Skocz do zawartości

Skarga na "Jamesa" i ","


Cisa^1337

Rekomendowane odpowiedzi

Grając na serwerze FFA nie można napisać "Martyna to chłopak" ,ponieważ za to jest ban. Kiedy ja domagałem sie o moje "prawa" dostałem bana z powodem "OGAR". Inni użytkownicy za pisanie o niejakiej Martynie także dostał bana bądź kicka. Później "Fudro" dostał bana z bardzo mądry powodem jaki był "Nie przeginaj" (lub coś w tym stylu) , a ja za to miałem dostać za "Jeszcze jedno słowo Cisa" .

Dalej gramy sobie aż nagle gracz o nicku "SKUT3R" czy coś takiego zaczął mnie wyzywać i przeklinać za co dostał kicka. A ja pytając sie o to czy nie moge sobie napisać "Martyna to chłopak" czy kiedy chciałem sie dowiedzieć o moich prawach dostałem bana :) 

Wątpie ,że jest to normalne zachowanie adminów FFA więc prosze o rozpatrzenie tego co napisałem ;] Pozdro !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosuj się do wzoru a po drugie zachowywałeś się jak nie ogarnięte dziecko Skuter jak i inni gracze potwierdzą miałeś co chwilę jakieś spiny do nasz non stop. A po drugie on cię raz może obraził a nie co chwilę :)

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko raz napiszę. Po pierwsze, czemu skarga na mnie, skoro ja Martyny nie bronię? Fudro dostał bana za :

-ciągłe spamowanie o martynie

-najeżdżanie na Jamesa

-jakiś typ napisał ''matoł'', a Fudro na to : admin banuj go, obraził

Sory, ale jak się tu nie zdenerwować, kiedy 2 gimbusy zaczynają płakać, ze facet ma nick Martynka (nie obchodzi mnie, czy to facet, czy laska) i nagle spami na forum, skargi. Myślicie, że ktoś Was potraktuje poważnie? Dorośnijcie. To było nędzne 5 minut, a ty robisz z tego aferę. Śmiechu warte.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spamowałem o Martynce nic z tych rzeczy może po dostaniu bana trochę przesadziłem i niepotrzebnie pisałem coś na temat James'a, i jak "gimbus" zachował się ktoś inny banując tyle osób za takie błahe sprawy. Skargę napisałem ponieważ nie rozumiem powodu swoich 2 banów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Rozpatrzone, wyjaśnione.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności