Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Hajdzik, ale chodzi mi o to, że nie musisz szukać tej piosenki co "Ci" się podoba wsród 8 innych

Wszystkich rs jest 14 :) Dla każdej połowy po 7.

 

Na czacie i tak jest bardzo dużo informacji lub ogłoszeń, które się powtarzają w czasie jednej rozgrywki. Wielu osób nie interesuje aktualny utwór, stąd postanowiłem dodać jedną komendę, która wyświetla wszystkie wgrane roundsoundy.

Jeżeli chcecie mogę stworzyć temat na forum w informacjach, gdzie będzie znajdowała się bieżąca lista oraz fragmenty.

Myślę, że spowoduje to większe zainteresowanie forum oraz samym działem FFA.

 

Dajcie znać co o tym myślicie.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to zależy to od Twojego dobrego serca czy będzie Ci się chciało tworzyć to i na bierząco aktualizować.

Dla mnie nie ma problemu.

 

W takim razie powiedzcie co będzie lepsze:

 

1) Zamknięty temat na forum, który będzie zawierać: artystę, nazwę utworu, link do poszczególnych piosenek, gotową paczkę .rar

2) Wgranie nowego pluginu dotyczącego roundsoundów, zawierającego komendy:

/roundsound (przesłuchanie utworu)

/last (ukazanie tytułu).

 

Według mnie.. jak ktoś będzie zainteresowany kawałkiem, to i tak wpisze go do YT i pobierze, więc chyba lepiej skopiować z tematu na forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shad poprosił o wyrażenie zdania więc to zrobiłam. Wyraziłam się więc po co Twoja wypowiedz na temat mojego zdania? Ze tylko ja tak chce? Nie rozumiem............................. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shad poprosił o wyrażenie zdania więc to zrobiłam. Wyraziłam się więc po co Twoja wypowiedz na temat mojego zdania? Ze tylko ja tak chce? Nie rozumiem............................. 

nie maiłem na myśli twojego postu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shad poprosił o wyrażenie zdania więc to zrobiłam. Wyraziłam się więc po co Twoja wypowiedz na temat mojego zdania? Ze tylko ja tak chce? Nie rozumiem............................. 

 

nie maiłem na myśli twojego postu 

 

Nieporozumienia najczęstszym powodem kłótni :(

 

Temat z RoundSoundami:

 

http://forum.cs-classic.pl/topic/25165-lista-aktualnych-roundsound%C3%B3w/

 

 

Może by spróbować asyst, ciekawsze urozmaicenia przyciągają większe ilości ludzi ;)

Wyjaśnione na steam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie link, przeczytajcie te 55 stron i przestańcie dyskutować na temat dużych map. ---->http://forum.cs-classic.pl/topic/7878-propozycje-odnośnie-serwera/ Tak wybraliście - tak będziecie mieli.

Edytowane przez rewoX*
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra rewox ale widzisz że ludzią się nie podoba może usunąć de_dust2002 i nie dawać zadnej :)

 

Było głosowanie i ludzie wybrali właśnie tą mapę (sam jej nie lubię). Shadow nie będzie co 3 dzień zmieniał map..

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest tyle różnych zdań dotyczących ostatniej mapy, przemyślałem z innymi osobami następujące rozwiązanie:

 

1) Zostawiamy de_dust2002 na stałe i nie zmieniamy już czegokolwiek odnośnie cyklu.

 

2) Usuwamy ostatnio wgraną mapę de_dust2002 i pozostaje:

 

de_dust2/inferno/nuke/tuscan/mirage/train.

 

Jutro mogę stworzyć ankietę, która wreszcie określi jak ma wyglądać serwer FFA.

Nie widzę innego rozwiązania tej sytuacji, gdyż nigdy nie dogodzi się wszystkim.. dlatego czasem trzeba przejść na kompromis i z czegoś zrezygnować.

 

Prosiłbym o opinie.

 

Ja dd2002 lubię mapa nie jest taka mała i fajnie się gra... Zaproponował bym dodatkowo cs_assault co wy na to?? 

Mapa typu cs_ nie sprawdzi się na naszym serwerze FFA.

Jest ona zbyt mała i przy takiej ilości graczy uniemożliwi prawidłowe wykonywanie celów. Nie wspomnę o kampieniu przy hostach... Odpada.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westwood ma mnostwo zwolennikow jak i przeciwnikow. Dlatego tak dlugo byl usuwany z FFA :D

Przez prawie 5 miesiecy byly dyskusje, choc moim zdaniem bardziej przyciaga niz odrzuca graczy

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności