Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

od grudnia albo od zaraz mozna dac snieg :) i mape swiateczna jakas moze?

Myślałem nad tym, jednakże obawiam się że pomysł ten wypali wyłącznie na serwerze Only de_dust2, powód?

Nie ma map: de_inferno / de_nuke / de_tuscan / de_mirage / de_train typu [_snow]

Jedyna mapa, którą znalazłem to de_dust2_snow....

 

Oczywiście możemy ją zmienić oraz dodać do tego plugin: Winter Environment, który dodaje:

 

- Plugin zmienia dźwięk kroków na taki jak byśmy chodzili po śniegu

- Model C4 zmieniony jest losowo na bałwana, choinkę lub prezent

- Po podłożeniu paczki odkrywana jest przez 35 sekund muzyka

- Pada śnieg

 

Co do darmowego Vipa dla wszystkich graczy... nie wiem.. jeżeli już to wyłącznie w okresie 24.12. - 27.12. choć nie mam zielonego pojęcia jak zniósłby to serwer.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do tej muzyczki to troszku lipa moze byc bo to nie 4fun :/. ale mozna dac ta choinke i granaty jako sniezki :D

Niestety nie udało mi się znaleźć różnych śnieżek zastępujące poszczególne granaty.

 

Troszkę nie rozumiem podejścia, że muzyka, którą zawsze można wyłączyć jest zarezerwowana na typ serwerów 4fun. Cóż.. jak poczujemy mrozy za oknem i zaczniemy wielkie oczekiwania na Mikołajki stworzę ankietę.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy można coś zrobić na mapie fy_pool_day z tym automatem (bronią) ?

Nie chce ograniczać graczy, ponieważ nie po to jest broń na mapie by ją blokować :)

 

@Down

Mogę wiedzieć, kto jej zakazał i w jaki sposób?

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję urozmaicić vipa. Zauważyłem, że coraz mniej osób go posiada.

Można by dodać nowy skin noża, menu wyboru broni na poczatku rundy (np. w tt można kupic m4) w czasie świąt zmienić model vipa na świąteczny i dodać komunikat na say aby zachęcić graczy do kupna vipa.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją następną propozycją jest to aby przywrócić dawne top3 vip. To z pewnością przyciągnie więcej graczy na serwer, a tych obecnych zachęci do częstszego grania ... bo w końcu darmowy vip ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nowe modele dla Vipów: Model postaci/m4/ak/awp/kosa muszą zostać omówione z -_-. W środę da mi znać.

2. Możliwość kupienia m4 dla TT odpada całkowicie. Nie widzę potrzeby dodawania innych broni Vipom, którzy i tak mają bardzo dużo pieniędzy i bez przeszkód kupują eq dla innych.

3. Staram się uporać z tymi resetami ranku, ponieważ nie widzę aktualnie sensu wprowadzać dla /top3 Vipa, jeśli są niewyjaśnione kwestie.

4. Tak, serwer FFA wymusza interp.

 

 

 

 

 

/ Aktualizacja 24.11.

 

Jako, że zaczynają się już promocje w sklepach i w niektórych miejscowościach pada śnieg, to postanowiłem troszkę wcześniej wprowadzić świąteczną atmosferę.

 

 

De_dust2 została zastąpiona mapą de_dust2_snow

 

Dźwięk chodzenia na mapie de_dust2_snow został zmieniony (shift został naprawiony)

 

Paka przybiera postać trzech różnych modeli: prezentu, choinki i bałwana.

 

Granaty mają formę śnieżek (jeżeli pragniecie obwódki samego granatu, bo uważacie że są za małe lub kolorowy ogon (czerwony-he, zielony-smoke, srebrny-mleko napiszcie w propozycjach).

 

Zostały wgrane nowe, świąteczne już roundsoundy.

 

Inna muzyka towarzyszy przy zaplantowaniu c4.

 

Śnieg pada na każdej mapie typu de_

 

Mapa de_dust2_mini została zastąpiona: cs_deagle5.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam .

Chcę Usunąc Z mapcyle Mape Nuke i Dodaj zamiast niej jakas mapke która wybiarą gracze :) Lub Poprostu usunac mapcyle i wgrac gdzies z 10-15 map tylko takich typu esl. kilka moze byc zwyczajnych :)  Ale decyzja nalezy do administracji :D Oczywiscie tu Chodzi jak jest duzo Graczy :)

Co Do propozycji powyzej Kolegi. Na Tak wszystko sie kojazy ze swietami . Fajne pomysly :P

Pozdrawiam D2 | Kalina .

i Proszę o pozytywne rozpatrzenie :)

Edytowane przez Kapucynek;O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Gdybyś chciał nam pomóc z propozycjami to byś pewnie przeczytał parę stron wstecz. Dowiedziałbyś się, że na razie żadnych zmian w mapach nie będzie jak również wiedziałbyś, że ten "kolega" to opiekun serwera i nie podał propozycji tylko zmiany,które wprowadził :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna uwaga. Jak jest podłożona bomba to gra jakaś muzyka, a gdy runda się kończy, również zaczyna grac inna i się na siebie nakładają.Trzeba by też to było zmienić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowałem te granaty i faktycznie przydały by się jakieś oznaczniki, który jest który, bo trudno odróżnić.

1. Model granatów jest jednakowy, dlatego jedyną możliwością jest włączenie obwódki, która pojawia się przy rzucaniu granatu. Wyglądało to dość nienaturalnie, stąd postanowiłem to usunąć. Jak wrócę, postaram się zmienić cvary dla samej próby.

 

 

chcialbym dac inna propozycje z powodu tamtej nietrafionej : Wgrac czapki mikolaja na swieta :) . pod komenda /czapka wkladasz lub zdejmujesz czapke.

Nieuważam by czapki były dobrym pomysłem, szczególnie jeśli posiadałby ją każdy. Mam zamiar zmienić model Vipa oraz niektóre jego modele broni, stąd czy warto obciążać serwer komendą /czapki i się w to bawić.. zmienimy wtedy serwer na typ 4Fun, a nie o to mi raczej chodzi.

Według mnie jest to już zbędny dodatek. Ewentualnie, czapki mogę dodać dopiero na święta: 24.12 - 27.12.

 

Jeszcze jedna uwaga. Jak jest podłożona bomba to gra jakaś muzyka, a gdy runda się kończy, również zaczyna grac inna i się na siebie nakładają.Trzeba by też to było zmienić.

Zauważyłem, że po wybuchu paki muzyka ta się wyłącza i serwer przechodzi do odtwarzania czystego roundsound'u.

Postaram się to poprawić dziś wieczorem.

 

 

Stwierdzam, że te wszelkie zmiany były wprowadzane na spontanie, ponieważ byłem ciekaw Waszej reakcji...bo jak każdy wie, śnieg zawsze zaskakuje kierowców :D

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności