Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba to juz gdzie było mowione ale mozna by było wgrac taki plugn ze jak ktos podłozy bombe zeby pisało na srodku ekranu"bomba została podłozona,biegnij do niej!!" nie chodzi mi juz zeby wykonywac cele ale spotkalem sie dzis z sytuacja ze gracz nie wiedział ze jest nawet paka podłozona:d ja wczoraj to samo:d przekampilem cały czas na B a tu paka wybuchła nawet nie wiedzialem ze jest podłozona:D

 

Przydatne ale tylko dla osób które grają bez dźwięku ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warran to było kiedyś i odpadło ponieważ to jest z paczek i czasami są nieznane utwory :). A shadow to drugie co podałeś to wgraj to bo to fajny pomysł nie raz tak miałem że paka podłożona a ja siedzię jako tt i zadowolony :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warran to było kiedyś i odpadło ponieważ to jest z paczek i czasami są nieznane utwory :). A shadow to drugie co podałeś to wgraj to bo to fajny pomysł nie raz tak miałem że paka podłożona a ja siedzię jako tt i zadowolony :D

 

1. Odliczanie do wybuchu C4.

 

Plugin zostanie dodany w najbliższych dniach (dziś już nie dam rady).

 

2. Lista utworów w roundsound.

 

Owszem, znalazłem już taki plugin, ale myślę by zrobić coś innego.. co, to dowiecie się ewentualnie jutro :)

Wiem, że wiele osób pyta o tytuły utworów, więc myślę, że przyda się gdzieś umieścić tego typu informacje.

 

/ 7.10

 

Odliczanie do wybuchu zostało dodane (widoczne dla obu drużyn).

 

Lista aktualnych rsów została dodana (komenda /soundlist - będzie jeszcze modyfikowana pod względem estetycznym)

 

Nowe rsy zostały dodane (troszkę własnych i troszkę Hardwella z forum)

 

Blokada wszelkich granatów na mapach: aim_map / aim_usp_map, ak-47_map została dodana

 

Blokada flash'y oraz smok'ów na mapach fy_pool_day oraz fy_snow została dodana.

 

Mapa awp_map została zamieniona na ak-47_map (ze względu na możliwość początkowego kupowania innych broni).

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś modele broni, po wpisaniu komendy na servie "/model" można by było pobrać modele niestandardowe ;d 

 

Były by to dosyć ciekawe ;d 

Modele niestandardowe we wszystkich serwerach cs-classic są zabronione.

 

/ 8.10

 

Powody kicka zostały zmienione na następujące:

 

"Cele mapy"

"Kultura"

"Utrudnianie gry"

"Klatki"

"AFK"

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócić czas ochrony na początku rundy o 1-2 sekundy z powodu że na małych mapach trudno jest zabić kogoś. I dodać takie coś że ktoś po zginięciu nie będzie robił reconnectów bo zdarza się to na serwerze i wiele osób z tego korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrócić czas ochrony na początku rundy o 1-2 sekundy z powodu że na małych mapach trudno jest zabić kogoś. I dodać takie coś że ktoś po zginięciu nie będzie robił reconnectów bo zdarza się to na serwerze i wiele osób z tego korzysta.

Ochrona na początku rundy standardowo w pluginie trwa 5sekund.

Za pierwszym razem skróciłem ją do 3sekund.

Następnie po rozmowie z Administracją skróciłem ją ponownie, do 2sekund.

Według mnie jest to czas optymalny czas na podniesienie broni (aim_map) a następnie ukrycie się.

 

Co do reconnectów..może nie potrafią czytać, ale daj znać graczom, że jest u nas komenda "/rs" lub "/resetscore", która resetuje statystyki i nie są potrzebne ponowne wejścia do serwera.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale tu chodzi o początek rrundy giną i odrazu wpiszą retry i grają od nowa tak np robi DziQ co zauważyłem i też to że parę osób skarży się na mapę dust2002

Plugin dodany.

Jeżeli gracz wpisze retry przed 1:30 zostanie przy respie automatycznie zabity oraz zresetują mu się statystyki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, czy dałoby sie pozbyc granatów u vipa na malych mapach?

z dnia 7.10:

 

Blokada wszelkich granatów na mapach: aim_map / aim_usp_map, ak-47_map została dodana

 

Blokada flash'y oraz smok'ów na mapach fy_pool_day oraz fy_snow została dodana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mapką de_dust2_mini chodzi o to, by właśnie była inna.

 

Mapy typu aim to: aim_map oraz aim_usp_map.

 

Oczywiście można w przyszłym tygodniu zrobić ankietę dotyczącą tej mapy, jeżeli faktycznie wielu osobom ona przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ona fajna by była na noże ale nie tak ogólnie bo to jest mapa knife ;c

To znaczy?

Chciałbyś by została wprowadzona mapa only knife?

Niestety nie rozumiem Twojej wypowiedzi.

 

@Down

W żadnym wypadku.

Jest to świetna, zabawna mapa jak na serwerze gra mniej osób.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hajdzik, ale chodzi mi o to, że nie musisz szukać tej piosenki co "Ci" się podoba wsród 8 innych



@edit

Może by spróbować asyst, ciekawsze urozmaicenia przyciągają większe ilości ludzi ;)

Edytowane przez Sypek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności