Skocz do zawartości

Skarga karmell


piter

Rekomendowane odpowiedzi

Przed chwilą dostałem bana na 30 minut od tego admina. Za obraze, spoko. Nie wiem czym go obraziłem, ale jeżeli to zrobiłem to z pełną premedytacją bo skoro jest adminem, to powinien reagować na skargi graczy dotyczące cziterów. Nie wiem czy ktoś inny mu pisał na u@, ale ja pisałem na u@, a reszta pisała na ogólnym. Koleś zasuwał na perfidnym wh. Nick czitera to PanLackyLuke jeżeli to ma jakieś znaczenie. Później napisałem pare słów temu dzieciakowi(cziterowi), dostałem kick'a za kulture, ale nie będe kulturalny wobec kogoś kto czituje i chyba to normalne dla innych którzy chcą sobie poprostu pograć.

 

Jak ja mam dobrą mape i dobrze gram to zaraz ssy i ban,a admin nawet nie poogląda na spekcie czy skill czy czit, a jak koleś biega z pewnym wh, to admin sobie gra w najlepsze. Może czas trochę lepiej selekcjonować adminów. No i mam nadzieje, że wyciągniecie jakieś konsekwencje wobec tego admina.

 

Żeby nie było, nie odwołuje się od bana bo chyba był słuszny. Zwracam uwagę na to co robią admini na serwerze.

Edytowane przez piter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dostosuj się do wzoru

2. Karmell nie ma admina :D Ale zauważyłem, że zbanował go admin o tym właśnie nicku => jakiś admin podszywał się (?) pod Karmell'a

Temat zostawię otwarty, niech Soot zadecyduje.

Edytowane przez JayMcKenzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cie banowałem to po 1 , po 2 wzór, a po 3 ban słuszny za obrazę admina bo powiedziałeś na mnie idioto i tak ciesz sie ze tylko na 30 min. 

 

 

Ps:  Karmell grał u mnie na kompie i kazałem mu go zbanowac. 

 

 

/close

Edytowane przez soot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności