Skocz do zawartości

LubiePlacki_PL


LubiePlacki_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktoś chce może wbić na nick CiapatyMurwa, ja już nie grywam wogóle w CS więc mi nie zależy :P Winien być tam 1000 poziom o ile nie było resetu w ciągu ostatnich miesięcy. W konsole trzeba wpisać hasło tzn.     setinfo _pw "qwerty"     :P     pozdrawiam 

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "cwaniaczku", skarga na razie nie jest do zamknięcia ponieważ nie zostało wszystko rozwiązane, ja z Plackiem autorem posta grałem rok i jak on wszedł na ten serwer to nie było lvl'a na tym koncie na żadnej klasie, później ktoś non stop wchodził mu na to konto, następnie przybył Placek v2 czyli teraz admin i założył sobie hasło na tym koncie bo zauważył że tam jest ponad 1000 lvl, i mój kolega który nie gra na tym serwerze podejrzewa że to Placek v2 jest tą osobą która wchodziła pod nickiem LubiePlacki_PL a później założył sobie hasło.

Dobrze tylko skąd ja i inni ludzie maja wiedzieć czy ty za nim nie stoisz i piszesz tak bo piszesz , skarga jeszcze będzie do wyjaśnienia tyle ode mnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj "cwaniaczku", skarga na razie nie jest do zamknięcia ponieważ nie zostało wszystko rozwiązane, ja z Plackiem autorem posta grałem rok i jak on wszedł na ten serwer to nie było lvl'a na tym koncie na żadnej klasie, później ktoś non stop wchodził mu na to konto, następnie przybył Placek v2 czyli teraz admin i założył sobie hasło na tym koncie bo zauważył że tam jest ponad 1000 lvl, i mój kolega który nie gra na tym serwerze podejrzewa że to Placek v2 jest tą osobą która wchodziła pod nickiem LubiePlacki_PL a później założył sobie hasło.

Jak przedstawisz konkretne dowody na winę Admina Placka to dopiero napisz post, a nie bezsensownie spamujesz. Czekajcie teraz spokojnie na wypowiedź opiekuna w tej sprawie lub wstawcie dowody. Na tą chwile powiem jedno:

 

 

Żegnam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak ma racje sam mówiłeś że się bardzo dobrze znacie więc to też jest możliwe dlaczego jesteś za nim :) bo mieszkacie "podobno" blisko siebie 

Nie mieszkamy blisko siebie i nie stoję za nim tylko to jest jego konto, i to wy stoicie za adminem bo jesteście lizodupami którzy myślą że po zakończeniu sprawy coś dostaniecie, i może by przyszedł założyciel serwera Wertix czy coś podobnego bo on widział i słyszał prawdziwego placka.

Edytowane przez EagleEye
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick LubiePlacki_PL na serwerze należy do admina. Pisałem wiele razy wielu podróbkom żeby ktoś w końcu zrobił sobie hasło. "Placek" który to zrobił zatrzymuje konto i tyle. 

 

Trzeba było sobie o konto zadbać - nie ty założyłeś hasło a kto inny więc pogódź się ze stratą. 

 

Jak wiecie nie jednemu psu na imię Burek, a w cs nicki bardzo często się powtarzają i nie interesuje mnie kto był tym 1. Ważne że ktoś zarezerwował nick i nie będzie na nim grało 50 osób tylko ta jedna jedyna osoba. 

 

Tyle w temacie. /zamykam

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności