Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje usunąć przezroczyste modele ponieważ czasami są mapy na których można się podsadzić w fajne miejsce a tu się nie da.. zróbcie coś z tym ;***

Jest to minus przenikania przez modele, jednakże większość graczy nie ma zamiaru wracać do przepychania się przez resp oraz blokowania w różnych przejściach.

 

Wystarczy, że gracze klną na serwerze Only DD2.

 

 

Odnośnie problemów związanych z mapą de_hell, dlaczego piszecie je w propozycjach serwera?

Wystarczyło stworzyć odpowiedni temat w dyskusjach.

 

Mapa de_hell została zmieniona na de_cpl_mill.

Mam nadzieję, że nie będziecie z nią mieć tyle problemów i wszyscy będą mogli na niej grać.

 

W temacie z aktualnym MAPCYCLE dodałem daty, które mapy i kiedy zostaną dodane na serwer.

 

 

Ostateczna ankieta dotycząca siódmej mapy, myślę że zostanie utworzona za 2-3tygodnie.

W razie jakichkolwiek, niespodziewanych problemów proszę stworzyć temat w dyskusjach, ponieważ temat z propozycjami dotyczy PROPOZYCJI.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłam ze ostatnio występuje jakiś błąd na FFA. Wbijam pierwszy raz w ciągu dnia na serwer i od razu stary 0:4 , 7:1 albo chyba 21;4 . Zresztą nie tylko ja tam mam bo widziałam to u innych osób. Można to jakoś naprawić?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S}{aDoW

 

Co do przepychania i wyzywania na OnlyDD2 to gram na tym serwerze około 2 miesiące i tylko 1 raz widziałem taki przypadek, ale adminów pełno to bana dostał :P

 

Ja popieram f0rget, warto dodać coś takiego ponieważ można się "zgrać" z teamem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fns.

Tutaj Kokaina odnosi się do mojej wypowiedzi w sprawie przenikania.

 

Powiem tak:

 

Jeżeli większość graczy pragnie wyłączenia przenikania na serwerze to nie ma sprawy, jednakże,

przenikanie zostało dodane ponieważ wiele graczy narzekało na blokowanie się na respie oraz blokowało się w różnych wąskich pomieszczeniach.

Czy chcemy do tego wrócić? Czy chcemy obserwować graczy pod względem blokowania w różnego rodzaju przejściach?

 

Jestem na nie, lecz wszystko zależy od Was.

Dajcie znać w postaci komentarzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow nie zdecydowanie nie bo nie mam zamiaru przez jakiegoś trolla lub kogoś nie ogarniętego tracić życie. Ja myślę że jest dobrze albo można ewentualnie zrobić tak że tylko na respie będzie to przenikanie widziałem na jakimś serwerze i to może być ale to jakbyś musiał zmienić. Inaczej jestem przeciwko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście średnio odpowiada przenikanie, chociaż dla wielu graczy podoba się ten plugin / ułatwia grę. Proponuję zrobić przenikanie przez pierwsze 30sec rundy.

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie proszę już nie poruszać tego tematu.

Przenikanie zostaje.

 

 

/ 2.11.

Rank został zresetowany.

 

/15.11.

Ze względu na możliwe laagi na serwerze usunąłem dwa zbędne pluginy:

 

- Ograniczenie do jednego bs'a przy małej ilości osób na serwerze (na serwerze jest komenda /mala mapa, która przeprowadza vote)

- Soundlist został usunięty ze względu na to, że wszystkie rs'y są jednak spisane na forum w dziale: informacje :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

czm odpada? dzisiaj gralem o 11 i nie bylo zadnego admina a cheaterow chyba 10 na jednej mapce.. az pare osob mnie prosilo zebym podanie o adma napisal ale mowilem ze i tak bym nie dostal wiec taka komenda byla by dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czm odpada? dzisiaj gralem o 11 i nie bylo zadnego admina a cheaterow chyba 10 na jednej mapce.. az pare osob mnie prosilo zebym podanie o adma napisal ale mowilem ze i tak bym nie dostal wiec taka komenda byla by dobra

 

Wystarczyło wejść na forum i na shoutboxie napisać lub rozpisać tych 10 graczy rzekomo odpalonych .. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnego nie zgłosiłem bo już nicków nie pamiętam. Ja od 10 chyba grałem i nie było żadnego admina ;)

 

Podczas gry wpisujesz w konsoli status lub amx_ip i zapisujesz sobie ich NICK,SID( STEAM ID) , IP i datę zdarzenia po zmianie mapy pojawia się demko i wchodzisz i podajesz czas akcji spalonych w temacie :)

 

A tak w ogóle niespamujmy  bo temat dotyczy propozycji dotyczących FFA a nie rozmów na temat cziterów :)

 

Pozdrawiam M3ntor.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności