Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry pomysł podoba mi sie on:)jest jakas opcja żebym wyłączyl cały snieg na dd2?bo ten hałas stóp mnie drażni...poza tym fpsów mam mało xd

wpisz w konsoli cl_weather 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłam na taki pomysł aczkolwiek nie wiem czy nadaje sie on na serwer FFA wiec nie krzyczcie ;cc xD

A wiec mianowicie chodzi o to że jak każdy zauważył na serwerze mamy kilka dziewczyn:) może warto je jakoś wyróżnić takim modelem kobiecym na serwerze;>

Patrzyłam na internecie i widziałam takie modele ale nie wiem co wy o tym sądzicie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kitol swietny pomysl.

 

Co do modelu girl, sama grałam na pewnym serwerze, gdzie ten model był i bardzo mnie irytował wiec osobiscie jestem na nie. Jednak jezeli będzie dużo "taków" to warto spróbować, oczywiście włączając komende, która pozbywa sie tego modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł Kingi według mnie odpada. Modele są średnie i na serwerze gra kilka dziewczyn a gdy wejdzie jakas nowa to co? Za każdym razem będzie musiała się zgłosić na forum . Nawet chłopak jak nie ma micro moze mówić ze jest laska i tez otrzyma model dla dziewczyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozmowy z użytkowniczkami to nie ma problemu, gorzej jednak wyglądać sprawa będzie na serwerze, gdy gracze będą mylić się z modelami.

Trzeba by przygotować CT oraz TT dla dziewczyn.. czy jest sens do tego stopnia utrudniać grę i tworzyć niepotrzebne (moim zdaniem) dodatki?

 

Plugin z ciemnym niebem został wgrany na serwer. Noc będziecie mogli doświadczyć od godziny 20 do 7 rano.

 

Zaraz stworzę ankietę dotyczącą pomysłu Rewoxa; granie do dwunastu wygranych rund przez jedną drużynę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności