Skocz do zawartości

Do trzech razy sztuka :V


skiller123

Rekomendowane odpowiedzi

1. NickSTOOKI SOUND aka NOTORIUS B.I.G
2. Imię: Grzegorz
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 10
5. Mikrofon(Tak/Nie): jeśli jest potrzeba to używam
6. Składka(Tak/Nie): tak
7. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/STOOKI%20SOUND/193.33.177.87:27051/ + 300 godzin z tamtego nicku
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Chciałbym spróbować zostać tutaj adminem i pilnować porządku bo kiedy admina nie ma a jestem na serwerze i gra cziter to krew mnie zalewa no i oczywiście bardzo spodobał mi się ten serwer i chciałbym kontynuować na nim grę może jako admin ale jeśli nie to spróbuje kiedy indziej pozatym jestem miłym koleżeńskim otwartym na nowe znajomości chłopem.  
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:28307366
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 4 godziny
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: dni robocze to zależy staram się być jak najczęściej a weekendy rano i wieczorem 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak ale nie na tej serwerowni

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczales grac od niedawna i nie widuje cie zbyt czesto gdy ja jestem. a po 2 pamietam jak z notoriusa spinales tylek bo ci zrobilem ssy i w dziecinny sposob probowales mnie ponizyc wiec takie zachowanie raczej nie pasuje do admina tym bardziej ze sa ludzie na to miejsce co graja czescie np. haq i sa bardziej znani na serwie i zdyscyplinowani

 

@Smoku 
mozna sie zdenerwowac ale to nie jest wytlumaczenie. jak sie wkurza to niech pod nosem sobie powie co tam chce, a nie musi tego pisac na sayu na pokaz zeby wszyscy widzieli jaki on jest zdenerwowany.. bez sensu. a takie gadanie ze go nie lubie to nie wiem skad wziales, bo ja nie szukam kolegow przez neta i kazdego oceniam tak samo. rownie dobrze moge powiedziec ze to twoj real to i ty go lubisz dlatego jestes na tak. nawet gdybym go nie lubial to nie znaczy ze przez to bylbym na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie serwerownia tylko Sieć Serwerów :D

Z tego co napisały osoby wyżej widzę, że nie jesteś zbyt kulturalny. Mała aktywność na forum. Na Nie. Popraw aktywność na forum i miej więcej kultury to będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam tego człowieka osobiście od ponad roku.. Jest naprawdę w porządku.. Czity rozpoznaje pierwszo klasowo szczególnie wh.. Czasem każdemu zdazy się przeklinac i nie zaprzeczycie temu... Jak spinal za ssy to prawidłowo.. Ostatnio dostal 2 razy jednego dnia .. Ty vernon bys się nie irytowal ? Wiem że jesteś na nie bo go nie lubisz.. Ale in jak najbardziej nadaje się na admina..

 

 

Pozdro z powietrza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Powody UP.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności