Skocz do zawartości

Skarga James -,-


Venix

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: ~d~e~j~v~     #=__=#


2.Nick admina/gracza który zawinił: ~d~e~j~v~     #=__=#

3.Admin/Gracz : James Rodriguez

4.Data i godzina: 13/09/14 19:28

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): Swiadkowie ajmi :)

6.Opis sytuacji:Gram sobie mapa dd2 pisze ze mam cele wykonywac bo zostalem sam 1 vs 1 i polowa padla na dlugiej to myslaem ze paka jest wyszedlem z piachu poszedlem na BS i sie wrocilem chcialem isc w strone anarchi sie cofnac na Srodek i nie moglem bo admin mnie zgladzil. A szukalem paki -,-. i potem typek napisalam ze do paki mialem isc a ja do niego Chuj wie gdzie paka. i dostalem bana za niby Obraze. Moim zdaniem niewiem po co on dostal admina . Jak zle sie nim obsluguje. Juz widizalem tyle skarg na niego i co on robi na serwie -,- Przesada troche .. Mysle ze skargą ktos sie zajmie i nie odrzuci jej odrazu.

 

tutaj wycinek z konsoli:

ADMIN: zgladzil ~d~e~j~v~     #=__=#

~ Zabiles: ~d~e~j~v~     #=__=#

~ Zostales zabity przez: ~d~e~j~v~     #=__=# ktoremu zostalo 0 HP


 

[info od ~d~e~j~v~     #=__=#]  co ty robisz

Biegam W Dresie Po CSIE :  Cel jest prosty paka chosty 

~d~e~j~v~     #=__=# :  chuj wie gdzie paka.


 

[AMXBans] ===============================================

[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.cs-classic.pl

[AMXBans] Powod: 'obraza'

[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'

[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:94128872'

[AMXBans] Twoje IP: '91.206.244.5'

[AMXBans] ===============================================


Edytowane przez Dejv <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dejv, chyba każdy to widzi, ze robisz wszystko by pogrążyć Jamesa.... Skarga o blokowanie slota a teraz za zgładzenie za cele.... No tragedia narodowa, ze za szybko zareagował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana i slay'a dostałeś ode mnie. :)

Po pierwsze paka była na b(żeby wiedzieć wystarczy mieć radar), gdybyś nie cofnął do piachu zdążyłbyś dobiec bez problemu, ale wolałeś kampić.

Po drugie 30 minut bana podarowałem ci za słowo "pacan", które jakoś ci umknęło.

Pozdrawiam. :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Beki? Beke sobie robisz z sieci? Cos sie stało, ze Cię zgładził? O jeden frag mniej? Artem, dziękuję Ci. Jak nie wiesz od kogo ban proponuje pierw zajrzeć do amx. Wkurza mnie to, ze sie uwziąłeś na Jamesa i z każdą skargą próbujesz pokazać jakim jest złym adminem......... Ile masz lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pisalo w konsoli ze od jamesa -,- moglem ssa dac jak nie wierzycie. I nawet nie wiedzialem ze ARTEM admina ma 

Edytowane przez Dejv <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał ostrzeżenie bana dostał sprawiedliwie i coś tam jeszcze napisałeś prócz pajac bo też chciałem CI dać bana. I powiem tak Dejv jesteś taki sam jak Warran i Cisa totalne dzieci którą myślą że nie ma regulaminu i możesz robić co Ci duszy gra o nie dorośnijcie może Cisa nie bo ma 11 lat a ty Dejvi  Warran gdzie macie po 15 lat a zachowujecie się gorzej niż 5 latek. Proszę Pani Proszę Pani a Hames znów mi zabrał zabawkę. A zabawką jest to co robicie na serwie dejv nie zdziw się jak czasami mnie wkurzysz to żeby później nie płakał bo jestem dobry ale widać że ta moja łagodność musi się skończyć.Bo ostatnio trochę Chaosu jest a to przez wasz. Shaggy robił Chaos no i co ? Przyszła kryska na matyska i dostał bana na zawsze. Wy też tak możecie wylecieć bo myślę że tam dwóch graczy mniej to żadna róznicza bo serwer jest naprawdę dobry i zamiast wasz przyjdzie wielu bardzo dobrych kulturalnych graczy porównaniu do Ciebie i dwójki wyżej wymienionych tyle mam w temacie do powiedzenia dziękuje dobranoc

 

 

 

EDIT

Ajmi ta skarga nie dotyczy mnie więc jest ona w 100 procentach nie słuszna bo nie chodzi o mnie :)

 

 

 

EDIT2

Ja mam się ogarnąć ? Chyba raczej ty a po drugie ostrzeżenie było i nie ładnie też kłamać w skardze i usunąć  parę ważnych słów :)

A prosię wstaw czekam z niecierpliwieniem :)

Edytowane przez JamesRodriguez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgładziłeś dejva gdy miał 25s jeszcze ( to sporo 1vs1) jak dla mnie pośpieszyłeś się trochę a siedział chwile w piasku gdy był na 3 Ale jak napisał "pacan" to nie widziałem ostrzeżenia i chyba jako 1 powinien być również kick ? Zresztą i tak jak dla mnie skarga trochę przesadna xd

Edytowane przez ajmi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha James po 1 żadnego ostrzeżenia nie widziałem a po 2 ogarnij się ;) i po 3 ładne info z warrantem na tsie dajecie a to grozi permem wiec powiedz sobie papa adminie ;) ssy już zalaczam i mam 4 świadków

Edytowane przez Dejv <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bawię się w kicki i ostrzeżenia za obrazę. Bany są bardziej skuteczne jak zauważyłem. Polecam.

Miał 25sek, biegł już w stronę b, ale postanowił się cofnąć do piachu. Może się pośpieszyłem, może nie, ja jednak uważam, że zaoszczędziłem wszystkim czasu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W co ty się bawisz mnie nie interesuje xd jest coś takiego jak regulamin o którym bardzo często gracze (i chyba nie tylko?) zapominają. Nie polecam

Jak dla mnie już kierował się do anarchii kiedy ty go zgładziłeś 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas demka: 12:45

 

Wypuszczona paka przez TT (gracz: Koala), czas rundy: 1:30

Ostrzeżenie przez Administracje kierowane do Dejv'a, który był cały czas na długiej: 0:33

 

Po pojawieniu się przypomnienia na @@, Dejv z bs A wraca na długą, do piasku, na podest zamiast kierować się w kierunku drugiego bs'a B przez np. resp CT lub ewentualnie galę.

 

Slay został użyty prawidłowo, ze względu na to, że z podestu nie zdążyłbyś pójść na B. Przez całą rundę nie patrzyłeś gdzie jest paka, tym samym nie miałeś zamiaru wykonywać celi.

 

Do chwili zbanowania Dejva, niestety nie ukazują mi się żadne rozmowy na say'u, stąd trudno jest mi określić co naprawdę powiedział i czy wyzywał administrację.

 

"~d~e~j~v~     #=__=# :  chuj wie gdzie paka."

 

W takim razie patrz na radar.
 

 

2.4. Nie wykonanie celów mapy ze strony TT przy pozostałym czasie rundy poniżej 30 sekund [1. Przypomnienie na @@. 2. Slap gracza posiadającego pakę. 3. Zgładzenie ostatniego gracza nie posiadającego paki. 4. Powtarzająca się sytuacja u gracza – Ban 5min].

 

 

Link do bana:

http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=80943

Ban został wykonany przez Administratora ARTEM, stąd nie może być winny James.

 

Pouczenie:

 

Zgodnie z regulaminem, prosiłbym o nie banowanie gracza, na podstawie wyłącznie jednej sytuacji. Nie po to są jasno określone kroki / czasy banów, aby wymyślać własne. Dłuższe bany mogą być ustalone wyłącznie w przypadku, jeśli dany gracz po banie pierwszym trwający 5min wciąż będzie przedłużać rozgrywkę i nie wykonywać celów mapy.

 

Proszę również o dodawanie właściwego powodu bana.

 

/Zamykam.

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Skarga na złego Administratora. Pouczenie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności