Skocz do zawartości

Admin


santos (t)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

właśnie dziś pożegnałem się z adminem dlaczego , a dlatego że po pierwsze

- koleś o nicku panB. dostał bana po zrobionych ss-ach-

-aya- dosatał jednego dnia 4 x ssy i równierz był zbanowany , oczywiście nie na darmo im robiłem ss-y

A to że jakaś laska o nicku natalja zrobiła mu chyba ub i koleś dalej wchodził na serwer DD2 i sie odpalał

to ja sie pytam po co są admini, po to że by inni robili ub i odpaleni znowu wchodzili na serwer 

i w tym momencie ja trace admina bo jakiś koleś z drógim grają na aim i wh - mają do tego prawo 

to chyba coś nie tak ?

regulamin mowi konkretnie #Bezwzględnie zabrania sie używania wszelkich dopalaczy #

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zabrał ci admina za to że robiłeś ssy i nie trafiałeś a przecież admin może robić ssy nawet 10 razy dziennie jeśli uważa że ktoś jest odpalony.

Bo przecież jak dostał ub bo ssy były czyste to wtedy może się odpalić, jeśli santos tak uważał to dobrze robił jeśli dawał mu ssy bo powtarzam " UWAŻAŁ ŻE JEST ODPALONY " więc mu wstawił, więc w czym problem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeśli zabrał ci admina za to że robiłeś ssy i nie trafiałeś a przecież admin może robić ssy nawet 10 razy dziennie jeśli uważa że ktoś jest odpalony.

 

Bo przecież jak dostał ub bo ssy były czyste to wtedy może się odpalić, jeśli santos tak uważał to dobrze robił jeśli dawał mu ssy bo powtarzam " UWAŻAŁ ŻE JEST ODPALONY " więc mu wstawił, więc w czym problem ? 

Jaja sobie robisz?

Admin może banować kogoś 10 razy z ss'ami? Widzę że też bardzo dobrze nadajesz się na admina. Gościu dostał od niego ss'y X razy i ciągle wrzucał czyste, więc widocznie kolega santos nie ma oka lub w ogóle nie sprawdza osoby, którą banuje.

Nie uważasz tego za idiotyczne? Dajesz komuś kilka razy ss'y, które wstawia czyste ^ ^. Skoro jest odpalony to niech admin nagra demko bo jego ss'y nic nie dają, a nie przepraszam DAJĄ, dają mu chwilę spokoju od gracza, a sam admin takim rozdawaniem ss'ow niszczy renomę sieci. Ludzie zaczynają patrzeć na nią jak na bandę rozwydrzonych gimbusów, którzy nawet nie potrafią się sprawdzić w roli admina i rozdają ss'y na lewo i prawo.

 

Admina nie stracił za to, że dał ss'y, stracił go za to, że rozdawał je co chwilę nie sprawdzając danej osoby dokładnie, nawet nie śmiał napisać w prośbie o UB i przeprosić za to, że gościu ciągle musiał wchodzić na forum i wrzucać czyste ss'y, a UbTeam ciągle odbanowywać i tłumaczyć się za admina.

 

 

Witam 

właśnie dziś pożegnałem się z adminem dlaczego , a dlatego że po pierwsze

- koleś o nicku panB. dostał bana po zrobionych ss-ach-

-aya- dosatał jednego dnia 4 x ssy i równierz był zbanowany , oczywiście nie na darmo im robiłem ss-y

A to że jakaś laska o nicku natalja zrobiła mu chyba ub i koleś dalej wchodził na serwer DD2 i sie odpalał

to ja sie pytam po co są admini, po to że by inni robili ub i odpaleni znowu wchodzili na serwer 

i w tym momencie ja trace admina bo jakiś koleś z drógim grają na aim i wh - mają do tego prawo 

to chyba coś nie tak ?

regulamin mowi 

 

 

Twoje ss'y gówno dały, gościu był na nich czysty skoro dostał UB, więc to Ty jako admin masz za zadanie udowodnić, że jest odpalony. Ja też mogę wbic na serwer i poweidzieć, że ten i tamten jest odpalony.

Nie miałeś żadnych dowodów na to, że był odpalony

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam ten cyrk

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności