Skocz do zawartości

Propozycje odnośnie FFA


Damian? NL/PL

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się zgodzę z Damianem, Westwood również fajna mapka...

A co do reszty map jak komuś się nie podoba to niech trochę pogra, lepiej pozna i fajnie będzie się grało...

Mapy na tym serwie są ogarnięte...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się zgodzę z Damianem, Westwood również fajna mapka...

A co do reszty map jak komuś się nie podoba to niech trochę pogra, lepiej pozna i fajnie będzie się grało...

Mapy na tym serwie są ogarnięte...

Wcześniej podałeś cs_assaulta, a teraz twierdzisz byśmy My poznali mapy co są aktualnie na serwerze.

Chciałbym Cię poinformować w czym leży problem:

 

Każdy z Nas, ale to wszyscy znają mapy znajdujące się w aktualnym cyklu; de_dust2/de_inferno/de_nuke/de_tuscan/de_mirage/de_train/de_dust2002

 

Problem leży gdzie indziej.. otóż pierwsze mapki to podstawa:

de_dust2/de_inferno/de_nuke

 

następnie typowe mapy esl:

de_tuscan/de_mirage/de_train

 

oraz.. coś:

de_dust2002 (wcześniej jako "coś" uznawałem de_westwood).

 

W ankiecie został wybrany właśnie west do wyrzucenia, gdyż zgodnie z nią, większość miała dość sięgającego przez całą długość mapy AWP (niektórzy proponowali by je zablokować).

 

Osobiście nie uważam by de_dust2002 był potrzebny, jednakże przypuszczam, że większość graczy lubi tego typu pozycje, by móc zagrać typowe Free for all.

Wielu osobom jednak ta mapa nie przypadła do gustu i chcieli by ją usunąć z cyklu.. i właśnie tutaj jest problem. Dla mnie zmiana mapy nie jest problemem, mógłbym ją zmieniać co tydzień.. jednakże co wtedy będzie z graczami? Jak oni to będą widzieć i interpretować? Dzięki temu będzie ich więcej czy jednak duża część zrezygnuje?

 

Wyjścia z całej sytuacji:

 

1) Zostawiamy de_dust2002 (jak już wspomniałem wcześniej..)

2) Usuwamy całkowicie de_dust2002 i pozostaje cykl: de_dust2/de_inferno/de_nuke/de_tuscan/de_mirage/de_train

3) Będziemy co tydzień-dwa zmieniać ostatnią mapę (zamiast de_dust2002) na inną. Następnie po miesiącu będzie można dać ankietę podsumowująca, która ostatecznie określi siódmą mapę na FFA.

 

Mapy, które na pewno nie zostaną dodane:

cs_assault

cs_italy

cs_office

 

 

Peace.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ,że nie ma już dd2002 ,niestety gdy grana jest mapa de_hell nie mogę wejść na serwer wiem ,że nie tylko ja mam z tym problem...

Czy wyświetla Ci się jakiś komunikat o błędzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jest wgrana na serwer:

http://cs.gamebanana.com/maps/176691

 

ze względu na to, że podstawowa posiada tylko 19 spawnów.

 

Spróbujcie ją zatem pobrać i wrzucić do folderu z grą.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąłem stary plik wrzuciłem ten od buzki z gamebanana do  steamapps/comon/half-life/cstrike/maps i nadal ten problem wyzej co  go wymienil fudro17,ma ktos jakies pomysły? juz nie wiem co zrobic zeby ta mapa działała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności