Skocz do zawartości

Dolar


Dolar91

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:Dolar

Powód rezygnacji:Mam problem ze steam na stacjonarnym po formacie wyskakuje mi blad steam client bootstraper , a na lapku to nie da rady grac bo w porywach mam max 50 fps .Ekipa na ffa i tak jest spora i ogarnieta.

Coś od siebie:Napewno sie spotkamy na FFa bo niestety przerzucam sie na ns.,do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę... bardzo żałuję, że nie udało Ci się tego naprawić... może poczytaj jeszcze jakieś inne strony, które dotyczą tego problemu.

 

Byłeś jednym z lepszych administratorów.. Mam nadzieję, że rozwiążesz ten problem i wrócisz do grona adminów :)

 

Do zobaczenia na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde juz probowalem prawie wszystkiego ale to jest przez aktualizacje gdzie wymaga sie systemu z SSe2 ale troche dziwne bo przed formatem dzialalo jak i chwile po formacie , ale dalej bede pykal na tej sieci  szczegolnie na FFa tylko ze na ns , a nie bede zajmowal miejsca jak naprawie to napewno zloze podanie na admina jak bedzie rekrutacja on. do zobaczenia na serwerze, @ Edit Natalja slabo angielskii ogarniam ,poprostu bede musial kupic albo ogarnac nowego kompa z systemem SSE2., prosilbym o nie banowanie mnie bo od dzisiaj bede gral juz na ns .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: ok

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności