Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Może i spontan,ale i tak zmiana na +, przynajmniej coś się dzieje na serverze ^^.

 

Już sama zmiana mapy i roundsound'ów robi banana na twarzy ^^.

Edytowane przez Irestaf/gimbus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za usunięciem muzyki gdy jest podłożona paka bo kroków nie słychać.

 

 

Też o tym myślałem, a czy wyłączenie roundsound'ów nic nie da?

 

 

 

EDIT: Wyłączyłęm i dalej paka gra.

 

Robiłem to o drugiej w nocy i tylko co chwilę zmieniałem mapę na serwerze by posprawdzać pluginy i by wszystko po prostu działało. Wszelkimi modyfikacjami zajmę się dzisiaj jak wrócę - 17:00.

Myślę, że nie ma sensu wyłączać roundsound'ów, gdyż są one według mnie ciekawsze niż ciągła ta sama muzyczka przy zaplantowaniu paki.. poza tym i tak jest komunikat o c4 i do tego licznik, stąd usunę ten 35sekundowy plik .wav.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi sie pomysł z tymi zimowymi mapkami ale te granaty to mogłyby być jakoś oznaczona tak jak pisano wyżej bo pare razy sie już mi zdarzyło że oślepiałem swoich a chciałem rzucić inny granat więc jakby dało się coś z tym zrobić to dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, również, że jak rzucam te śnieżki to one inaczej lecą. Co prawda jak się rzuci to są mniejsze, ale lecą nie w tym kierunku co ja chce rzucić tzn. zmienia swój tor lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko,prosiłbym was ja jak i wielu innych graczy ffa o zmianę tego świątecznego nastroju. Powodu są proste:
-Niektórym ciężko się rzucza granata czyli tą śnieżkę bo nie widać gdzie leci

-bronie po wyrzuceniu są jako śnieżka,czyli ciężko ją dostrzec jak chcesz np zmienić na lepszą

-paka jest niewidoczna(miałem sytuację pół h temu) na trainie jak byłem ostatni i szedłem po pakę,a jak już  byłem na miejscu czyli tu gdzie wskazywał radar paki nie było,musiałem chodzić po całym tym obszarze gdzie może być przy czym tracę cenne sekundy na podłożenie

-muzyka przy podłożeniu paczki zagłusza otoczenie czyli nie słychać jak ktoś idzie...

Ogólnie sądzę,że jeszcze nie czas na Świąteczny Mod.. Pozdrawiam :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie nastrój jest wszystko dobrze ale z tym że nie widać paki i broni to można by coś z tym zrobić jakąś godzine temu na mirage szukali paki przez jakieś pół minuty a i tak nie znaleźli więc jakby się dało coś z tym zrobić to dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie nie widac broni lezacych na ziemii , nie da sie podniesc czasami granata ..

Mam taka propozycje . wiem ze byla poruszana ale poruszę znow ..

A wiec chce dodac do mapcyle mapy :

de_kabul

cs_office

de_cebble

de_westwood

i jakie sobie bedziecie chcieli i wybierzecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up żadne zmiany map nie będą wprowadzane.

cs_office - odpada bo hosty

de_kabul - odpada bo 1 bs

de_westwood - został niedawno usunięty

de_cbble ( przypuszczam, że o tą mapę chodziło ) - była, nie przyjęła się.

 

Skoro wiesz, że ten temat był poruszany to po co znów pisać? -.-

 

@down to było pisać od razu :)

 

Ja osobiście bym dodał do mapcycle de_cbble

Edytowane przez rewoX*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow powiedzial ze mam prawo napisac/.

Żyjemy w "wolnym" kraju, nikt nie ma prawa zakazywać, jednakże informowałem, że w najbliższym czasie żadnych zmian cyklu nie będzie. Nie po to robiłem ankietę oraz przez ostatnie tygodnie były inne mapy, by wracać do tego samego tematu.

Cyclemap to klimat Naszego FFA. Bardzo szybko przywykniesz.

 

Muzyka przy plantowaniu paki została wyłączona.

 

Nie rozumiem "ciężko rzucać śnieżką, bo nie widać gdzie leci"

Przecież zamieniony został wyłącznie model - wygląd, a nie grawitacja czy wielkość. Jest to pierwszy dzień z granatami tego typu, dlatego myślę, że wystarczy się przyzwyczaić.

 

Przy wybieraniu granatu, nawet jeżeli posiada się włączoną komendę, która pozwala automatyczną zmianę broni otwiera się wybór granatu i tam są podpisane pozycje, którego chcemy użyć. Naprawdę nie wiem w czym leży problem.

 

Jeżeli faktycznie wiele osób jest do tego negatywnie nastawionych mogę je usunąć... choć szkoda.

 

Właśnie staram się naprawić problem z leżącymi broniami.

Naprawione.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow niech się przyzwyczają potem jak będą święta to będzie żal bo tego nie ma mi się szczerze podoba i to już jest ten czas i dla mnie do 02.01.15 może to zostać po tym usuwamy.

@D2 My jesteśmy chyba jedynym serwerem z takim map cycle te mapy są i bardzo dobrze są przyjęte a nowe zawsze coś się nie podobało dlatego była ankieta zmienialiśmy mapy itp. i prawie jednogłośnie wszyscy byli za tym żeby żadnej nowej mapy nie było jedynie co można zmieniać to tylko małe i nic więcej.

 

 

Chciałbym dodać parę małych mapek bo za mało ich.

aim_crazyjump

knife_flame lub jakaś inna myślę że można dodać mapę knife

awp_map

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shadow niech się przyzwyczają potem jak będą święta to będzie żal bo tego nie ma mi się szczerze podoba i to już jest ten czas i dla mnie do 02.01.15 może to zostać po tym usuwamy.

@D2 My jesteśmy chyba jedynym serwerem z takim map cycle te mapy są i bardzo dobrze są przyjęte a nowe zawsze coś się nie podobało dlatego była ankieta zmienialiśmy mapy itp. i prawie jednogłośnie wszyscy byli za tym żeby żadnej nowej mapy nie było jedynie co można zmieniać to tylko małe i nic więcej.

 

 

Chciałbym dodać parę małych mapek bo za mało ich.

aim_crazyjump

knife_flame lub jakaś inna myślę że można dodać mapę knife

awp_map

 

Mapa typu knife zostanie dodana po świętach, bo jak wgrałem 35hp to vip zamiast kosy, trzymał granat i nim atakował jak z noża (granaty ofc były zablokowane).

 

Aim_Crazyjump już był i został zamieniony na dust2mini.. aktualnie zamiast niej jest cs_deagle5 (przyjęła się dość ciepło).

 

Awp_map.. kosztem indii? Pomyślimy w trzecim tygodniu miesiąca, bo na razie zmian wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pany nie szło by jeszcze raz spróbować wgrać mapy typu cpl_mill, weestwood, aztec, kabul by urozmaicić tą grę, bo ciągle w sumie lecą te same mapy. Chyba że jeszcze inne mapy niż te co podałem, co sądzicie ;)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PajDaj1947 asyst nie będzie - głupi plugin i na dodatek się buduje często.

@hazel kabul mapy, które podałeś są słabe - takie typowe na cod moda czy bf2 .. Nasze ffa cechuje cykl map esl i przez to mamy aż tylu graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie, mapki które są wgrane są poprostu za&%**&*e.. Tak jak napisał rewoX, dzięki temu jest serwer non stop Full.

------------

 

Proponowałbym również usunąć mod, który pokazuje ile zadaliśmy obrażeń, utrudniło by to trochę rozgrywkę oraz by trochę urozmaiciło grę.

 

POZDRAWIAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności