Skocz do zawartości

ssy - czyste


santos (t)

Rekomendowane odpowiedzi

no tak czyste  można je zmienić na czyste nie chce niko o nic oskarżać, ale po wyczyszczeniu ss-ów

nic nie widać, no tak moja wina nie zrobiłem demka i nie rospisałem a i tak wiem jak sie rozpisuje bo admina miałem od paru dni człowiek uczy sie na błędch . A widze że odpały mają więcej praw niż admini 

ech szkoda :(

Możecie przecierz jako admistator zobaczyć wszystko wiec zerkniecie , wtedy się okaże kto co i jak 

ja ze swej strony nie uważam że popełniłem bląd po za jednym brak demak ,ale jak ktoś ma plecy nie przeszkoczy się tematu

pozdrawiam :)  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie, ja też na początku byłem "za surowy" i dostawałem co chwile skargi, człowiek nie maszyna, popełnia błędy. 

-_- co do wypowiedzi w tamtym poście to źle zrozumiałem tego posta.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

no tak czyste  można je zmienić na czyste nie chce niko o nic oskarżać, ale po wyczyszczeniu ss-ów

nic nie widać, no tak moja wina nie zrobiłem demka i nie rospisałem a i tak wiem jak sie rozpisuje bo admina miałem od paru dni człowiek uczy sie na błędch . A widze że odpały mają więcej praw niż admini 

ech szkoda :(

Możecie przecierz jako admistator zobaczyć wszystko wiec zerkniecie , wtedy się okaże kto co i jak 

ja ze swej strony nie uważam że popełniłem bląd po za jednym brak demak ,ale jak ktoś ma plecy nie przeszkoczy się tematu

pozdrawiam :)  

Dalej uważasz, że dawanie ss'ow to jedyny sposób na cziterów. Nawet nie potrafisz przyznać się do błędu.

Ty jako admin masz za zadanie udowodnić, że ktoś czituje, skoro gościu jest według ciebie odpalony i wrzuca czyste ss'y to nie dajesz mu kolejnych tylko kręcisz demko lub bierzesz z HLTV i rozpisujesz.

 

Czemu mam mu dać kolejną szanse? Coraz więcej adminów na sieci zaczyna robić z siebie nieomylnego Boga, gdzie pierwszy lepszym przykładem z tego serwera jest O.S.D.I, który ciągle rozdawał bany z powodem "Czitowanie" "WH", itd a potem nawet nie potrafił wstawić dowodów i UbTeam za kązdym razem się tłumaczyło. To admin ma za zadanie wskazać dowód, a nie UbTeam, wy dajecie bana i macie mieć jakiś dowód, który potwierdzi wasze stanowisko w tej sprawie. Nie ma dowodu, nie ma bana, a ty po 3 takich akcjach tracisz admina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabiore swoje zdanie bo czasem pogram na only dust 2 , santos sporo gra i spedza na serwerze , chlop ogarniety i pomocny i powinien dostac druga szanse pomimo bledow , napewno juz zrozumial gdzie popelnil bledy i co powinien poprawic , jak nie jestes pewny czy gracz jest czysty po wstawianiu ss to sciagasz np hltv ktory jest pod serwerem na forum i opisujesz sytuacje , "Czemu mam mu dać kolejną szanse?" moze dlatego

santos nie jest dzieciakiem zeby nie zrozumiec gdzie popelnil blad

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle , ze santos zrozumial te bledy , ktore popelnil i ich nie popelni. Karolu , daj mu szanse , biore go za slowo , kazdy moze popelnic kiedykolwiek bledy , warto dac mu szanse. Zmarnuje ją - trudno , ale mam nadzieje ze nie zmarnowalby ostatniej szansy. Kolega jest ogarniety , sporo spedza czasu na serwerze , ogarnia juz amxbans do idealu. Nie mam do niego zastrzezen , bo ja wiem , ze on sie zmieni , ze nie bedzie popelnial tych samych bledow.

 

Karolu - biore santosa na klate , jezeli bys dal mu ostatnia szanse to bylbym wdzieczny Tobie. Jezeli nie , to trudno. Twoja siec , Twoje warunki i zasady panujace tutaj na csc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

mysle , ze santos zrozumial te bledy , ktore popelnil i ich nie popelni. Karolu , daj mu szanse , biore go za slowo , kazdy moze popelnic kiedykolwiek bledy , warto dac mu szanse. Zmarnuje ją - trudno , ale mam nadzieje ze nie zmarnowalby ostatniej szansy. Kolega jest ogarniety , sporo spedza czasu na serwerze , ogarnia juz amxbans do idealu. Nie mam do niego zastrzezen , bo ja wiem , ze on sie zmieni , ze nie bedzie popelnial tych samych bledow.

 

Karolu - biore santosa na klate , jezeli bys dal mu ostatnia szanse to bylbym wdzieczny Tobie. Jezeli nie , to trudno. Twoja siec , Twoje warunki i zasady panujace tutaj na csc.

Tutaj nie chodzi oto czy bierzesz go na klatę tylko oto czy potrafi przyznać się do błędu. Przez cały czas starał się mi udowodnić, że banowanie ciągle z ss'ami to norma, a  tak nie jest. Ciekawi mnie jakby on się czuł w sytuacji, w której musi ciągle wrzucać ss'y CO CHWILĘ wręcz.

 

Podrzuć na PW dane do admina santos.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności