Skocz do zawartości

Podanie o admina Roxx


eXtr!m

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zaleceniem administratora składam ponownie podanie po 9 dniach od poprzedniego ;) .

Na serwerze mam przegrane dokładnie 36.66 h więc myśle ,że teraz nie ma co się czepiać ,jesli chodzi o ten punkt :) 

 1. Serwer: FFA

2. Nick: Roxx  ♥ / Roxx  ♥ MIXne / eXtr!m
3. Imię: Oskar
4. Wiek: 19
5. Znajomość sm(0/10): 9/10
6. Ilość czasu na forum: Mała ,ulegnie poprawie ,lecz konto założone już jakiś czas temu :) 
7. Mikrofon: Tak , sprawny w 100% 
8. Opisać siebie: Mam na imę Oskar , pochodzę ze Szczecina . Moja historia z Csem zaczęła się już 8 lat temu , po 3 latach zacząłem wspólnie z kumplem prowadzić sieć serwerów 1,6 , funkcjonowała ona niezle ,lecz niestety wtedy musiałem zrobić przerwę .Teraz od pół roku gram z CS:GO , 2 miesiące temu byłem administratorem na sporym serwerze ,lecz musiałem zrezygnować ,gdyż wyjeżdżałem do pracy , aktualnie mam dużą ilośc wolnego czasu - wakacje do października. 
9. Dlaczego chcesz zostać adminem serwera: Jestem odpowiedzialny ,rzetelny , zachowuje kulturę osobistą. Lubię czuć poczucie obowiązku ,może też dlatego lubię adminować ;) . Dodatkowo dodam ,że ostatnio spędzam sporą ilość czasu na serwerze :)
10. Kontakt: steam - Fanatyk95 
11. Steam ID: STEAM_0:1:28829869
12. Co zrobisz gdy: 
 -Ktoś używa dopalaczy: Najpierw sprawdzam dokladnie ,czy osoba używa dopalaczy a następnie perma banuje :) 
 -Gdy ktoś nadużywa micro: Ostrzeżenie > Kick > Ban 30 minut   
 -Nadużywa Kultury na serwerze: Ostrzeżenie > Kick > Ban 30 minut 

 

To na tylę ,proszę o rozpatrzenie mojego podania , dziękuję:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy poprzedni podaniu tego nie napisałem, ale jak złożyłeś podanie, wbiłem na serwer, to widziałem cię grającego na zupełnie innym nicku, którego tu nie wymieniasz. Ustal sobie jeden nick i na nim graj, bo później wielkie zdziwienie, że masz ileś tam godz. rozegranych, a mimo to nikt cię nie widział.

 

Z nickiem Roxx cię chyba raz widziałem, jakoś się w oczy nie rzucasz, a chyba też nie należysz do osób aktywnych na serwerze, w sensie potrafiących rozmawiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dalej jestem na NIe. Nadrób też aktywność na forum ^ ^

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności