Skocz do zawartości

Nowy serwer ?


Haze.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Na pewno nie TP z 25 slotami, 20+1 ukryty można zrobić jeżeli znajdą się osoby, które pomogą w opłacie, ale to tyle. Serwer 21 slotowy kosztuje 84 zł na pukawce.

Czyli żeby taki serwer powstał trzeba by było uzbierać 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie TP z 25 slotami, 20+1 ukryty można zrobić jeżeli znajdą się osoby, które pomogą w opłacie, ale to tyle. Serwer 21 slotowy kosztuje 84 zł na pukawce.

Czyli żeby taki serwer powstał trzeba by było uzbierać 60 zł

 

Masz już 2 którzy się dorzucą na pewno ;> Ja + naxiu ^^ Ogarne jakieś 15-25 zł pocztą na pewno ;) No i nie wątpię, że nie znajdzie się ktoś kto się dorzuci c;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli coś takiego by wypaliło, np: ten DD2 i TP (kolejność można potem ustalić) to wiadome też jest, że trzeba na nie znaleźć opiekunów, na DD2 pewnie będzie nim Haze, a na TP zrobi się po prostu losowanie. Kolejną sprawą są admini, więc pewnie na start będzie szybka rekrutacja.

Ja oczywiście serwery mogę przygotować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o opiekuna to trochę lipa ;d trzeba było by szukać właśnie ich na serwerach CSC:CS:GO ;x Z tego co się orientuję to tylko karol, daniel.!, rybak, naxiu ogarniacie ftp cs;go tak na "lepszym" poziomie ;x 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Po co ogarniać FTP?
Wystarczy że osoba ta będzie znała podstawy, dodawanie adminów przez stronę, dodawanie rs'ow (nawet debil potrafi) i w sumie to na tyle, najważniejsze by ta osoba grała na serwerze i w razie problemów z niedostępną sesją potrafiła szybko zrestartować serwer by nie stał pusty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeee to raczej nie będzie problem z opiekunem serwera tak mi się zdaje ;) dodanie rs'ow banał xd dodanie admina przez stronę to chyba też nie jest problem ;p  No to chyba można zrobić temat który będzie dotyczył zbiórki na serwer :) A ten temat do zamknięcia raczej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Jeżeli naprawdę zależy wam na serwerze i będą chętni do pomocy w opłaceniu go, to ja widzę to tak:

Pierwszy startuje serwer DD2 z 25 slotami, potem się to powiększy jeżeli bedzie trzeba. Będzie tam też nowy VIP którego też szykuje na FFA, może to tez pomoże potem z opłaceniem serwera.

Drugi startuje TP z 20+1 slotami i tutaj głównie będzie trzeba znaleźć kilku dość długo grających adminów.

Potem można pomyśleć o kolejnych serwerach, bo rozkręcić na razie serwer CS:GO to błahostka, gorzej z opłatą go i znalezieniu adminów na niego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STOP SPAM. 

Nikt nic nie będzie dokładał do serwera. Ja się opłatą serwera zajmę , temat można zamknąć. Wybieracie TP - ok , będzie TP z 20slotami ( 1 chowany ).

Karolu , napisz mi na PW która godzina Ci pasuje  ,żeby obmówić kwestie dotyczącą serwera na ts.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zamykam

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności