Skocz do zawartości

Ice bucket challenge, opinia


miko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, Only DD2 nie działa także z nudów postanowiłem zrobić temat dla was, żebyście się nie nudzili :) 

Tutaj możecie wyrazić swoją opinię o Ice bucket challenge, bo wczoraj oglądając jeden z 241354324124321 filmików na Fejsie, zobaczyłem że ktoś bardzo krytykuje autora tego filmiku " to się ludzie po prostu w głowie nie mieści dzieci w afryce nie maja wody do picia a ludzie wymyślili sobie jakąś durną zabawę w ice bucket i to jeszcze w neta wrzucają po prostu tragedia szkoda słów ja bym zrobił tak ile na siebie wylali wody z lodem to by miało im wystarczyć na miesiąc ciekawe jakie by wtedy cwaniaki byli to wtedy by szanowali każda kropelkę " , Sorry ale jak tego kogoś interesują dzieci w Afryce i żałuje że ktoś oblewa się wodą a w Afryce nie mają to niech się nie myje i wyślę tą wodę w paczce :D , Ludzie to robią bo im się to podoba " Jest fejm, jest wszystko "  :party: , sam czekam aż ktoś mnie nominuje i ja nie mam nic przeciwko bo przynajmniej coś się dzieje na tym Fejsie a nie tylko zaproszenia do gier i innych takich  :dry: .

Wyrażajcie swoją opinię. pozdrawiam :)
Miko ! 

P.S. Sorry za tą czcionkę ale kolorowo musi być :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko nie ma sensu. Na początku znani ludzi zaczęli się lać wodą i dawali hajs na cele charytatywne i było dobrze. Ludzie podłapali wielką modę i myślą że są zajebiści jak się poleją wodą. 3/4 z tych ludzi którzy się oblewają leję się ciepłą wodą albo w stanie pokojowym. Woda ma być lodowata żeby chociaż przez chwilę poczuć się jak te chore dzieci. Zamiast lansować się w internecie i udawać że leje się lodowatą wodą to wyślijcie sms'a albo przelejcie hajs na konto jakiejś fundacji. Jak ktoś na prawdę chce pomóc to i bez sztucznego pierdolenia się z wodą pomoże.

 

 

 

, Sorry ale jak tego kogoś interesują dzieci w Afryce i żałuje że ktoś oblewa się wodą a w Afryce nie mają to niech się nie myje i wyślę tą wodę w paczce :D

Widać że masz dziecinne podejście. Chyba każdy człowiek musi się umyć nie? Ale jaki sens jest w lansowaniu się polaniem wody!? Połowa Afryki nie ma wody, na świecie kurczą się jej zapasy a jacyś debile którzy chcą być gwiazdami leję się wodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiare w ludzkosc zatracilem przy wlasnie akcji Ice Bucket Challenge, bo masa idiotow z powaznej sprawy zrobila sobie zabawe nie wiedzac, na czym owa akcja polega. Grunt to byc "fajnym" i pochawlic sie na fejsbuniu.

92679467594317541242.png

 

Pare gorzkich słów dla reprezantantów biedy umyslowej

http://bezuzyteczna.pl/wytatuowany-raper-z-florydy-184123

 

Moje zdanie jest takie same jak w linku powyzej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że pomysł jest świetny, ale wykonanie ludzi jest koszmarne.

Tu chodzi o to by przelać pieniądze na fundację i się nie oblewać. Oblewa się tylko wtedy, gdy się tych pieniędzy nie wpłaci.

No cóż, nie obrażając żadnego gimnazjalisty, to gimbaza zmieniła ideę Ice bucket challenge.

Zmieniła pisząc "Macie 48h na to by wykonać zadanie, jeżeli nie wykonacie zadania kupujecie mi: Maca, czekoladę, piwo etc"

Powiem tak: Brak słów.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo dobry, ale połowa ludzi nie umie go dobrze zinterpretować. I uważa to jako zabawę. Jak fajnie pooblewajmy się wodą. A przecież cel jest inny. Żeby pomóc dzieciom ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni oblewają się wodą nie chodzi o to fajki i flaszeczkę jak ktoś nie wykona. Oni pokazują że się oblewają ale czy zimna. Owszem że nie i nie pokazują czy wysłali pieniądze uważają to jako zabawę.Dosłownie żal mi ich bo tak jak ktoś napisał wylewają wodę a dzieci w afryce nie mają co pić i myć bo idioci wymyślili super zabawę oblać się wodą i nic. Tak tylko 1/4 osób oblała się wodą zimną i przelała pieniądze a co z resztą ?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie te matoły które leja sie tylko woda to szkoda gadać jak wpłacili hajs to nie ma problemu bo to jest po to zeby tylko przez chwile poczuc jak czują sie te osoby z ta choroba ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że pomysł jest świetny, ale wykonanie ludzi jest koszmarne.

 

Tu chodzi o to by przelać pieniądze na fundację i się nie oblewać. Oblewa się tylko wtedy, gdy się tych pieniędzy nie wpłaci.

 

No cóż, nie obrażając żadnego gimnazjalisty, to gimbaza zmieniła ideę Ice bucket challenge.

 

Zmieniła pisząc "Macie 48h na to by wykonać zadanie, jeżeli nie wykonacie zadania kupujecie mi: Maca, czekoladę, piwo etc"

 

Powiem tak: Brak słów.

 

 

Dokładnie, pomysł sam w sobie dobry, ale to się przerzuciło na "szpan?" gimbazy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że pomysł jest świetny, ale wykonanie ludzi jest koszmarne.

 

Tu chodzi o to by przelać pieniądze na fundację i się nie oblewać. Oblewa się tylko wtedy, gdy się tych pieniędzy nie wpłaci.

 

No cóż, nie obrażając żadnego gimnazjalisty, to gimbaza zmieniła ideę Ice bucket challenge.

 

Zmieniła pisząc "Macie 48h na to by wykonać zadanie, jeżeli nie wykonacie zadania kupujecie mi: Maca, czekoladę, piwo etc"

 

Powiem tak: Brak słów.

 

Oblewa się wodą nawet jeżeli wpłacisz. Nie oblewasz się wpłacasz jeszcze więcej. O to w tym chodzi. ;)

 

/edit.

James ale nie kieruje tego do Ciebie więc po co spamujesz? 

Edytowane przez Miszejla. ♥
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności