Skocz do zawartości

Narazie Hames odchodzi :C


szoguun

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka nadszedł ten czas niestety odchodze i to jest ostateczna decyzja nie piszcie mi że "Hames co ty robisz zostań bla bla bla" jak w poprzednim temacie największym moim błędem było byciu tu adminem a dlaczego ? a dlatego że od czasu kiedy go dostałem wszystko na serwerze się posypało. Teraz po tym banie tak samo się stało. Ale powiem wam jedno rzecz że tak drugiej ogarniętej sieci z serwerem który ja szukam będzie ciężko znaleść ;). No cóż czas na pozdrowienia :)

Damian NL/PL,-_-,Rybak,Nessia,Miszejla,Maksymalnanieobecna,Natajla,INKA,Rewox,Shadow,Artem,Bez Spiny luzno,Zoom,Never,Daniela,Jelon,Luffy,Bronka,ajmi,Pride,Polaczek,Kitol,Jay,Hajdzik,Pebble,Syska, no i wszystkich których nie wymieniłem :) dziękuję za grę i danie mi szans byciu tu Grafikiem,Adminem i Gamerem no trudno czas nadszedł narazie mordy wy moje. Ale jeszcze zobaczycie mnie w Turnieju AWP i jak mnie zaproszicie na mixy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż... Wielka szkoda, że odchodzisz ponieważ wprowadzałeś bardzo pozytywną atmosferę na serwerze (pomijając ostatnie wydarzenia z Adminem).

Twoje prace graficzne były całkiem niezłe, kto będzie teraz tworzyć dla Mnie avatary lub sygnaturki?

 

Trzymaj się i mam nadzieję, do zobaczenia na FFA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę sensu pisania ci "3maj się" albo "na razie" bo wiem że i tak się rozmyślisz i wrócisz :>

 

 

 

Ale powiem wam jedno rzecz 

JednĄĄĄĄĄ :xxxxxxxx

Edytowane przez Aryjoch :x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Cześć

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności