Skocz do zawartości

Skarga Bykuu


jonasz

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: kamisz


2.Nick admina/gracza który zawinił: bykuu

3.Admin/Gracz :  admin a jakże

4.Data i godzina: 18.09.2014 - 18:21:33

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  Graliśmy de_dust2002 http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=82336

6.Opis sytuacji: Po pierwsze to w regulaminie zabronione jest skanowanie z respa na resp, strzelanie nie zawsze jest skanowaniem, po za tym w moim przypadku minęło z 10s od początku rundy, osoby nie które by nie kampiły nie były by celem. Po drugie w regulaminie taryfikator za ten grzech haniebny przewiduje " [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min / Ban na 30min] " Mogłoby się wydawać, że najcięższe kary są przewidziane dla recydywistów. Nic bardziej mylnego, nie grałem na tym serwerze nawet 10min a dostałem bana na 30min. Tak się wg mnie nie powinno witać graczy na serwerze. Rozumiem, że admin chce się wykazać jak strażnik miejski przed awansem ale bez przesady, trochę wyrozumiałości. 

 

Dorzucony amxbans w dowodach

Edytowane przez jonasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo, admin decyduje jak wysoka jest kara. Sam odrazu daje 30 min bez cackania się. Po drugie primo w reg. pisze że zakazane jest skanowanie z respa na resp, a nie z respa na resp po respawnie wiec tak czy siak robic tego nie mogles ( z reszta co to jest odczekanie 10 sekund... Tyle co nic). Po 3cie primo admina nie interesuje to czy grasz 10 minut czy 10 miesięcy. Każdy gracz jest traktowany tak samo wg. regulaminu który automatycznie akceptujesz po wejściu na serwer. Skarga wg. mnie niesłuszna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio czytacie wszystkie regulaminy zanim wejdziecie na serwer? Zazdroszczę ilości czasu. Wiesz jeden z drugim co to skan? Strzelałem z respa do osób na nim kampiących, regulamin zabrania kampienia na respie tt, skanowanie dotyczy mapy eldorado.  Zazwyczaj gram na serwerach ffa gdzie strzelanie z respa na resp jest sprawą powszechną jak hejtowanie Tuska. I najważniejsze to serio wystarczyło by ostrzeżenie lub kick z powodem jego zastosowania. 30 minut bana? Przez ten czas każdy normalny znajdzie inną serwerownie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ci się nie podoba to znajdź inną sieć serwerów ( a nie serwerownie). Wchodzisz na serwer akceptujesz regulamin , więc ban słuszny. I to jest Cod mod a nie FFA więc skanować z respa na resp nie można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, widzę że i tak nic nie kumacie. Nie chodzi mi o to że dostałem bana za złamanie regulaminu, a o to że dostałem za to najwyższą karę jaką przewiduje taryfikator. Rozumiesz jeden z drugim? Mimo to że świeżo co wszedłem na serwer i byłem potencjalnym stałym graczem, który kupi premium i ściągnie znajomych do gry. Rozumiesz Naruto? Najaktywniejszym działem na waszym forum jest dział skarg, może to o czymś świadczy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie skarga słuszna jeśli zrobił to tylko raz to czemu nie dostał ostrzeżenia? (jeśli nagminnie to robił to olejcie mój post) [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min / Ban na 30min] są tam te 4 opcje do wyboru (nawet jeśli czytał regulamin).
 

 

i byłem potencjalnym stałym graczem, który kupi premium i ściągnie znajomych do gry

Dużo osób tym nie myśli i czasami kieruje się aż za bardzo regulaminem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jonasz

Po primo, admin decyduje jak wysoka jest kara.

Czego ty jeszcze nie rozumiesz?

 

 Po drugie primo w reg. pisze że zakazane jest skanowanie z respa na resp, a nie z respa na resp po respawnie wiec tak czy siak robic tego nie mogles. Po 3cie primo admina nie interesuje to czy grasz 10 minut czy 10 miesięcy. Każdy gracz jest traktowany tak samo wg. regulaminu który automatycznie akceptujesz po wejściu na serwer.

Mam cytowac dalej czy przestaniesz sie kłócić? Przestań robić cyrki, bo nie odnosisz sie do niczego konkretnego. Zrobił to, co uważał za słuszne, i dmina nie interesuje ile ty grasz, tylo to ze zlamales regulamin. Wyobrazmy sobie taką przykładową sytuacje, że zaczyna sie runda, a ja akurat musze, no nie wiem isc wylaczyć czajnik, i nie ma mnie 10 sekund. Co wtedy nastepuje? Nastepuje twoj skan z respa na resp i zabijasz mnie, chociarz nie zdazylem sie ruszyc z powodu chwilowej nieobecnosci. Wiec gdzie tu jak to napisałes :

 

 

6.Opis sytuacji: Po pierwsze to w regulaminie zabronione jest skanowanie z respa na resp, strzelanie nie zawsze jest skanowaniem, po za tym w moim przypadku minęło z 10s od początku rundy, osoby nie które by nie kampiły nie były by celem. Po drugie w regulaminie taryfikator za ten grzech haniebny przewiduje " [Ostrzeżenie / Kick / Ban na 5 min / Ban na 30min] " Mogłoby się wydawać, że najcięższe kary są przewidziane dla recydywistów. Nic bardziej mylnego, nie grałem na tym serwerze nawet 10min a dostałem bana na 30min. Tak się wg mnie nie powinno witać graczy na serwerze. Rozumiem, że admin chce się wykazać jak strażnik miejski przed awansem ale bez przesady, trochę wyrozumiałości. 

 

No szanujmy sie, ale czy ja w takiej sytuacji bym kampil czy poprostu bylbym nieobecny przez 10 sekund z jakichs powodów? Radzilbym Ci przestac sie kłócic bo to naprawde do niczego nie prowadzi. Skoncz "fanzolić" głupoty i graj spokojnie na serwerze, a nie bedziesz sie odnosil (błędnie) do regulaminu i oskarżał admina, ktory postąpił słusznie.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak bardzo chcesz przestrzegać regulaminu to punkt 2.2. regulaminu cod 350 zabrania skanowania z respa na resp. Skanowanie (cytat z  cs wiki- Wallbang is a gameplay mechanic implemented throughout the Counter-Strike series. It is the act of shooting through penetrable surfaces to eliminate enemies, notably, wooden and plaster surfaces") - strzelanie przez przepuszczalne powierzchnie głównie drewniane lub gipsowe. Przykładowo podałem eldorado gdzie najbardziej boli skanowanie z respa na resp.  Jeśli musisz wyjść wyłączyć czajnik możesz wejść na specta, regulamin z tego co widziałem to dopuszcza przebywanie na spectacie do 10min. Skoro taki jesteś przepisowy wejdziesz na specta i dopiero wtedy pójdziesz wyłączyć czajnik. Po co w takim razie regulamin przewiduje łagodniejsze kary za jakiekolwiek przewinienia skoro stosowane są tylko najostrzejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jonasz

Skoro chcesz sie bawic profesjonalnie to pozwól że nawiąże do jednej z twoich poprzednich wypowiedzi :

 


6.Opis sytuacji: Po pierwsze to w regulaminie zabronione jest skanowanie z respa na resp, strzelanie nie zawsze jest skanowaniem, po za tym w moim przypadku minęło z 10s od początku rundy, osoby nie które by nie kampiły nie były by celem.

No dobra, skoro tak to w tym momencie mowisz ze "strzelanie przez płot na eldorado" nie jest skanowaniem, jednak :

 

Jeśli tak bardzo chcesz przestrzegać regulaminu to punkt 2.2. regulaminu cod 350 zabrania skanowania z respa na resp. Skanowanie  - strzelanie przez przepuszczalne powierzchnie głównie drewniane lub gipsowe. Przykładowo podałem eldorado gdzie najbardziej boli skanowanie z respa na resp.

No dobra, podsumujmy. Strzelanie z respa na resp nie jest skanowaniem, płot na eldorado wykonany z drewna i przepuszczający strzałem nie jest powierzchnią przez ktora sie skanuje z respa na resp, jednak przykładowo podajesz eldorado gdzie "najbardziej boli skanowanie z respa na resp". No dobra, wszystko rozumiem, jedziemy dalej. Zapytajmy ciocie wikipedie czym jest respawn !

 

Respawn – w grach komputerowych odrodzenie się postaci niezależnej bądź gracza lub przedmiotu po uprzednim jej zabiciu, zniszczeniu lub przejęciu. Spawn to miejsce ich pierwotnego pojawienia się w grze.

 

Sugerując sie twoim tokiem rozumowania respawn to miejsce gdzie gracz się spawnuje, czyli :

 

Jeśli tak bardzo chcesz przestrzegać regulaminu to punkt 2.2. regulaminu cod 350 zabrania skanowania z respa na resp.

 

A ty skanując przez płot zeskanowałes obszar będacy respawnem czego ten twoj jakże pieknie wyargumentowany podpunkt regulaminu zabrania.

 

Gramy dalej? To podaj mi jakies lepsze argumenty, bo te które ty wymieniłes to sterta bzdur zaprzeczająca sobie nawzajem i nie wyciągajaca nic konkretnego.

 

BTW. : Gracz ma czas 30 sekund na opuszczenie respa. Ty przeskanowałes płot po upływie 10 sekund czyli gracz mial jeszcze 20 sekund na "wyłączene czajnika" i wyjscie z respa.

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie graliśmy eldorado a dust2002, eldorado podałem jako przykład gdzie strzelanie z respa na resp przez płot jest skanowaniem. Czytaj uważnie. Strzelałem z wieżyczki z respa ct na resp tt, nie strzalałem przez skrzynki tylko wprost do osób, które celowały w wieżyczkę z respa tt. 

 

Jedną sprawą jest zasadność bana - złe nazewnictwo w regulaminie, drugą wymiar bana- największy wymiar kary

Edytowane przez jonasz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mapie dust2002 możesz strzelać jedynie do tt którzy są w wodzie, wiec strzeliles na ich resp. Mowie i eldorado bo w swoich argumentach zaprzeczasz sam sobie. Nie będę się rozpisywal bo pisze z phona.

 

@EDIT

 

Widzę, że nie do konca rozumiesz uniwersalny regulamin serwerów typu CoD Mod. Nie mozna strzelac ani skanowac z awp na przeciwnego respa, a ty wlasnie to zrobiles, do czego sie przyznales up. Po drugie, ile razy trzeba Tobie tłumaczyc, że wysokosć kary zalezy od tego, jak uważa admin? Otóż powiem Ci coś, tylko najwyższe kary wplywaja na zachowanie graczy. Widzisz co sie dzieje? Dostałes 30 minut i przejales sie tym jakbys perma dostał, a w skutu błędu juz nie popełnisz (mam przynajmniej taka nadzieję). Ciekawe czy teraz zrozumiesz, czy dalej bedziesz bez sensu argumentowal swoja opinie zaprzeczajac sam sobie i tworzac bezpodstawne oskarżenia .

Edytowane przez Shikkibane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Respawn/Spawn (dokładnie miejsce odrodzenia) na dust_2002 terrorystów znajduje się za murkiem patrząc z respa CT, więc skrzynki na których stoi tutaj gracz nie powinny się wliczać do respa (te które są na wprost wody) czyli te:  de_dust2002.png. Więc jeśli strzelał z okienka w miejsce na obrazku gdzie widać ręce too ban niesłuszny (ofc jeśli bd dokładni co do spawna w co wątpię..).

Edytowane przez Cr@zy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko mnie nie interesuje czy ktoś jest nowy czy stary gracz ja każdego traktuje jednakowo banów za skan na 5 min nie daje bo co to za kara ? Dasz na 5 min wejdzie i dalej ze skanuje więc żeby gracz się nauczył dostaje 30 min proste :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności