Skocz do zawartości

Skarga na James'a


Fudro17

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Fudro

2.Nick admina/gracza który zawinił: James Rodriguez
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 
http://speedy.sh/DmFhu/Pulpit.rar
Nikogo nie obraziłem to po pierwsze a po drugie dlaczego za "obraze" znajomego/znajomej admina jest ban a jeśli ktoś obraża innych graczy to nic się z tym nie robi...
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snapshot0000:

 

Jeżeli Twoja wypowiedź, zawierała tylko "Martyna kiedy ostatnie gralES na dd2", to szczerze powiedziawszy nie rozumiem reakcji Admina, jednakże wiem jaka mniej więcej była atmosfera na serwerze. James starał się zachować spokój i reagować właściwie, według mnie jest to jednak lekka przesada.

Ban na okres 5min według mnie był niepotrzebny.

 

Spamshot0002:

 

"Obraza matole pisal 5 min mu"

 

Kompletnie nie rozumiem tej wypowiedzi jak i powodu: "nie przeginaj."

 

Prosiłbym o przybliżenie sytuacji.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ssie widać ,że nikogo nie obraziłem podczas pierwszego bana ,nie moja wina ,że James miał nerwowy dzień.

Pisząc "Obraza matole pisal 5 min mu" chodziło mi o to ,że kiedy obrażono innego gracza nikt nie zareagował a kiedy pisze się coś o znajomym/znajomej admina lecą 3/4 bany... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fudro słuchaj sytuacja była taka że wszyscy Martynie pisaliście że jest chłopakiem ona była przez to urazona i pisała do mnie jak i do Shadowa. Shadow powiedział że mam zrobić z tym porządek zrobiłem a po drugie ban na 5 minut to nic takiego zrozumiał bym jakbyś dostał ode mnie na 30. Ostrzegałem każdego na U@@ dwukrotnie kto napiszę do Martyny że jest chłopakiem czy coś takiego polecą bany.I ja jej dobrze nie znam ale ona została tym urazona dla niej to była obraza może dla Ciebie nie ale dla niej jak najbardziej. Pisałem ban był na 5 minut skarga trochę bez sensowna tyle w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu płaczą... Bany poszły, bo zachowywaliście się dziecinnie, po tym jak usłyszałem po jakiejś wypowiedzi ''cele mapy matole (czy coś takiego)" , Fudro napisał ''obraził go, admin banuj" czy coś takiego, to już mi nerwy puściły i dostałeś bana na 5 minut. Tortury, co? 5 minut bez cs'a i już nie ma życia. Tak btw. to ta gra powinna być od 16 lat, więc skoro nie macie tylu lat, to przynajmniej udawajcie, że nie jesteście dziećmi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wolno nikogo obrazac. Kazdy kto mnie zna wie ze jestem na to uczulony. Kultura jest na pierwszym miejscu jako piorytet na naszym ffa. 

Kazdy kto wysmiewa sie , zaczepia i doprowadza do jakis spin na serwerze musi sie liczyc z konsekwecjami.

 

Zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności