Skocz do zawartości

Skarga Titu Tatu


DrEsIaRz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  Squbany

2.Nick admina/gracza który zawinił: Titu Tatu
3.Admin/Gracz : Gracz Titu Tatu
4.Data i godzina: Nocami niepotrafie się dokładnie określić bo niesprawdzałem
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Oczywiście są
6.Opis sytuacji: A więc gracz Titu Tatu tak samo jak nasz wcześniejszy Batrek wchodzi w nocy i expi na nickach innych osób teraz niestety padło na Mullti Killa a ja na to nie pozwole bo to mój brat na screenach dokładnie widać jaki zniszczony rank ma Mullti Kill przez tego noobka. Widać też jak  Titu Tatu jest w top15 i toplvl na 1 miejscu pojawiając się dosłownie z nikąd wcześniej nie zaliczał się nawet do graczy w top15. Z góry proszę o wymierzenie mu kary tak samo jak Bartkowi jest to nieuczciwe wobec innych graczy ponieważ wbija taki napaleniec na 30 zł w skleiku cs-classic i psuje tym samym statystyki innym graczą. na 1 ze screenów widać jak Mullti Kill ma staty 400/5000 z lvlem 190 jest to niedo pomyślenie żeby aż tak komuś zepsuć całą grę . Proszę sobie zobaczyć na top15 . Titu Tatu przewyższa nie tylko w killach ale i hs-ach gdzie tyle procent także jest mało realne. Mozna też sprawdzić Gametrack i zobaczyć moją przewagę w godzinach na serwerze a Titu Tatu oraz lvl w toplvl na serwerze lub sreecnach.
 
 
Pozdr. Squbany
 
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malcio niewazne czy ma haslo czy nie wbil na nieswoj nick psujac staty tym samym idac po nagrode za 350 lvl .

GDYBY miał HASŁO to by mu nie wbil i  nie psuł mu stat prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dokładnie co za problem zrobić sobie na haslo ? :O wtedy nie było by problemow fakt faktem gosciu zajeb*** za co powinien byc ukarany lecz gdyby gosciu myslal i załozyl sobie na haslo nie było by sprawy proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności