Skocz do zawartości

[Próbny Admin] James - opinie


ShaD

Próbny Admin - James  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy James sprawdził się w trakcie okresu próbnego? Czy ma zostać Administratorem?

    • Tak
      17
    • Nie
      12


Rekomendowane odpowiedzi

hahahah wypisuje bzdury ?? Teraz to dopiero dowaliles bylem u was na kanale moze 2-3 minuty i dokladnie slyszalem ze info dajesz . I wez mi sie tu nie tlumacz -,- @Hajdzik a co do tej rozmowy i tego screena widac dokladnie ze warrant czesto przebywa na tsie classicowym jak i na lol-ts.pl. @M3ntor zgadzam sie z twoja wypowiedzia poniewaz musza poniesc za to konsekwencje . Czyli :Warrant,Sony,Bitch,James Rodriguez :) Wiec moim zdaniem dla Warranta powinien leciec ban za notoryczne dawanie infa na tsie. Jak go przylapalem na lol-ts.pl bo siedze tam praktycznie caly czas na kanale Mentora i patrze czy jakis gracz z ffa nie siedzi i infa nie daje ... Wiec wszyscy powinni zostac ukarani banem permanentnym.Niech sie Shadow tym zajmie. Tyle mam do powiedzenia Dziękuje. !

Edytowane przez Dejv <3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahahah wypisuje bzdury ?? Teraz to dopiero dowaliles bylem u was na kanale moze 2-3 minuty i dokladnie slyszalem ze info dajesz . I wez mi sie tu nie tlumacz -,- @Hajdzik a co do tej rozmowy i tego screena widac dokladnie ze warrant czesto przebywa na tsie classicowym jak i na lol-ts.pl. @M3ntor zgadzam sie z twoja wypowiedzia poniewaz musza poniesc za to konsekwencje . Czyli :Warrant,Sony,Bitch,James Rodriguez :) Wiec moim zdaniem dla Warranta powinien leciec ban za notoryczne dawanie infa na tsie. Jak go przylapalem na lol-ts.pl bo siedze tam praktycznie caly czas na kanale Mentora i patrze czy jakis gracz z ffa nie siedzi i infa nie daje ... Wiec wszyscy powinni zostac ukarani banem permanentnym.Niech sie Shadow tym zajmie. Tyle mam do powiedzenia Dziękuje. !

Widzisz mnie czesto na lol-ts.pl? Dziwne , bo tak ujmujac wbilem tam "tylko" wczoraj :v , Owszem przebywam na Classicowym , ale infa nie daje :) najczesciej siedze tam z adminami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak samo jak sie gra mixa to po co jest ts?zeby dawac info:Pnie spotkałem sie ani razu aby podczas gry w csa ktos "nagle"gada na tsie :Pwiadomo nikt sie nie przyzna no ale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat służy żeby ocenić mnie w roli admina a nie o tym nie spamujcie tutaj bo prawdopodobnie Warran z tobą się zajmią ale za jakiś czas.

No ja rozumiem , ale czemu Ty do mnie mowisz jezeli to nie ja zaczalem dyskusje po tym tematem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James nic do Ciebie nie mam, dobrze wykonujesz swoje obowiązki, ale Twoje dziecięce zachowanie jest powalające.

Wczoraj zarzekałeś się że nie dajecie sobie żadnego infa, a na nagraniu mówisz co innego, czyli co ściemniałeś ? Jak na admina to chyba trochę nie wypada ..

Edytowane przez KiToL
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

James nic do Ciebie nie mam, dobrze wykonujesz swoje obowiązki, ale Twoje dziecięce zachowanie jest powalające.

Wczoraj zarzekałeś się nie że dajecie sobie żadnego infa, a na nagraniu mówisz co innego, czyli co ściemniałeś ? Jak na admina to chyba trochę nie wypada ..

popieram to co napisal Kitol, po sluchalem tego nagrania i nie wypada adminowi takie rzeczy wiec cofam glos na tak,

Edytowane przez Dolar91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tego odsluchalem i słychać wyraźnie że james tam się zachowuje jak 13 letnie dziecko i się kłóci ;) Nie spodziewalem się tego że admin tak potrafi się zachować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skusiliście mnie, żeby poświęcić 10 cennych minut i odsłuchać nagrania.

Co wynika z rozmowy: james, warran i sony dawali sobie info, faktem jest.

Jest łamany regulamin musi być kara. Pytanie jaka?

1. 6.2. Całkowity zakaz jest stosowania programów Ts3, Steam, Skype, czy innych komunikatorów do podpowiadania w trakcie gry. [1. Ban permanentny z udowodnieniem].

2. Zdaje się, że w przypadku ssów jest tak, że Damian daje drugą szansę i zamiast wrzucać je na forum można dać donacje na serwer? (czy bredzę?). Można dać drugą szansę w ten sposób właśnie + jakaś kara czasowa.

3. Why do i even care.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ZNOW dzieja sie takie rzeczy na serwerze...

Udowodnienie komus podpowiadania jest bardzo trudne , ale tym razem widze ze sie udalo.

Bardzo nie lubie bawic sie w kata. Dla mnie najwazniejsza jest atmosfera na serwerze. Zawsze o to dbalem jak umialem.

Ale jednoczesnie FFA to miejsce gdzie kazdy chce miec dobre staty. Podpowiadanie psuje innym krew i zle swiadczy o serwerze.

Czyli psuje renome na ktora wszyscy pracujemy....

 

Wiec tak James traci admina do odwolania (  jak wroce , pogram na serwerze i zobacze ze wszystko jest ok to zobacze wtedy czy warto go oddac)

Wszyscy zamieszani traca Vipa (jesli go maja)

Wszyscy zostaja zbanowani na 3 dni. Nie bede dawal perma bo licze na poprawe , ktora napewno nastapi jak mysle.

 

Nie bede zabranial siedzenia na tsie ale jesli jeszcze raz dojda mnie sluchy ze Ts3 sluzy jako WH to beda juz tylko permy.

 

Jesli ktos ma wiecej pytan prosze mi pisac na PW.

 

Bany sie licza od momentu jak Shadow przeczyta wiadomosc odemnie.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności