Skocz do zawartości

Ankieta na temat serwera Bf2+FFA


soot

Serwer BF2  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pozostajemy za starym Bf2 czy robimy aktualny z propozycji?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich dzisiaj wpadłem na pewien pomysł. Chodzi dokładnie o grane mapki na Bf-ie chciałbym zrobić z niego Only Esl maps (Only DD2, Inferno. Nuke, Train) Można dodać tez dodatkowo westa,tuscana i mirage, A na poranne oraz wieczorne godziny wgrać aimy,fy,awp itp. chce to zrobić na zasadzie naszego FFA z forum. Co do mapek to doda się tez mapcycle dzienne i nocne wiec mapki będą lecieć po kolei i nie musicie się bać ze będziecie grac tylko dd2. Wiem ze dużo nowych jak i starych graczy woli grac dd2 niż np. eternal a jeśli mi nie wierzycie to zobaczcie na liczbę graczy ile jest na dd2 a ile jest na tych nowych mapkach. 

 

 

Co wy na to ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak i to duże tak lepiej by było po 1 że mapki beda lecieć po kolei i nie bedzie problemu tak jak up z tym że bedzie tylko dd2 wiec jak najbardziej tak :) 

 

 

 Pozdrawiam Cwaniaczek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Byłem na nie, ale tak sb myślę, że byłoby to dobre ale pod warunkiem ze byloby ustawione 10-15 mapek a nie 5. Dużo jest dobrych mapek.

Moim zdaniem train dust dust2 dust2002 kabul_32 inferno westwood office alexandra italy nuke aztec tuscan cpl_mill i do tego kilka nowych. Bo jesli bedzie 5 mapek to bedzie tak samo grane ciągle to samo. Albo dodac plugin, ze blokuje nominacje 8-10 map ostatnio granych to było by lepsze moim zdaniem, ale soot cos gadał, że sie nie da czy tam cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem za. Proponowałbym zrobić jeszcze ankietę na jakich mapach ludzie chcieliby grać i te mapy, które by miały największą liczbę głosów dodać do serwera. Chętnie po za tymi, które wymienił Soot chciałbym jeszcze pograć na dust_2002, italy_32, aztec, historic kitchen, office, alexandra i alpin. Co do sposobu zmieniania map popieram to, aby mapy zmieniane były automatycznie i po kolei, a nie jak do tej pory głosowaniem, bo też denerwuje mnie to jak cały czas powtarzają się te same mapy.
Pozdrowienia, Gruby

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem również za! dd2, inferno, nuke, train i dust2002 to był by moim zdaniem bardzo dobry wybór, np. train byłby na zmianę z westem.

BARDZO DOBRY POMYSŁ! :)

Oczywiście można to zrobić np. na miesiąc i później jeszcze raz ankieta, czy to się podoba czy wracamy do starego bf2 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki to dzisiaj lub jutro to zrobie tylko zostaje jeszcze kwestia map 

 

-dd2

-nuke

-inferno

-train

-west

-eldo

-kabul

-azteq

-mirage

-tuskan

 

Myślę że te mapki wystarczą co wy na to ? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym wam poradzil na poczatek wprowadzic dd2,inferno,nuke bo sciagnie wam to nowych graczy i stopniowo wprowadzac nowe. 

A tak wogole to dobry pomysl z zmiana. Zycze powodzenia i 3mam za was kciuki ;)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności