Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Need for Speed" (2014)


JeloneK ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niedawno skończyłem oglądać film pt. Need for Speed, więc postanowiłem go od razu zrecenzować, ponieważ najwięcej się pamięta z niego ;)

40bu15.jpg


Gatunek: Akcja, Kryminał
Dystrybutor: Monolith
Premiery kinowe: Polska 21 marzec 2014 | USA 14 marzec 2014 | Świat 07 marzec 2014

Mechanik i zdolny kierowca Tobey Marshall wchodzi w interesy z Dino Brewster który jest nowym chłopakiem dawnej dziewczyny, ponieważ potrzebuje szybkiej gotówki. Oczywiście próba pojednania z wrogiem spala na panewce, sprawy idą źle, Tobey ląduje w więzieniu, a kiedy z niego wychodzi, pragnie tylko jednego – zemsty. Nastąpi ona podczas szalonego, nielegalnego, wręcz ekskluzywnego wyścigu samochodów.

Podsumowując: Na prawdę warto obejrzeć ten film ze względu na samochody, sceny i dźwięk. Jeżeli macie sentyment do serii Need For Speed, ucieszycie się jeszcze bardziej znajdując kilka nawiązań do gry. Każdy, kto kiedyś grał w Need For Speed, a jest takich osób całe mnóstwo, to powinien koniecznie zobaczyć ten film. Nie ma co nastawiać się na superprodukcję, z jakąś ambitną fabułą, w tym filmie chodzi przecież o samochody :)


28lfpi.jpgc189ks.jpg
 

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film widzialem w samolocie , ale po angielsku.

Duzo dobrych scen z autami najlepsza to chyba ta ostatnia. Ale tez podobala mi sie ta z 3 tymi samymi autami , bodajze Koningseg .

Mimo wszystko brakuje mu troche do fast and furiors ;)

 

Ps. aha nie jestem pewien ale dolne zdjecie to chyba jest z szybkich i wscieklych 1 lub 2 :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranyy, i tak wolę grać w nfs niż oglądać z tego film ;3.

Film posiada zupełnie inną fabułę.

W sumie szkoda, bo mogli połączyć fabułę z nfs underground, most wanted i carbon :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Film posiada zupełnie inną fabułę.

W sumie szkoda, bo mogli połączyć fabułę z nfs underground, most wanted i carbon :)

Shadow zgadzam się. Mogli to nakręcić według scenariusza np.: NFS Most Wanted. Zamiast praktycznie tylko tytułem nawiązywać do dobrej gry można było pociągnąć historię bohatera pnącego się w górę "Czarnej Listy" by odzyskać swoją furę.

Taki film to bym obejrzał ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności