Skocz do zawartości

Skarga na Smoku13


BezImiennyy

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick:  BezImienny


2.Nick admina/gracza który zawinił:  Smoku13

3.Admin/Gracz : admin 

4.Data i godzina: 20:40

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): świadkowie, admini jak i inni gracze bf2 :P

6.Opis sytuacji: A więc, Smoku13 nie ogarnia admina, nic nie robi na serwie. Gracze siedzą na spekcie a smoku nic z tym nie robi, pisze na u@ o haksach, inni też piszą a smoku nie schodzi na spekta żeby go zobaczyć tylko gra dalej... a jeżeli już mu spamują dłuższy czas  na u@ to banuje od razu bez zobaczenia na danego gracza, za cele nie daje kicka oraz nie zwraca uwagi na kampiących na respie. Każdy admin co jest na bf2 ogarnia za niego, podczas gdy smoku gra :P Proszę o wypowiedzenie się innych na ten temat oraz żeby ogarnąć smoka :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogolnie rzadko widuje smoka bo chyba gramy w innych godzinach ale moge potwierdzic ze jak juz gramy razem to rzeczywiscie nie widzialem zeby dal komus bana lub kicka, mimo ze byl na spect a niektorzy byli afk itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem poprostu proszę innych o pomoc.. A na spekta schodzę i nie mów kurde że nie.. Vernon przy Tobie swoje też dziś robiłem o ludu tłumaczyc się...Czasami poprostu nie zauwaze że ktoś coś napisze.. Jestem tylko człowiekiem.. Mam do tego prawo.. A pozatym pisałem w nieobecnosciach mimo tego jestem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w nieobecnościach ,że Szkołe mam * Właśnie robie ten głupi Polski * i wchodze kiedy mogę ale mniejsza z tym,

Ostatnio mi podpadłeś i się zdenerwowałem na cb bo Ty sprawdzasz na spekcie jak jest inny Admin lecz gdy go nie ma... wyżej masz opisane u Beziego.

Wiem ,że nie możesz być 24/7 jak niektórzy ale poprostu mógłbyś dobrze wykonywać pracę jako Admin i robić co do cb należy nawet jak jest inny admin to piszesz np. "Sprawdzam Cwaniaczka" no i wtedy inni admini sobie grają a Ty sprawdzasz bo masz chęc i nie chcesz stracić admina zawcześnie za takie coś byś u mnie plusował.

 

Podciągnij się z Kickowaniem, zrób sobie bindy i na pewno popraw się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przykrością muszę napisac, że dzisiaj grałam, byłeś Ty i paru innych i jak ktoś napisał na u@ o cziterach, to Ty napisałeś, żeby jakiś inny admin sprawdził, bo "ledwo patrzysz na oczy". Tutaj zadam pytanie: to czemu w takim razie graniem się nie męczysz? skoro napisałeś taki tekst?

 

ale też inne sytuacje, np. wolisz sobie pograć niż sprawdzać. To, że są też inni admini nie upoważnia CIę do tego, aby nic nie robić, tylko grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako admin, na którego została napisana skarga, powinieneś ustosunkować się do tego co Ci zarzucono, a już na pewno powinieneś sobie darować takie teksty jak "stulcie" czy "już wypłakałeś się?", bo to świadczy o tym, że nie potrafisz przyjąć krytyki. Sam zgłosiłeś się do tej funkcji, więc zobowiązałeś się do wywiązywania się z obowiązków. A na say'u np. dzisiaj widziałem, że wiele osób skarżyło się na Ciebie, więc coś w tej skardze chyba jest.
Pozdrowienia, Gruby

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wyplakales swoje ??

Moim zdaniem koniec tematu

plakales to ty mi i sootowi na gg ze jestem na nie w twoim podaniu i ze ci odznaki skasowali bo nawet poprawnie komendy wpisac nie umiesz wiec nie ponizaj sie juz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że panowie zbaczacie z tematu ;) 

A co do skargi to jest wszystko prawda ;) Mimo że nie mam dość "dużego stażu" na serwerze, to jednak zdążyłem zauważyć, który admin jest aktywny, a który sobie po prostu gra i jest happy, że ma admina, i masz za przeproszeniem wszystko w D*PIE!. Do tych co mają wszystko gdzieś należy właśnie admin, który został oskarżony, a mianowicie Smoku13. Mi się już też kilka razy zdarzyło, że spamuje na U@, bo jest perfidny cziter, A Smoku13 dalej sobie gra, i tak jakby miał wyłączony cały Say......

 

A widząc po tym co pisze tutaj w swojej obronie.. Moim zdaniem powinien dostać jakieś upomnienie bądź zawieszenie a NAWET utrata admina.

Teksty typu "wypłakałeś się już" nie są chyba na miejscu a tym bardziej ze strony admina, który reprezentuje nie dość, że serwer to jeszcze FORUM.

 

POZDRO! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności