Skocz do zawartości

Wywiad z Luffy / acE. - Ślązak nie znający Śląskiego


ShaD

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692160__ace.png

 

 

Gość: acE.

123kupj.jpg

http://forum.cs-classic.pl/user/9517-ace/

 

 

 

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dziś, ku mojemu zaskoczeniu gościmy w kąciku redaktorskim kolejnego Administratora FFA - Luffiego. Bardzo się cieszę, że w chwili słabości postanowiłeś się zapisać. Powiedz Nam, jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd pochodzisz?

 

 

Witam, nazywam się Bartek, jestem z 1997r. Pochodzę z Katowic.

 

 

Co możesz powiedzieć o swoim mieście? Jak wygląda? Czy jest tam co robić w wolne dni? Gdzie Ty najczęściej przebywasz?

 

 

No więc jest to dość duże miasto na Śląsku. Czy jest co robić? Jest tu cała masa ciekawych miejsc, np. kluby, puby, centra handlowe i wiele wiele innych. Najczęściej przebywam w pubach i klubach z kolegami - w każdy piątek i sobotę, a w dni robocze czasem skoczę do McDonalda po szkole.

 

 

a więc lubisz Fast foody, zgadza się? Co o nich myślisz? Są zdrowe, czy jednak trzeba jak najszybciej biegać po 2h by zjedzonego hamburgera spalić? W jakich restauracjach jadasz najczęściej?

 

 

Tak, lubię je. Wiem, że to niezdrowe itp. ale jak mam hajs w portfelu to czasem skoczę. Ja akurat o otyłość się martwię, chciałbym przytyć trochę. Najczęściej jadam w KFC,McDonald,Pizza Hut.

 

 

Rozumiem. Jeżeli nie martwisz się o otyłość, to znaczy, że uprawiasz jakiś sport? Jaka dyscyplina jest Twoją ulubioną?

 

 

Najbardziej lubię grać w siatkówkę, ale mecze w telewizji jakoś niespecjalnie mnie kręcą. Aktualnie nie uprawiam żadnego sportu, ale w pierwszej klasie chodziłem na treningi siatkówki do szkoły 3 razy w tygodniu. Zamierzam jednak w październiku dalej tam uczęszczać, gdyż takie siedzenie w domu przed kompem już mnie nudzi oraz chciałbym za rok się dostać do pierwszego składu.

 

 

Cieszę się, że masz ambicje. Do jakiej szkoły chodzisz? O jakim profilu?

 

 

Chodzę do II LO w Katowicach im. Marii Konopnickiej, do klasy z rozszerzoną matematyką, informatyką i fizyką.

 

 

Co planujesz zrobić po ukończeniu szkoły? Rozpoczęcie studiów? Znalezienie pracy? Spróbuj uzasadnić swoją decyzję.

 

 

Hmmm.. po liceum na dobrą pracę nie mogę liczyć, więc na pewno studia (najprawdopodobniej politechnika). Po liceum zamierzam jednak zrobić sobie rok przerwy i wyjechać pracować do Norwegii do taty, żeby sobie zarobić trochę pieniędzy, za które jakieś fajne auto kupię.

 

 

Jaki wydział na Politechnice Cię interesuje? Informatyka? Dlaczego akurat ten?

 

 

Szczerze mówiąc, nie zastanawiałem się jeszcze nad tym, bo jeszcze trochę czasu mam. Możliwe jednak, że pójdę właśnie na informatykę, lecz pewnie jeszcze dużo się zmieni w ciągu tych niecałych dwóch lat.

 

 

Rozumiem. Z tego co wiem jest bardzo dużo kandydatów na wydział informatyczny, dlatego lepiej zastanów się dwa razy, czy aby na pewno chciałbyś tam rozpocząć swoją dalszą edukację. Czym się interesujesz?

 

 

Interesuję się muzyką - głównie rap, siatkówką i grami komputerowymi (głównie cs).

 

 

Czy słuchasz Polskiego rapu? Co o nim sądzisz? Jest to prawdziwa kultura hip-hopu czy jednak udawana pseudo -amerykańska przez pragnących sławy polskich, biednych raperów?

 

 

Słucham i Polskiego i zagranicznego. Sadzę, że nie jest źle, ale może być lepiej. Jest kilku dobrych raperów, aczkolwiek ja ulubionego nie mam. Co do ostatniego pytania, to wydaję mi się, że to pierwsze.

 

 

Rozumiem. Kogo najczęściej słuchasz? W jakich chwilach najczęściej towarzyszy Ci muzyka?

 

 

Z Polski to głównie ZBUKU, Diox, OSTR, Paktofonika, Pokahontaz, a z zagranicznych to Eminem, Dr. Dre, Wiz Khalifa. Hmm.. w sumie to zawsze jak jestem w domu słucham muzyki, lecz gdy się z kimś pokłócę, coś mi nie wyjdzie, to lubię sobie wyjść, posłuchać muzyki, zajarać. To mnie w pewnym sensie uspokaja.

 

 

"Zajarać".. od kiedy palisz? Czy masz kiedykolwiek zamiar rzucić?

 

 

Z papierosami zacząłem w drugiej gimnazjum - paliłem okazyjnie, jakoś raz w miesiącu jak była impreza, urodziny czy coś. Od trzeciej klasy już co tydzień zacząłem pić, a jak piwo to i fajka. Od liceum przed lekcjami i na przerwach, więc już jestem coraz bliżej uzależnienia. Póki co, nie zamierzam rzucać palenia.

 

 

To nie dobrze.. pod względem zdrowotnym jak i finansowym. Gdzie chciałbyś w przyszłości pracować? Czy masz swój wymarzony zawód?

 

 

Nie, nie myślałem o tym jeszcze. Jedyne, czego bym chciał to po studiach wyjechać do Anglii i tam żyć.

 

 

Ohh.. kolejna osoba, która ma zamiar wyjechać z kraju po skończeniu szkoły. W wielu poprzednich wywiadach pytałem się użytkowników dlaczego mają zamiar to zrobić.. więc pozwolisz, że przejdziemy do innych, przyjemniejszych i mniej poważnych pytań. Jakie filmy lubisz? Jakie gatunki są Twoimi ulubionymi.

 

 

Lubię oglądać komedie, horrory (ale nie sam), czasem jakiś fajny romansik lub film akcji. Moje ulubione filmy to American Pie, Naznaczony 1 i 2, Nietykalni.

 

 

Czy czytasz książki? Jako redaktor lubię poznawać opinię innych użytkowników, czy lubią czytać. Co sądzisz o lekturach?

 

 

W podstawówce przeczytałem kilka części Pottera, nawet fajnie się czytało. Ogólnie za książkami nie przepadam, a lektury.. no cóż, trzeba je czytać.

 

 

Jeżeli nie lubisz, już tak bardzo czytać jak dawniej.. przejdźmy do szybkich pytań. Zaczynamy?

 

 

Jasne

 

 

Matematyka czy Fizyka?

 

 

Matematyka

 

Ulubiona Broń w cs 1.6?

 

 

Ak-47

 

Ulubiona Mapa na FFA?

 

 

De_Inferno

 

Rap Polski czy Zagraniczny?

 

 

Polski

 

Ulubiony utwór?

 

 

Wiz Khalifa - Black and yellow

 

 

W porządku, przejdźmy już do ostatnich pytań Twojego wywiadu. Jak wyglądały u Ciebie początki w grze cs 1.6? Kiedy zacząłeś, jak Ci szło? Dlaczego postanowiłeś zostać?

 

 

Oj, to było dawno temu. O ile się nie mylę, w trzeciej klasie podstawówki ściągnąłem z kolegą u niego na kompa cs'a i zaczęliśmy grać. Szło nam dość słabo, wielu rzeczy nie rozumieliśmy, w dodatku byliśmy mali. Gra nam się spodobała, ja także sobie go pobrałem i zacząłem grać. Jak byłem w chyba 5 klasie to aż ze złości przegryzłem matryce w laptopie jak mnie zabijali ciągle XDD. Potem już mi szło coraz lepiej, w 2011r. kupiłem steama i gram na nim do dziś.

 

 

Co sądzisz o Counter-Strike 1.6? Czy również podzielasz opinię innych, że umiera śmiercią naturalną? Jak sądzisz, ile jeszcze czasu ludzie będą w niego grać?

 

 

Counter-Strike to moja ulubiona gra, gram w nią już dość długo i się do niej przywiązałem. Co do umierania cs'a, niestety jest to prawdą. Coraz więcej osób zaczyna grać w cs;go. Hmm.. myślę, że ci ze słabszymi komputerami (np. ja) będą grać, póki będzie z kim.

 

 

Opowiedz, jak trafiłeś do cs-classic? Dlaczego się u Nas zarejestrowałeś? Czemu postanowiłeś zostać?

 

 

Szukałem z kumplem jakiegoś serwera, gdzie ludzi podenerwujemy. Kilka razy pograliśmy, podarliśmy się, ale spodobało mi się. Na początku poznałem Ziele i postanowiłem trochę pograć. Z czasem poznawałem coraz więcej osób i złożyłem pierwsze podanie na admina. Na forum wszedłem, ponieważ kilkakrotnie musiałem ss'y wstawiać.

 

 

Jeżeli na początku miałeś zamiar tylko denerwować ludzi, to skąd pomysł na Administratora? Czy Twoi koledzy grają na ffa do dziś?

 

 

Ponieważ kolega zaczął grać w GO, więc po jakimś czasie zostałem sam. W sumie sam nie wiem, czemu podanie złożyłem. O ile dobrze pamiętam, Damian mi proponował i Ziele namawiał. Zależy o jakich kolegów pytasz. Bo ci, z którymi zaczynałem już nie grają, ale poznałem masę fajnych ludzi, więc mi ich nie brakuje XD

 

 

Rozumiem doskonale. Myślę, że mimo rezygnacji z pierwszego admina, stworzeniu tematu z mniejszą aktywnością przebywania na serwerze, jednak zostaniesz jeszcze trochę na cs-classic. Jak Ci się podoba forum? Co sądzisz o Administracji? Co sądzisz też o samej Administracji serwera FFA?

 

 

Forum jest okej, Administracja też, wszyscy mają ze sobą dobre relacje. A jeśli chodzi o administrację FFA, to jest to bardzo fajna, zgrana ekipa. Miałem wcześniej admina na kilku serwerach i powiem, że tutaj

ekipa jest zdecydowanie najlepsza. Na serwerze oczywiście pogram, dopóki reszta nie odejdzie.

 

 

Rozumiem. To już niestety koniec. Dziękuję Ci za rozwinięte wypowiedzi udzielone w wywiadzie. Mam nadzieję, że Ci się podobało. Ostatnie słowa, należą do Ciebie.. oczywiście możesz teraz pozdrowić, "całą resztę". Powodzenia i Trzymaj się!

 

 

No więc co tu mówić. Mam nadzieję, że pogracie jeszcze ze mną trochę, a tym którzy odeszli życzę sukcesów w życiu. Pozdrawiam przede wszystkim Ciebie, Karola, Rybaka, Rewoxa, Nevera, Ajmiego, Kitola, Hajdzika, Dejva, Ofensywe, Warranta, Natalje, Polaczka, Damiana, Gruffiego, Sikora, Hamesa, Jaya, Miszejle, Syske, Bez Spiny, M3ntora, Jelona, Arusia, Ziele, Hofmana, ZooMa oraz całą serwerownie cs-classic.pl. Siemanko

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panny trzymajcie mnie jak to można mieszkać na śląsku i nie godać po śląsku nóż luffy ty absztyfikancie xD ty pieronski gorolu 

 

 

Tutaj male tłumaczeni absztyfikant inaczej kawaler/zalotnik xD 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak Aktywności.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności