Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

A może by tak pokombinować coś z mapkami i dodać jakieś nowe?, bo takie monotonne jest granie w kółko jedno i to samo, że masakra.

proponuje dodać:

cs_italy

cs_estate

cs_assault

de_aztec

cs_office

de_piranesi

de_prodigy

Edytowane przez Makaveli.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ze na serwerze gra sie do 12 wygranych rund jestem za dodaniem jednej mapy do naszego aktualnego cyklu od nowego roku. Mapy typu cs wedlug mnie calkowicie odpadaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnie bym zobaczył jakąś jedną nową mapę w mapcycle. Proponuję, żeby była to mapa de_ w pełni grywalna. Ja mam kilka propozycji, każda z tych map bardzo by pasowała do naszego ffa.

1 de_hell

2 de_piranesi

3 de_forge

Tak szczerze to według mnie inne mapy raczej się nie sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może dodać którąś z tych które były zmieniane co tydzień? Tam Każda mapka była spoko więc po prostu wybrać najbardziej lubianą :)

Wprowadzałem tak 7 map.

Rozwiązanie nie jest tak dobre jak się sądzi, bo wszystko zależy od mapy.

 

Jeżeli ktoś nie zna np. de_forge w ciągu tygodnia też jej nie pozna i nie zdąży się przyzwyczaić (załóżmy, że grał na serwerze 3 razy w ciągu tygodnia). Większość graczy też zobaczy mapę, powie "-eee.. nie znam jej" i sobie pójdzie, a przecież nie o to chodzi.

Co do cyklowych zmian... nie jestem przekonany, dlatego wolę wprowadzić dodatkowo jedną mapę "na stałe".

 

Z propozycji rewoxa wziąłbym de_forge. Mapa nie jest trudna, choć przeważają na niej awp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że w Mapcycle powinno być de_aztec tą mapę każdy zna nawet nowi gracze cs'a ją powinni znać ponieważ te mapy już się troszkę nudzą 

Edytowane przez BigK4812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

De_aztec jak dla mnie odpada, a co do de-forge również nie znam tej mapy ale można spróbować ^^ osobiście lubie nowości i myśle że można ją dodać na okres próbny ( tydzień?) i zobaczymy jak gracze będą na nią "reagować" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JO wom padom łostowta tak jak je i nic nie zmieniojta mi sie to fest podob  tak jak jest teraz nooooooooooooooooooooooooooooooo jooooooooooooooooooooooooooooooooo KINGA KUR XDDXDXDXDXXDXDDXDXXDXDDXDXDXDXDXDXDXD

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znów mam taki pomysł by usunąć mapkę de_tuscan a w zamian jej dać mapkę de_cbble ta mapka jest lepsza od tuscana kto się z tym zgodzi proszę o wypowiedź :)

Żadna mapa nie będzie usuwana.

 

Myślę, by dodać którąś do cyklu, nie zastępować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okey można dodać do cyklu ale mam nadzieję że to właśnie będzie cbble Shadow zrób jakaś ankietę z np 3 mapkami która zdobędzie najwięcej głosów to zostanie dodana mam nadzieję że z tych 3 map będzie de_cbble ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

de_forge to mapa eslowa i jest bardzo łatwa w ogarnięciu. To jest takie rozbudowane de_cbble - więc gracze, którzy chcą powrót de_cbble do cyklu na pewno polubią tę mapę.

 

Damian ... de_cbble raczej odpada. Ja tą mapę bardzo lubię ale one już była i gracze ją odrzucili. Jest sens dodawać coś czego gracze chcieli się pozbyć?

 

Jeżeliby robić ankietę to tak jak mówiłem wcześniej.

 

de_forge

de_hell

de_piranesi

 

Jestem pewny, że każda z nich zostałaby dobrze przyjęta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ankieta została stworzona.

 

Serwer jest już tak zmodyfikowany, że wraz z nadejściem Nowego Roku należałoby stworzyć nowe propozycje dotyczące serwera FFA :)

 

/CL

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności