Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Bez sensu.
Jakiekolwiek roznice w grze zaczynaja sie dopiero przy 80-90. Jezeli natomiast ktos posiada ping siegajacy 130, to wtedy posiada 2s opozniena.
Nie wyobrazam sobie zbanowanego pol serwera..

 

@Down

Tak już jest.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie planowane poszerzenie slotów ?

 

 

Jestem przeciwna, ponieważ zaczęłam grac na FFA, gdyż posiadał on zawsze nie za duza i nie za mala liczbę slotów. dd2 ma 32 sloty i serio jest zamieszanie..

Administrator sieci powiedział jasno, że nie będzie powiększania slotów na serwerze, który nie jest non-stop pełny jak DD2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera jasna, ile razy będziecie wałkować te same propozycje? Raz na miesiąc jest jakaś ciekawa,nowa propozycja. Przez resztę miesiąca czytam w kółko o przenikaniu, mapach...

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy podsadzanie to część gry, można to by było najwyżej ustawić, ale to trzeba edytować plugin, że przenikanie jest, ale znika gdy się wyciągnie kose. Wtedy by było OK dla tych 2 stron którzy są przeciw i za ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewną, dość kontrowersyjną propozycję.

Otóż proponuję dodać zakończenie mapy po tym jak jedna z drużyn osiągnie 12 rund. Zdaję sobie sprawę, że takie coś występuje na serwerach TP ale trochę by to urozmaiciło rozgrywkę na serwerze. W jaki sposób? A otóż w taki, że gdy gra jest równa ( np jest TT 10:10 CT ) graczom gra się przyjemniej i jest fajna rywalizacja. Gdy jedna z drużyn dominuje ( np TT 10:2 CT ) to graczom drużyny słabszej gra się dość nieprzyjemnie i narzekają. Dodało by to trochę rywalizacji na serwer i według mnie sprawdziło by się to.

Gdy jednej z drużyn będzie słabiej szło to mapa będzie krótsza ( Bo jedna z drużyn osiągnie szybko 12 rund ). A gdy gra będzie równa to mapa będzie trwać dłużej dzięki czemu gracze będą czerpać więcej przyjemności z gry u nas ;)

 

Proponuję również odblokować możliwość kupna autokampy. Skoro twórcy gry dodali taką broń to czemu mamy z niej nie korzystać? Jest jak każda inna, a gracze nie stosują jej jakoś bardzo często. Według mnie nie jest on jakaś bardzo over power.

 

@down

Skoro broń została dodana do gry to czemu mamy jej nie używać. Jak ktoś na mixie będzie grał to też napiszesz żeby nie używał? A jak stoi awp podest to chyba też zdejmie ...

Edytowane przez rewoX*
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi rundami to sie zgodze,ponieważ jak jest np 8:0 dla TT to mi sie odechciewa grac :D a z "autolamą" to jestem na NIE, daje przykład.Kampie sobie na B podest(dd2) i sprobuj wejsc z gornego trupa,to ma 30 naboi wiec banalnie Ciebie zabije:)więc moim zdaniem to odpada:Dto tak jakbysmy chcieli włączyc tarcze na serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za tymi rundami rozgrywka będzie fajniejsza i bardziej uatrakcyjniona

a z tą autokampą to można spróbować czemu nie broń zresztą to bez różnicy bo gra to gra jedna broń za wiele chyba nie zmieni zwłaszcza że będzie ogólnodostępna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autolama nie zostanie wprowadzona z prostego powodu.. VIP posiada zbyt dużo pieniędzy i za często by ją kupował.

 

Co do pomysłu o limicie rund.. chcielibyście by później była zamiana stron?

Ankietę i tak stworzę, aczkolwiek wolałbym wybór Tak / Nie i nie dzielić tego na "wprowadzenie bez zmiany stron", "wprowadzenie ze zmianami stron" itd.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności