Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro był konkurs na najlepszego admina FFA może zrobić również konkurs na admina najgorszego.

Fajnie było by gdyby na serwerze wyskakiwał komunikat o takim adminie.

 

 

Pozdrawiam :act-up:

Hahahaha tera żeś dowalil
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy to wypali ale mam pomysła :D zrobić taka rundę rozgrzewkową ? np na hejki albo na kosy tak min 40 sek max minuta :)

Na serwerze występowała już rozgrzewka pod postacią otrzymywania losowej broni i automatycznym respieniem się (deathmatch).

 

Jednakże wiele głosów, po jej dodaniu było negatywnych, stąd zrezygnowaliśmy z tego pomysłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze dodac /voteban :) jezeli jest cziter a nie ma admina to bardzo ulatwia 

Według mnie nie ma mowy,

wystarczy się umówić z innymi graczami a już osoba niewinna dla żartu lub osoba, która się kłóci z inną wyłapie bana "bo tak" od innych.

 

Nie po to są wybierani Administratorzy serwera, aby później decydowali o wszystkim gracze.

 

Dodatkowe komentarze dotyczące tego pluginu ze stron amxx:

 

Nie polecam takiego czegoś Podaję teraz przykład: Gracz sobie gra z kolegą i oni nie lubią jakiejś jednej osoby wtedy specjalnie robią vote dla tej osoby czy ma mieć bana i większość graczy na serwerze pewnie dadzą tak ponieważ pomyślą że będzie śmieszne. Takie coś jest bezużyteczne.

 

Ten Plugin Jest Niedopracowany Jakbyście Wgrali To Na Serwery To Gracze Zaczęli By Banować Niewinne Osoby pokolei ;/

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model vip mozna zostawic fajny jest ale jak ma ktos lepszy pomysl to niech wysle ssy tych nowych modeli vipa

Nie chodzi mi by go zmieniać, tylko wystarczy że Vip ma inny..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Chcialbym przedstawic wam moj pomysl odnosnie map na FFA ,chcialbym zamienic mape westwooda na inna bo ona jest troche denerwujaca .. Moimi propozycjami byly by mapy:

1.de_piranesi

2.de_aztec

3.de_hell

4.de_cpl_mill

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pomysł aby było ffa normalne i można nominować ale mapa nie może się powtórzyć w ciągu 5 map

Bo nieraz zagrało by się np. Takie mapy jak dust2002,aztec,italy itp bo teraz mapy się powtarzają i się zaczyna nudzić , taka monotonność.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damian ma wrócić we wtorek i to On będzie ustalać jak ma wyglądać serwer, prawdopodobnie wraz z Naszymi opiniami dotyczącymi map.

 

Moje zdanie co do serwera jest takie:

 

1) Zmienić serwer FFA CYCLEMAP na FFA ESLMAPS. Zmiana ta będzie polegać na dodaniu paru mapek (by osiągnąć liczbę 12 lub ewentualnie 15).

 

+ Szansa na większą ilość graczy steam (ze względu na esl)

+ Podwyższenie poziomu rozgrywki

jednakże może zdarzyć się tak, że:

- Zniechęcimy nowych graczy non-steam.

- Ze względu na większą różnorodność map, możliwe że inni gracze nie przyswoją ich tak szybko co obniży ilość osób na serwerze.. a wiadomo mało ludzi - nikt nowy nie wejdzie.

 

2) Odrzucić Westwooda i dodać zamiast nią de_hell (jeszcze jej u Nas nie było).

 

+ gracze, którzy nie lubią westa zaczną częściej grać na serwerze.

+ Zmiana mapy spowoduje początkowe zainteresowanie serwerem.

+ Różnorodność.

 

- gracze, którzy lubią westa przestaną wchodzić na serwer.

- gracze nie przyswoją nowej mapy de_hell

- Nie będzie im się ona podobać.

 

 

Co do map pozostałych, czyli:

 

1.de_piranesi

2.de_aztec

3. -

4.de_cpl_mill

 

Nie jestem przekonany do map de_piranesi czy aztec'a.

Według mnie najlepszą alternatywą byłoby wprowadzenie za westwooda właśnie: de_hell lub de_cpl_mill.

 

Propozycja pierwsza dość mocno zmieni rozgrywkę na serwerze i obawiam się, że może być zbyt dużym szokiem dla niektórych graczy.

 

O Westwoodzie pisałem już niejednokrotnie. Mapę tą się kocha.. albo nienawidzi. Kogo jest więcej? Nie wiem, ale ja osobiście za tą mapą nie przepadam. Według mnie wciąż nie pasuje ona do pozostałych pozycji: de_dust2/de_inferno/de_tuscan/de_nuke/de_mirage/de_train.

 

 

Tyle ode mnie w tej sprawie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności