Skocz do zawartości

Podanie TYLK0 H3@D$H00T!


TYLK0 H3@DSH00T

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TYLK0 H3@D$H00T!
2. Imię: Dominik
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak jednak czasami nie działa ( Nie wiem czemu :D)
6. Składka(Tak/Nie): Będzie potrzeba do tak, tylko napisać
7. Link do swojego GT**: Ze względu na problemy nie mam możliwości sprawdzić, ale ponad 20h będzie
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: A więc mam na imię Dominik, Mieszkam w Rudzie Śląskiej. Interesuję się sztukami walki, złapałem bakcyla do wędkarstwa karpiowego. Dlaczego ja? Jak na ten wiek mam  dobre doświadczenie jako admin. Chcę zwalczać tą grupkę, która psuje nam rozgrywkę oraz utrzymywać ład i porządek na serwerze. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Tak posiadam: STEAM_0:0:93097690
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Na serwerze jestem codziennie. dziennie gram mniej więcej po 2 godzinki
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze oraz Weekend, oczywiście zdarzy mi się nie wejść na serwer ale to z przyczyn naprawdę poważnych.
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: No, ze 6 lub 7 lat będzie. 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Byłem i to wieeeeeele razy. Miałem ze znajomymi nie istniejącą już serwerownie (Nie będę podawał nazwy, mimo że już nie istnieje, chyba że ktoś będzie chciał wiedzieć).

 

Może i się trochę pośpieszyłem z podaniem, ale chciałbym również poznać opinię o mnie. A więc do dzieła!

Pozdrawiam ;)

 

 

Smoku13: Jeżeli pisałem Ci 10-ty raz o cziterze, a ty dumny dalej sobie grałeś, więc co? I ta sytuacja zdarzyła się tylko raz ;)

 

CWANIAK: Podpadałem, gdy miałem początki na tym serwerze, ponieważ nie zapoznałem się z regulaminem itd. Od zarejestrowania się na forum i zapoznania z regulaminem ani razu nie użyłem wulgaryzmu na serwie.

Ale dzięki za wypowiedź i "wezmę" to sobie do serca.

Edytowane przez TYLK0 H3@DSH00T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, jesteś dość irytujaca osobą, pojawiles się niedawno i popracuj nad kulturą bo nawet na u@ sypales soczystymi przeklenstwami ;)

 

Reakcja nie była potrzebna kiedy sprawdzalem gracza 5 minut przed Twoim wejściem na serwer i nie zdarzyła się raz, a parę razy i tylko Ty robiłes spam więc skończ ;)

Edytowane przez Smoku13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wykazałeś się niczym negatywnym w mojej obecności, poza tym uważam, że jeżeli miałeś już nawet serwerownię, to będziesz się nadawał na to stanowisko. Grasz dosyć często, miło się do mnie odnosisz. Jestem za okresem próbnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem zmuszony do skomentowania twego podania bo jak się okazuje moje zdanie się bardzo liczy :C

 

Jestem na Tak

Nie mam do cb zastrzeżen

Jak byłem na serwie, miło ze mną witałeś się i nie "Odwalałeś" jak to robi większość.

Admini jak i Gracze widzą Cię na serwie więc uważam ,że danie Ci admina to raczej dobra rzecz chyba że przejdziesz na mroczną stronę mocy, to inaczej pogadamy :^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Zastosuj sie do wymagan na admina. Wyrażnie jest napisane min. liczba godzin na serwie 25 a ty niestety jej nie posiadasz. Zapraszam za 2 tygodnie wtedy moja wypowiedz sie raczej zmieni

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności