Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Pokazywanie obrażeń jest typowym pluginem na FFA, dzięki temu wiemy ile mniej więcej przeciwnik może mieć hp, poza tym pomaga to niezwykle przy rzucie granatów, dlatego nowi gracze, również odczuwają tę opcję na plus.

 

Czy jest sens to wyłączać? Według mnie nie.. zdania są podzielone, dlatego zostaje bez zmian.

 

Co do dodania mapy jak wspomniałem wcześniej - MAPCYCLE zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę was... Dawajcie jakies normalne propozycje...

Serio obstawianie drużyny? Może jeszcze dodamy klasy, i odznaki? ...

Ludzie to jest ffa a nie jakiś 4fun czy CoDmod ....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę że obecnie żadne zmiany nie są potrzebne serwer jest na tyle popularny lubiany że jedynie co nam potrzebne do szczęścia do więcej adminów. Więc zamiast takich propozycji nadających się na 4fun lub inne takie to robić podania :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy się szybko nudzą ale ciągłe ich zmienianie też na dobre nie wyjdzie. Ludzie grają bo jest atmosfera, przychodzą tu i w większości przypadków zostają, nie tylko ze względu na mapy.Faktycznie lepiej by było bez widocznych zadanych obrażeń, lepiej by ta gra wyglądała co nie oznacza że jest źle. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ktoś zaproponował zwiększenie ilości slotów na serwer FFA. Jego argumentem było, to.. że serwer jest bardzo często pełny i zwykli gracze nie mogą na niego wejść.

Uznaję to za dobre prowadzenie serwera i nie widzę potrzeby dalszych zmian, jeśli zdecydowaliśmy razem, że cykl zostaje taki, jaki jest.

Jeżeli ktokolwiek chce zaproponować jakąkolwiek mapę, niech sprawdzi w dziale Informacje FFA, czy nie była ona już na serwerze.

Jeśli nam się ten cykl znudzi, możemy go zmodyfikować, jednakże dopiero po świętach.

 

Aktualnie jedyną możliwą zmianą dotyczącą map, to zamiana de_train na de_xtrain lub de_inferno na de_winterinferno (choć sam nie wiem czy jest sens, stąd chciałem zobaczyć głosy w ankiecie).

 

Zgodnie ze stwierdzeniem polaczka, dalsze propozycje dotyczące zmian bez dobrych argumentów, będą raportowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy te granaty da się poprawić? Bo one lecą trochę bardziej w lewo . Chciałabym też powiedzieć , że czasami serwer się buguje i zamiast dd2 snow jest zwykłe dd2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu występuje na serwerze taki bug, mianowicie po śmierci nie da sie nic zrobić typu dac infa, powiedzieć czego etc, dało by sie cos z tym zrobić? Nie jest to ciągle ale bynajmniej u mnie występuje dość często

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od pewnego czasu występuje na serwerze taki bug, mianowicie po śmierci nie da sie nic zrobić typu dac infa, powiedzieć czego etc, dało by sie cos z tym zrobić? Nie jest to ciągle ale bynajmniej u mnie występuje dość często

Ani raz się z tym nie spotkałem.

Przed sekundą byłem na serwerze i nie zauważyłem, by tego typu błąd się pojawiał.

 

Trzeba pamiętać po zginięciu, że jest tylko 5 sekund na danie informacji gdzie znajduje się przeciwnik oraz trzeba uważać, że możliwe jest napisane pustej wiadomości po wciśnięciu klawisza enter.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani raz się z tym nie spotkałem.

Przed sekundą byłem na serwerze i nie zauważyłem, by tego typu błąd się pojawiał.

 

Trzeba pamiętać po zginięciu, że jest tylko 5 sekund na danie informacji gdzie znajduje się przeciwnik oraz trzeba uważać, że możliwe jest napisane pustej wiadomości po wciśnięciu klawisza enter.

 

Shadow tak jak wspomniałam wyżej nie pojawia się to ciągle, ja jak czasem gram po kilka godzin xd to spotykam sie z tym około 5 razy. 

Wiem, że jest 5 sekund aczkolwiek jak zgine nie moge dosłownie nic zrobić, nawet zmienić gracza którego chce oglądnąć totalnie nic

 

@ Blocked

 

W takim razie czemu nigdy wcześniej to nie występowało? Bynajmniej w moim przypadku?

Edytowane przez Kinga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinga i waldek ..

to jest typowy bug w 1.6.. kazdemu czasami sie to zdarza ze po dednieciu nie mozesz przez cala runde mowic/pisac/zmieniac gracza itd..

kinga

nie mam pojecia. moze tego nie odczuwalas? nie mam pojecia naprawde : ))

Edytowane przez m0n3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinga i waldek ..

to jest typowy bug w 1.6.. kazdemu czasami sie to zdarza ze po dednieciu nie mozesz przez cala runde mowic/pisac/zmieniac gracza itd..

Dokładnie.

Tego typu bug nie jest związany z serwerem, lecz cs'em. Nic na to nie poradzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

// 7.12.

 

Został wgrany inny plugin z Roundsoundami.

Teraz macie możliwość:

 

- włączenia okna ustawień Roundsoundów komendą: /roundsound

- wpisania komendy /last do zobaczenia tytułu ostatniego granego utworu

- wyłączenia roundsoundów

- przesłuchania listy dla CT i TT

- Włączenia reklamy, która będzie przypominać o komendach

- sposobu pojawiania się tytułu: chat / w prawym górnym rogu ekranu / brak.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności