcesz robić TP na mapach typu aim_map ? Moim zdaniem to nie wypali bo mało osób zna taktyki na takich mapach XD A co do linii raszu to nie zły pomysł ;)

 

@EDIT

 

Mi chodziło o to że jeśli Anty rush będzie to tylko na małych mapach a nie na dużych wtedy będzie własnie TP o to mi chodziło XD

Załapałem ;D @up Ale nadal odnoszę wrażenie, że coś brałeś XD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na liczne zwracanie uwagi graczom oraz wyrzucanie ich za strzelanie z respa na małych mapach, postaram się w najbliższych dniach dodać nowy plugin, który spróbuję ustawić na spawn protection o długości 3 sekund.

Co do muzyki przy pozostałym czasie 10s do wybuchu bomby - odpada. Negatywne głosy oraz niezgoda Damiana.

Postarajmy się, by serwer posiadał tylko konieczne pluginy, które ulepszą rozgrywkę, nie te bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze względu na liczne zwracanie uwagi graczom oraz wyrzucanie ich za strzelanie z respa na małych mapach, postaram się w najbliższych dniach dodać nowy plugin, który spróbuję ustawić na spawn protection o długości 3 sekund.

 

Myślę że to będzie lepsze niż nadmierne kicki za bicie z respa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to będzie lepsze niż nadmierne kicki za bicie z respa :)

Spawn Protection zostało dodane. Jest ono na wszystkich dostępnych mapach. Ochrona wraz z kolorową powłoką (czerwona TT/niebieska CT) trwa 3 sekundy od zrespienia się.

 

 

/ Dodane

 

Przydałaby się również opcja votowania małej mapy (rtv) bo bywa i tak, że ów mapę zaczynamy w 6 a kończymy w 20. 

Zobaczę co da się zrobić.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te rtv na malych dobra sprawa

Spróbuję dodać zmodyfikowany plugin, który dotyczy małych map.

Może uda mi się zamienić komendę z "małamapa" na "dużamapa" i wtedy pow. 12 osób, by były do wyboru tylko duże mapy.

Mam pomysł, wiem co muszę zrobić, ale mogą być problemy z "jak to zrobić".

Wybaczcie, ale sam nie jestem w stanie się tym zająć. Nie jestem informatykiem i z programowania zawsze byłem słaby, szczególnie jeśli nie znam środowiska i nigdy nie miałem z nim styczności.

Pozostaje Nam tylko czekać, aż wróci Damian i ewentualnie się tym zajmie, albo poprosić kogoś o pomoc.

Plugin, który miałem zamiar modyfikować:

http://amxx.pl/topic/11270-mala-mapa/

Niestety nie udało mi się znaleźć pluginu, który będzie tworzył vote dla dużych map.

 

Proponuję wywoływać vote tylko w przypadku późnych godzin (po 1:00) i tylko jak będzie mniej osób na serwerze.. nie granica - 10.

 

Jeżeli mi się uda, spróbuję go dodać jutro, bo dziś wieczorem chciałbym się zająć linią rush'u, na małych mapach.

Dlaczego wieczorem? Otóż dlatego, że chciałbym jeszcze zobaczyć czy wyświetli w logach jakikolwiek błąd dotyczący świeżego pluginu "spawn protection".

 

Jak Wam się podoba ta ochrona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariola, oddaj Hajdzika xDDD

 

Dobra, teraz ma poważnie.

Bardzo się cieszę, że pozytywnie odebraliście spawn protection oraz to, że nie ma żadnych błędów z nim związanych na serwerze.

 

Wspomniałem wcześniej, że mam zamiar również wgrać linię rush'u na mniejszych mapach.

Znalazłem coś takiego: http://amxx.pl/topic/9891-ghw-no-rush/

 

Powiedzcie mi czy mamy objąć tym pluginem wszystkie małe mapy (aim_map/fy_snow/awp_india/aim_crazyjump/aim_map_usp, fy_poolday), czy może tylko wybrane, np. bez indii czy poolday'a.

 

Najlepiej jak wyrazicie swoje zdanie do 0:00, bo od września niestety nie będę mógł sobie pozwolić na sprawdzanie pluginów o 3:00 w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności