Skocz do zawartości

Podanie na Admina


kubaaa

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: kubaaa
2. Imię:Jakub 
3. Wiek: 18 lat 
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/server_info/193.33.177.87:27051/top_players/?query=kubaaa&Search=Szukaj
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Chcę, zostać Adminem, ponieważ wiem na czym to polega, również podoba mi się sam serwer, jest spokojny i idzie pograć a to jest rzadkie. Lubie grać na tym serwerze oraz znam regulamin i wiem, że za byle co się nie banuje no i że się nie wywyższa byciem Adminem. Bardzo lubie jak jest przestrzegany regulamin no i tak samo nie będzie problemu z płaceniem składek. Po za tym, jestem technikiem elektrykiem i lubie się uczyć, lubie się dowiadywać coś nowego i jak mnie ktoś upomina to nawet dziekuje mu za to, bo ja sam nie jestem idealny. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): nie, lecz jeśli będę musiał to go będe miał 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 5-2 h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  codziennie od pod wieczora do późnej nocy 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:  5 lat 
13. Czy byłeś już adminem? tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego tak mało, ponieważ grałem wcześniej na FFA MAPCYCLE i dlatego. Tak wiem i rozumiem co myślicie ale zależy mi na objęciu tej funkcji, tym bardziej, że jest nabór. Ja nie mam zamiaru olać was i tego Admina jakbym dostał, będę i chce grać dalej bo im się podoba na tym serwerze i dogadać się można a nie to co na innych... :/ przyjmę waszą decyzje bo to wy tutaj jesteście dłużej no i jak nie teraz to kiedy indziej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby być adminem nie wystarczy znać regulamin i amx trzeba przebywać dużo na serwie pomagać obecnym adminom i nie tylko  .. Poza tym masz konto na forum tylko do podania to że grałeś na na innym serwie to cię nie usprawiedliwia twoja aktywność na serwie jest że tak powiem śmieszna więc ode mnie duże NIE .. Moja rada napisz podanie za 2 tygodnie jak już troszkę pograsz ...

Edytowane przez CWANIAKt
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Najpierw zastosuj sie do wymagań, pózniej pisz podanie

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności