Skocz do zawartości

LubiePlacki_PL


LubiePlacki_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej wzór skargi tu nie pasuje    

 

Gram na Serwerze od Około Roku 1200 coś LvL i Miałem przerwę Dziś próbuję wejść na serwer i co "You Have No Entry To The Serwer" 

nie wiem dlaczego tak Jest ale proszę o naprawienie tego gdyż nie męczyłem się tylę żeby teraz te konto stracić :( 

Nick:LubiePlacki_PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję mi się że to on jest jednak oryginałem. Ma konto na forum od marca, a "admin Placek" ma od lipca. W amx z lutego jest takie ID: http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=11028 a już parę miesięcy później czyli mniej więcej teraz nie ma nigdzie tego id. Wniosek nasuwa się, że jednak Placek to jest podszywka, no chyba że przedstawi dowody. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inka ma w sumie rację jak tak trochę popatrzeć to placek admin siedzi wedlug steam id od 26 czerwca na serwerze wzgledem banow a tamten od 16 lutego wiec nie wiem sam co o tym myslec ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja to przedstawię to tak było dwóch graczy i to ja jestem ten prawdziwy ja grałem aż patrze "LubiePlacki_PL 1" czy coś takiego nie pamiętam jak się to pisze więc wyszedłem i wszedłem patrze dobra nie było go już myślałem że to bug jakiś albo coś to się tym nie przejmowałem ale po miesiącu lub dwóch zauważyłem że ktoś mi lvl wbija bo z 800 miałem już 1000 nadal z tym nic nie robiłem bo nie miałem czasu na grę aż w końcu zacząłem grać bo w szkole żadnych problemów nie miałem więc napisałem do ilony żeby mi hasło założyła hasło zostało założone i od tego czasu nikt już nie gra na tym nicku oprócz mnie :) a z tym id to nwm jeżeli mam stracić admina trudno ale ja tylko mówię swoją wersje ;) a to że ten o to "placek" ma dłużej konto niż ja nic nie znaczy ponieważ mógł mieć konto od dawna jak np zaczął grać a ja założyłem konto też żeby złożyć podanie bo mnie namawiali żeby złożył podanie na admina więc pomyślałem że czm by i nie i się udało a ilona sama mi wierzyłaś że jestem ten prawdziwy dzięki ...  a i potem jak zacząłem grać ludzie mnie nie lubili ponieważ ten o to "Niby Placek" obrażał wszystkich ponieważ nie raz mi ktoś napisał czemu go nie lubię i czemu go obrażam ?? nie wiedziałem o co chodzi i dlatego napisałem o założenie mi hasła ale jeżeli niby jestem tą podszywką to bardzo mi przykro ponieważ nie po to wbijałem od 1lvla do 1000 żeby to konto teraz stracić ale jeżeli tak ma być to proszę ja mu mogę nawet oddać to konto a zagram od nowa i tyle .. najwyżej po proszę o przeniesienie admina na nowy nick a zabranie z placka i tyle ;) ale tak jak mówiłem nie chce tego konta stracić i tyle 

 

 

 

 

A jeżeli mam stracić to konto i admina to bardzo mi przykro ;( 

Edytowane przez LubiePlacki_PL :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sam nwm co o tym myśleć ale ja ciebie znam od sierpnia gadam z Toba na ts i wgl jest beka nwm jak bylo wczesniej bo po prostu nie gralem.Po częsci Ci wierze ,ale poczekamy na wypowiedzenie się opiekuna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ten Placek który złożył podanie jest prawdziwy w grze ma nick LubiePlacki_PL grałem z nim od roku i potwierdzam że jakiś za przeproszeniem frajer wbijał pod jego nick, ci którzy piszą że to nie jest prawdziwy "Placek" są w błędzie a admin "podróbka Placek" niech lepiej uważa bo mamy kilku świadków czyli Siom, maskotka, :), magik, Plastuśka i inni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ilona powiem ci tak ja wbijałem ten lvl i grałem na tym serwie od 1lvla i nie chce tego stracić ; )

Słuchaj, ty nie wbijałeś tego lvl'a i wydaje mi się że to ty non stop wchodziłeś pod nick "Placka" bo ktoś to musiał być więc gościu uważaj bo jeszcze powinie ci się noga...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, ten Placek który złożył podanie jest prawdziwy w grze ma nick LubiePlacki_PL grałem z nim od roku i potwierdzam że jakiś za przeproszeniem frajer wbijał pod jego nick, ci którzy piszą że to nie jest prawdziwy "Placek" są w błędzie a admin "podróbka Placek" niech lepiej uważa bo mamy kilku świadków czyli Siom, maskotka, :), magik, Plastuśka i inni.

Skoro macie dowody to je przedstawcie, a nie tylko straszycie. Bez mocnych dowodów to ja mogę tylko powiedzieć Pa PA 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak Placek miał przerwę i nie grał troszkę czasu i w ten czas pojawił się Placek 2x xd on grał wbijał tam wszystko itp  i przybył Placek właściciel xd założył hasło i teraz tamten placek ma wielkie sapy że nie może wejść na serwer tyle na ten temat ... Skarga do zamknięcia tyle ode mnie :) 

 

 Pozdrawiam Cwaniaczek :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem tak Placek miał przerwę i nie grał troszkę czasu i w ten czas pojawił się Placek 2x xd on grał wbijał tam wszystko itp  i przybył Placek właściciel xd założył hasło i teraz tamten placek ma wielkie sapy że nie może wejść na serwer tyle na ten temat ... Skarga do zamknięcia tyle ode mnie :) 

 

 Pozdrawiam Cwaniaczek :)

Słuchaj "cwaniaczku", skarga na razie nie jest do zamknięcia ponieważ nie zostało wszystko rozwiązane, ja z Plackiem autorem posta grałem rok i jak on wszedł na ten serwer to nie było lvl'a na tym koncie na żadnej klasie, później ktoś non stop wchodził mu na to konto, następnie przybył Placek v2 czyli teraz admin i założył sobie hasło na tym koncie bo zauważył że tam jest ponad 1000 lvl, i mój kolega który nie gra na tym serwerze podejrzewa że to Placek v2 jest tą osobą która wchodziła pod nickiem LubiePlacki_PL a później założył sobie hasło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności